2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
5 günden fazla kullanmayınız şu için. Başka nedenden dolayı mide bulanıyorsa ve 5 gün boyunca kullanmana rağmen hala geçmemişse başka bir sorun olabilir, doktora git demek oluyor. Endişelenme doktorun bilir
O zaman devam mı yani hemen içiyorum bir tane kusmaktan içim çıktı

Çok geçmiş olsun canım farklı bir durummuş ilk defa duydumgerçekten evlatlarımız için her türlü zorluğa katlanıyoruz göğüs geriyoruz kıymetimizi de bilirler inşallah
Çok sağol kuzucum
Geçti artık şükür ki o zor günleri atlattım artık tek duam sağlıkla kucağıma alayım bebişimi
Hepimize sağlıklı gebelikler nasip olsun inş

İnşallah bende görürüm 10 gün sonra. Genelde bugünlerde görüyorlarmış bende tedirgin oldum
Bir günün bile çok önemi var. 6+1 görmediniz belki 6+2 de görünüyordur haberiniz yok :) döllenme, yerleşme, bebeğin gelişim süreci, cihaz kalitesi vs her şey etkili oluyor...yolk sac göründüyse bebeğiniz ordadır, hiç tedirgin olmayın

İnşallah çok teşekkür ederim 10 gün bekleyeceğiz artık :)

Canım kilo alinmasa da eğer zayıf biriyse. Karnın alt kısmında belirginlesebiliyor. Bir de bazı insanlar hamile olanları sezebiliyor, ben oyleyimdir mesela çevremde bir çok kişinin hamile olduğunu daha söylemeden sezmişimdir.
Evet 16. Hafta bir al ama 10. Hafta çok erken daha hurma kadar şeyin hareketini hissetmek zor.ama ilk gebelikte 20. Haftalara kadar hissetmeme olabilse de çoğu kişi hissediyor. Neyse şurada en çok 1 ay sonra hissederim diye düşünüyorum. Çok güzel bir his gerçekten

Kızlar ben bir şey merak ediyorum . Uzun süre doktora gitmeyeceğiz ya . Allah korusun bir şey olursa anlar miyiz. Gidince kötü bir şey duymaktan korkuyorum

Kızlar ben bir şey merak ediyorum . Uzun süre doktora gitmeyeceğiz ya . Allah korusun bir şey olursa anlar miyiz. Gidince kötü bir şey duymaktan korkuyorum
Anlarız inşallah ama benim bir iki tanıdığım kalp atışını duyduktan sonraki randevusunda bebeğin karnında öldüğünü öğrendi hiçbir belirti olmamış düşük de yapmamış ona çok üzülmüştüm sonra kürtaj olmuştu kız. Bunlar nadir örnekler ama normalde kanama falan oluyor

Bizim biraz pozitif düşünmemiz lazım iyiyi de kötüyü de arasak çok örnek buluruz. Dünyaya geleceklerse gelecekler bir şekilde. Hamileliği korku ve stresle geçirmek de doğru değil

Benimde aynen öyleydi, kontrol günü bebeğin kalbinin durduğunu öğrendik. Hiç bir belirti yoktu. Ama 2 gün bulantım yok denecek kadar azdı sadece.

Kızlar selam bebeği gördük doktor herşeyin iyi olduğunu söyledi .Tamı tamına 8+1 olmuşuz inşallah.yalnız kalp sesi önceki gidişte daha gürdü yoksa banamı öyle geldi anlamadım ya da çocuk büyüdükçe azalıyormuş bir fikri olan varmı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…