2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278

Hayırlı olsun inşallah bebişin.
Çok teşekkür ederim ben sanırım kese için ok beklemişim herkes görmüş keseleri 2022 Aralık anneleri konusu yok diye üzülüyordum görememişim hatta bu konuyu görmeden konu da açmış bulundum sanırım silinmiyor açılan konular. Neyse artık kavuştum sizlerle İlk hamileliğim çok heyecanlıyım

Kızlar ben de bugün keseyi gördüm çok şükür. Devlet hastanesine gitmiştim ultrason görüntüsünü verebiliyor musunuz acaba dedim. Tabi dedi verdi doktor ama çıktının görüntü kalitesi çok iyi değildi. Ben ayrıca ekranın fotoğrafını da çektim. Devlette veriliyormuş yani ama verilmese de fotoğrafını çekebilirsiniz

Kızlar bende herpes uçuk tarzı bir şey çıktı normal doğum hayal olacak gibi gözüküyor aman çok dikkat edin benim gibi dünyanız başınıza yıkılmasın...
canım geçmiş olsun ilk kez duydum bu ismi. Nereden bulaşmış belli mi? Sen sağlıklı tamamla sürecini varsın sezaryen olsun düşürme moralini.

Canım gözün aydın maşallah

Kızlar bende herpes uçuk tarzı bir şey çıktı normal doğum hayal olacak gibi gözüküyor aman çok dikkat edin benim gibi dünyanız başınıza yıkılmasın...
Geçmiş olsun canım,
Olsun sağlık olsun benim bir arkadaşım da genital siğil nedeniyle sezeryan oldu önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı gerisi hiç önemli değil

Canım aramıza hoş geldin. Bize yaş, şehir, SAT ve hamilelik belirtilerini yazabilir misin?

canım geçmiş olsun ilk kez duydum bu ismi. Nereden bulaşmış belli mi? Sen sağlıklı tamamla sürecini varsın sezaryen olsun düşürme moralini.
Yani canım eşimden de olabilir ama ömür boyu belirtisiz kuluckada kalabildigi için de bir şey diyemiyorum benden öncesinden taşıyıcı olabilir ne diyim bilemiyorum hiç

Yani canım eşimden de olabilir ama ömür boyu belirtisiz kuluckada kalabildigi için de bir şey diyemiyorum benden öncesinden taşıyıcı olabilir ne diyim bilemiyorum hiç
Dediğim gibi düşürme moralini. Sadece uçuk alanı oluşursa orayı elleyip gözüne sakın sürme. Doktoruna da sorarsın ona göre yol izlersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…