2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim de arada oluyor sarımsı renk idrar temiz çıktı ama yine de bazen görüyorum çok olmayınca takılmadım pek

Evet bu ben 1ay ölü bir bebekle gezmişim .ama benim bıçakla kesilir gibi kesildi belirtlerim göğüsler mide bulantısı akıntı hersey gebelik öncesi haline dönmüştü .bugun doktor herzaman iyiyi cagırmalısın bi kaybın var diye olacak diye birşey yok iyi düşünürsen ve miden bulanırsa bu kalbi atıyo demektir dedi.

Canım benim hep öyle. daha önce bi sürü enfeksiyon testi bike yaptırmıştım kadın doğumda. Hepsi negatif geldi kafaya takılcak bi şeu değil bence

Benimde oluyor ama kokusu yok. Ben multivitamin kullanıyorum fazlalığını atıyoruz ya ondan olabileceğini düşünüyorum

Biraz sabırlı olacağız kuzum yapacak bir şey yok etrafımızda kötü örnek çok içimizi ferah tutalım iyi düşünelim annelik sabır işi cidden
Kızlar su içme durumunuz nasıl? Bir türlü tamamlayamıyorum var mı çaresi?
Ben normalde hiç su içmezdim 2 litre içiyorum şu an çok geçmiyorum ama Max 2.5 3u görmeye çalışacağım ilerleyen günlerde. İlk önce 1.5anca içiyordum yavaş yavaş artirdim. Çay kahve çok tüketince gün içinde nerdeyse sıfır su içiyordum hamilelik öncesi. Korkuyorum bebek susuz kalacak diye.
Var canım doktoru aradım aynı sıkıntı için dedi ki hamilelikte akıntı olabilir bunu normal karşılarız, kültür temizdi benim idrarda hafif enfeksiyon vardı aslında ama ilaç vermiyor. Bol su iç dedi 3 aydan sonra ilaç verilebiliyormuş. Normal karşılaması beni rahatlattı çok üstüne düşmemek lazım. İdrarda yanma vs olursa sıkıntı dedi yok onlar hiç. Sende var mı?

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu sefer her şey güzel gitsin kaybın için çok üzüldüm canım

Yok yanma koku yok ama ara ara sarı akıntım oluyor beyaz şeffaf içine sarı karışık. Bende de enfeksiyon vardı sıfırlandı. Kültür temizdi

Bende de var kuzum hatta az su ictigim zaman hafiften yanma oluyor büyük ihtimal enfeksiyon var bidaki kontrolde soylicem şuan su miktarını arttırarak kontrol ediyorum

Bende de var. Kültürüm temiz geldi. Herkeste oluyor sanırım

Şişlik oluyor galiba ; aynı durum bende de var.. dr 3. ayda geçer dedi.. kaç aylıksınız bilmiyorum ama.. bide ilacımı değiştirdi.. prilam kullanıyordum Metpamid verdi pnu denicem.. ben yemek yiyemiyorum katı şeyler sadece bakalım artık

Kızlar oksapar kullanan varsa yardımcı olabilirmi çok acıttı koldan yapılıyor.nasıl yapacağım
Ben de kullanıyorum. Sitede bir yorumu okudum uygulamaya başladım artık morarmiyor hattta ben yapıyorum. Enjektörü açmadan birkaç tık vuruyorum, sonra havasını alıyorum (enjektörü alttan itip içindeki fazla havayı dışarı çıkarıyoruz iğne içinden birkaç damla ilaç çıkması yeterli) özellikle havasını aldıktan sonra daha az acıyor ve hiç morarmadı. Bu arada göbekten yapıyorum ben

Dün dr ye gittim ona bi hastası kaşındığını söyledi ben içeride o kişi dışarıdaydı.. dr’de dermatolag’a gitsin dedi oluyor demek ki öyle..
Canım ben de kullandığım şampuanı değiştirdim saç kremi kullanmayı da bıraktım kaşıntı durumu düzeldi. Bir de çikolata yediğimde oluyordu gözlemlediğim kadarıyla birkaç gündür yemiyorum. şu anlık o sıkıntım kalmadı ama doktoruma yine haber vereceğim tekrarlama durumu olursa diye.

Kızlar göbeğimi altında mor renkli noktalar var hani iğne yaparsında morarır ya öyle gibi ama iğne kullanmıyorum ben neden olabilir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…