2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Detayını blmiyordum gerçekten çok zor şeyler tabiki seni anlıyorum desem ble yalan olur.Meleğin seni cennette beklıor birdaha böyle bişey yaşatmasın Rabbim.İllaki etkisinden çıkamıorsundur ama hayat devam ediıor karnındaki meleğini düşünüp olumlu olmaya çalışmalısın.

Canım psikoloğun özel klinik mi devlet mi? Benim de gitmeye çok ihtiyacım var aslında ama sadece devlete gidebilirim. Ona da randevu bulur muyum ilgilenilir mi emin değilim
Özelde canım.
Daha önce devlette gittim vajinusmus için şansıma çok tatlı ilgili bir psikiyatr vardı sen de dene şansını belki iyi bir dr denk gelir.

16si verdim 20si akşam çıktı canım. 1 gün de resmi tatil var arada baya hızlı çıktı. Seninki de en kısa zamanda çıkar ve temiz gelir umarım haberdar et
Hangi şehirden verdin canım ? Amerika’ya gidecek 15 gün max, min 3 gün dediler. Sana kaç gün demişlerdi. Bu arada amin canım inşallah haberdar ederim

Gunaydın arkadaşlar. Suan 11 haftalık hamıleyım. 3 gundur basım agrıyordu sımdı de kafamı devındıremıyorum yataktan kalkarken cok acıyor kalkamıyorum yere bakamıyorum ani hareketler yapamıyorum. Bu durumu yasayan var mı

Kizlar bisey sorucam yaa doktor randevusu yakın olanlar doktora bu karın şişmelerimizin sebebini sorabilir mi neden oluyormuş ? Hep okuyorumda daha ilk haftalarda olmamiza ragmen cogumuzda şişlik olmuş bende de oldugu gibi. Hatta bende yirtiklar da olusmaya basladi o derece. Bu siskinligin sebebini sorar misiniz acaba yaa benim randevum taa 20haziran gibi o yuzden soramiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…