2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben zaten erken almaya hiç elim gitmiyor erken doğum riskim var o yüzden herhalde 33-34 olana kadar hiçbir şey almam altın biriktirmek çok mantıklı normalde de birikimi altın üzerinden yapıyorum zaten

Ben zaten erken almaya hiç elim gitmiyor erken doğum riskim var o yüzden herhalde 33-34 olana kadar hiçbir şey almam altın biriktirmek çok mantıklı normalde de birikimi altın üzerinden yapıyorum zaten
Dimi en rahatı altın aşırı bi fiyat düşüşü olmuyor
Malum durumlar TL biriktirmek çok mantıklı değil değer kaybediyor maalesef

Aynen kışlık lazım bize. Bebeği görmeden beden tutturmak da zor. En mantıklısı altın biriktirmek.
Zaten eş dost hediyede getirir eksik tamamlarız işte o vakitler gelsinde nasipse
Dediğiniz gibi doğduktan sonrada bebeğe göre alışveriş yapmakta mantıklı
Bi arkadaşım doğum yaptığında yeni doğan kıyafetleri olmamıştı kızına

Dimi en rahatı altın aşırı bi fiyat düşüşü olmuyor
Malum durumlar TL biriktirmek çok mantıklı değil değer kaybediyor maalesef
Kesinlikle ya ben geçen sene bu zamanlar park yatağımı 600 e almıştım şimdi ise 2000e yakın olmuş fiyatı gerçekten inanılmaz artıyor o yüzden dolar olur altın olur daha mantıklı en azından kenara koyduğun paranın değerini korumuş oluyorsun

İğnerden çok bunaldım oturdum dün gece hıçkıra hıçkıra ağladım her gün dört tane vuruluyorum kalça göbek kol inşallah bende 3 haftam var sonra bırakabilirim

Benim aldıklarım oldu kızıma ama mesel 3-4 tanesini giyindi ve büyüdü. Ve o kadar çok almıştık ki hepsi gitilmeden verildi. Ben de az alacağım o kesin

Kizlar bu catlaklarla alakali bisey sorucam. Nemlendirici surunce oda catlak onleme amacli kullanilabiliyormus bu konuda bir bilginiz varmı ?? Nemlendirici sürsem ??
Surebılırsın canım vucudu susuz bırakmamak lazım en cok da. Benım catlak olmadı, cok sukur sebamedın bır kremını kullandım ama ondan degılde yapı nedenıyle sanırım. Yine de bu hamileıgımde de kakao yagı ,nemlendırıcı vs kullanırım

İğnerden çok bunaldım oturdum dün gece hıçkıra hıçkıra ağladım her gün dört tane vuruluyorum kalça göbek kol inşallah bende 3 haftam var sonra bırakabilirim

Bunalmakta çok haklısın. Vücudunun her bölgesi bir ilaca rezerve gibi oluyor. Ama en azından bebeğin için yapıyorsun ve 3 hafta sonra sen de rahatlayacaksın.. sayılı gün, öyle ya da böyle geçecek. Bebeğinin ve kendinin sağlığı yerinde olsun hepsi geçer hepsi unutulur

Ben de iğneleri kullanırken ağladım. Sizi çok iyi anlıyorum. Benim geçen hafta kanamam olduğunda doktorun progestan iğneyi bıraktıracağını düşünmemiştim ama çok şükür bıraktırdı. Siz de sabredin. Allah sağlıklı gebelik ve sağlıklı evlat nasip etsin...geri kalan her şey gelip geçici

Ben doktora gidene kadar 1 saatten fazla geçmişti. Muhtemelen çok kısa süreli bir kanama oldu coraspinin etkisiyle biraz fazla geldi belki. Coraspini hemen o gün kestik
Anladimm canimm gecmis olsunn bidaha olmaz insaAllahh Senin zaten doktor kesmemismiydii kan sulandiricilarii benmi yanlis hatirliyorum

Ayy kiyamam yaa bende bi ara okadar bunalmistimkii cok iyi anliyorumm senin daha cokmuss bide az daha dayan insaAllahh sende birakirsin Hepsi bebislerimiz iciinn

Çatlaklar için bugün susam yağı ve badem yağı aldım karıştırıp sürmeye baslicam her yerime inşallah catlamadan geçiririz gebeliği
Oğluma hamileyken ilk 5 ay bende susam,badem ve kakao yağı karışımı kullanmıştım,sonrasında da lierac hiç çatlamam olmamıştı.ilk hamileliğimden hala duruyor karışımlarım ve kremim,bgn 11 haftalık oldum daha başlamadım bişeyler sürmeye gerçi.Çok işe yaradığını düşünüyorum bu karışımın

Acaba bu konuda kantaron yağı da etkili midir diye merak ediyorum ben de. Yaralara, sivilcelere, lekelere iyi geliyor cildi onarıyor diye biliyorum.
Ben iyi geliyor diye okumuştum bir yerde benim ayağım 2. Derece yanık olmuştu onun sayesinde toparladı öyle çok iz de kalmadı bence işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…