2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Valla sorma ya 😄
Yapıcak bi şey yok artık napalm kontrole kadar sabırla beklicez 😄🤭
Annecim duy sesimi sana çok hazırım üzme beni😄😄
Ben suan baskandoktora gitmeyi düşünüyorum arada.a MA BU BÖYLE GİTMEZ SABRETMEYİ ÖĞRENMEM LAZIM DİYORIM BİR YANDAN DA👀

Allah bebeklerimizi korusun ama bir şey olacağı varsa biz müdahale edemeyiz ki. Kanama olmadığı sürece doktor da müdahale edemez ve ne olduğunu göremez. O zaman böyle kuruntu yapıp sık sık doktora gitmemizin bi anlamı yok bence. Sabredelim, Allah’a emanet edelim. Rabbim bu dünyada yiyecek ekmek nasip etti mi kanamalara rağmen bir şey olmaz.
Rahman ve Rahim olan Allah, rahimlerimizde yarattığı canlara hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin 🌸

Ben normalde 2-3 litre su içerdim. Gebelik başladığından beri su içmediğimde elim ayağım çekiliyor sanki

Kızlar böyle sarımtırak akıntısı olan var mı ? Enfeksiyon için idrar vermiştim negatifti. Başta vardı geçmişti sonra. İdrar kültürü de temiz gelmişti. Ama ara ara sarımtırak akıntım oluyor. İç çamaşırında beyaz leke bırakıyor diye peçete koyuyorum rengini orada görüyorum. Kokusu yok 😬 ama rengi sarı.

Kızlar böyle sarımtırak akıntısı olan var mı ? Enfeksiyon için idrar vermiştim negatifti. Başta vardı geçmişti sonra. İdrar kültürü de temiz gelmişti. Ama ara ara sarımtırak akıntım oluyor. İç çamaşırında beyaz leke bırakıyor diye peçete koyuyorum rengini orada görüyorum. Kokusu yok 😬 ama rengi sarı.
Perşembe günü kontrolüm vardı. Doktorum aynı zamanda tüp bebek doktorum olduğu için çok titiz. Ona rağmen bana dedi ki akıntın olabilir, ağrın olabilir, hatta lekelenmen olabilir dedi. Sanırım bunlar bekledikleri şeyler. Dilersen 1 gün takip et

Bende de var kuzum ben ilaçlardan diye düşündüm hep

Benimde var aynı idrar teati kültür yaptırdım bu hafta temiz çıktı bende bilmiyorum neden 🤦‍♀️

Bendede oluyor canım hormonlardan oluyormuş

X