Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Şekeri olan arkidişler, salata nasıl etki ediyor sizde? Az önce 140'tı şekerim biraz tatlı falan yemiştim, sonra bi salata yaptım 108'e düşmüş. Size de iyi gelir mi acep

Sizce ben yarım gündür tek başıma ahşap sallanan beşik yapıyor muyumdur? Tabi bu arada yemek, bulaşık, evin işleri falan bir yandan da… :imdat: Güya kocam beyle dün akşam kuracaktık kendisine iş yoğunluğu nedeniyle iki gündür ulaşamıyoruz. Sabredemedim de beklemeye giriştim sırtım ikiye ayrılmış durumda şu an ve daha bitiremedim 🥹🥹

Bana da öyle diyorlar okuldaki öğretmen arkadaşlar 4,5 kiloyla devam ediyoruz bakalım ☺️ hatta geçen otobüste yer istedim öğrenciler kendi aralarında hiç hamileye benzemiyor diye konuştular 😂😂🙈
Bende öğrencilerime geçen bir muhabbet oldu ben gidince yeni gelen öğretmeninize söylersiniz dedim. Bir tanesi diyor ki hocam niye gidiyorsunuz ki 😅 Sence karnımda ki gaz gibi mi duruyor dedim 😂 Aa ben anlamamıştım diyor 😂

Kızlar bebek büyüdükçe bel ve kasık ağrınız oluyor mu ? Bugün benim kasıklarımdan bacağıma doğru vuran bi ağrı var bir de karnımda sertleşme oluyor. 31. Haftadayım şuan bu haftalarda normal mi acaba

Kızlar bebek büyüdükçe bel ve kasık ağrınız oluyor mu ? Bugün benim kasıklarımdan bacağıma doğru vuran bi ağrı var bir de karnımda sertleşme oluyor. 31. Haftadayım şuan bu haftalarda normal mi acaba
Bel, kalça, bacak, sık tuvalete gitme, bebeğin hareketlerinin karnımı acıtmaya başlaması vs vs ne ararsan var bende 31. Haftadayım. En önemlisi çok şiddetli sancılarım oluyor nedenini halen anlamış değilim. Yaklaşık 10 /15 dakika sürüyor bu yalancı doğum sancısı denilen şey internette 15 saniye sürüyor vs yazıyor ama benim ki daha farklı. Demek istediğim gebelikte herşey normal herşey geliyor başımıza dayanacağız mecbur 😅

Muhtemelen baş aşağı dönmüştür çoktan baskı yapıyordur artik normal ağrılar..

Bel, kalça, bacak, sık tuvalete gitme, bebeğin hareketlerinin karnımı acıtmaya başlaması vs vs ne ararsan var bende 31. Haftadayım. En önemlisi çok şiddetli sancılarım oluyor nedenini halen anlamış değilim. Yaklaşık 10 /15 dakika sürüyor bu yalancı doğum sancısı denilen şey internette 15 saniye sürüyor vs yazıyor ama benim ki daha farklı. Demek istediğim gebelikte herşey normal herşey geliyor başımıza dayanacağız mecbur 😅
Hafta ilerledikçe ben daha çok tedirgin olmaya başladım ya 🥺 biraz korku biraz heyecan ne ararsan var valla 🥺 bugün karnım çok fazla kasılmaya sertleşmeye başladı bebiş sanki ortada toplanıyor normal olduğunu düşünmeye çalışıyorum bebiş hareket ettikçe içim biraz olsun rahatlıyor ama yine de endişeleniyorum tabi. İdrar yolu enfeksiyonum vardı en son acaba ilerledi ondan mı kafamda bin bir soru 😄

X