Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Sezaryen ameliyatından sonra gaz çıkaramama ve büyük tuvalete çıkamama sorunuyla karşılaşan oldı mu ve çözüm olarak ne buldunuz :KK43:
Kimyon cayı demle, kimyonlu rezeneler var onlardan içebilirsin.kayısıyı sıcak suda beklet yumuşasın posasıyla ye yada zeytin yağı iç baktın hiç cıkamıyosun son care doktoruna sorarak dubalax verir

Ben doğum yapalı 2 gün oldu balon gibi hamilelikte hiç sismemisti ama bana spinal anestezi oldum ondan dolayı dediler bi de doğumdan sonra ödem olabilir dediler bol su iner dendi ama daha indiği yok
Bende spinal anestezi oldum, daha fazla serum verildiği için dediler bana da ama hiç bir giyemiyorum terlik dahil..

Benim ayak bilegim o kadar inceydiki inan iki bacak kalınlığında sisiklik oluştu tabi birde çok ayakta kalmaktan olduğunu dusunuyorum hastaneye gitgel sürekli ayaktayım eve gelince eğilip kalkmakta çok zorlanıyorum bebeğin uyuyunca kendine zaman ver ve dinlenmeye çalış ev işi kalsın senden önemli değil
Canım öncelikle geçmiş olsun inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur yavrun🤲 bende aynı çok ince ayak bileklerim şimdi üst baldırım gibi oldu.. ev işi de yapmıyorum annem kayınvalidem burda rahatım allahtan. Doktora sordum 10 gün sonra normale döner dedi inşallah bakalım..

Kizlar alinti yapamadim.. nisan geldi diye daha fazla beklemedik.. 13.30 da dogum yaptim sezeryanla..zaten ptesi icin plan yapmistik... cok sukur iyiyiz. 38+1 3.550 52 cm... su an yanimda oglusum.
DArisi bekleyenlere..yolu ne olursa olsun saglikla kavusmaniz dilegiyle. 🥰
Tebrikler canım çok şükür sende kurtuldun darısı doğum bekleyenlere🤲

Tüp bebek tedavisi gördüm tedaviye başladığım zaman 55 kiloydum ilaçlar vs bir ayda 63 kilo oldum gebeligimide 63 kiloyken öğrendim
Bende 64 le tüp bebek tedavisine başladım 69 la hamile olduğumu öğrendim. 82 ile doğuma girdim şimdi 75 kiloyum ama emzirdikçe hamile kaldığın kilonun altına düşersin dediler doğum yapan arkadaşlarım.

X