2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Annemde ilk 3 ay kullanmış sonra kullanmamış 2 çocuk olmasına rağmen hiç çatlağı yok saolsun bugün söyledi kullan 3 ay yetiyor dedi ama ben sonuna kadar kullanırım

Ödem yapar bol su icmen lazım yoksa doğuma kadar çok şisersin birde enfeksiyondan korunmak için bol su tüketmen lazım
Gerçekten su içmek çok önemli kızlar. Bu vesile ile ben de diyeyim 33 de doğum yaptım biliyorsunuz ben önceki gebeliğimde yüzüğümü doğuma giderken çıkardım parmağımdan hiç şişmedim. Ama çok su içiyordum. Bir de o alınan ödem sonra verilmiyor. Kilo gibi giitmiyor yani.

Su içemiyorum midem bulanıyor

Kızlar selam artık emseyde pınar hanıma gitmeye başladım ben çok sevdim nasip olursa devam ederim ona artık bu arada bebek bi hafta önde çıktı ultrasonda
Canım doktordan memnun olman süper plmus doktor cok onemli. Önde cıkması ne ifade ediyor acaba doktorlar İcin merak ettim . İyi bir şeyse sevineyim

Kızlar selam artık emseyde pınar hanıma gitmeye başladım ben çok sevdim nasip olursa devam ederim ona artık bu arada bebek bi hafta önde çıktı ultrasonda
Doğum için değil ama daha önce adet düzensizliği için gitmiştim Pınar hanıma şeker bir kadın sevdiysen ne güzel onunla devam edersiniz Biz Canan’la devam ediyoruz randevu bulmak zor da olsa

Doğum için değil ama daha önce adet düzensizliği için gitmiştim Pınar hanıma şeker bir kadın sevdiysen ne güzel onunla devam edersiniz Biz Canan’la devam ediyoruz randevu bulmak zor da olsa
Ya evet ona randevu bulamadım yani çok geç oluyodu randevu tarihi ama olsun sevdim Pınar hanımı da

Şu an 8 haftalık hamileyim 3 4 defa tansiyonum aşırı derece düştü ve baş dönmemden dolayı bayılacaktım nerdeyse bugün acillik oldum ve serum takıp oksijen verdiler. Kendi doktoruma da yazdım belirtilere göre vertigo olabileceğini söyledi. Böyle bir durum yaşayanınız var mı ? Yoksa hamilelikten mi böyle oluyorum bilemedim

Benim de tansiyonum geçen çok düştü 8/4 olmuş nabız de 120 ama aşırı bulantım vardı o anda. Tuz yalayıp yattım uyudum

Tuz yaladığım an istifra ettim bi haftadır çok kötü son Bi haftadır anlıyorum hamile olduğumu. Benim de aynı 9 4 idi umarım böyle devam etmez yoksa zorlu geçecek gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…