2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım şurada benim kadar kilo alıp veren olmamıştır herhalde totalde tüm diyetlerimle 100 kilo vermiş bir insanım ve karında göğüslerde çatlak bir dolu ama yine de hamilelikte daha da artmasın diye kullanacağım hiç salma kendini gencecik bir kadınsın daha kendin için bebeğin için toparlan
Çok geçmiş olsun canım farklı bir durummuş ilk defa duydumgerçekten evlatlarımız için her türlü zorluğa katlanıyoruz göğüs geriyoruz kıymetimizi de bilirler inşallah

Canım çok geçmiş olsun. Saman nezlesi beni de çok zorluyor. Maalesef kullandığımız ilaçları hamilelikte kullanamıyoruz. Ben bu süreçte bol bol tuzlu su ile gargara yaptım boğaz için. Maske kullandım toz ve polenle daha az temasta bulunmak için. Bol bol burnumu elimi yüzümü yıkadım özellikle burun nemli kalsın diye. Bir de bol bol su içmek gerekiyor. Geceleri mahvoluyordum onu da yüksek dik yastık kullanımı ile çözmeye çalıştım. İlaçsız nasıl geçecek derken biraz hafifledi bunları yapınca. Umarım bir an önce rahatlarsın.

Gercekten oyle iyiki turkiye ve turk doktorlarimiz sagolsun cok iyiler yaa bunu yurtdisinda yasamayan anlamaz cok belki ama bende hollandada dogup buyudum ve suan 8 yildir turkiyede yasiyorum, ve gercekten saglik konusunda ustumuze yok yani. Hamile kaldiginda beta hcg bile baktiramiyosun turkiyedeki gibi, veya arkadasin dedigi gibi ilk kontrol 10. Haftalardan sonra ve o arada ne olursa olur yanii, cok degisik sistemleri var yeterki ceplerinden para cikmasin. Ama adi avrupa iste

Çok sağol canım yapacağım hepsini. Dra geldim ilaç vermiyormuş dayan dedi. Çok nefesin yıkanacak gibi olursa dahiliyeyr git dedi
Kızlar progestanım bitti reçetesiz alabiliyor muyum bilginiz var mı
Evet alınıyor

Ne güzel haberler maşallahBenim de 5 gün geri çıktı sonraki gidişimde de geri çıkarsa tarihi güncelleriz önemli değil dedi doktorumHiç anlamam canım ama içime kız doğdu

Dr aslında önceden söylüyordu bu haftada en azından benziyor yüzde 70 fln diyordu. Şimdi hiç bakmadı bile. 27 sinde 2li test var üni de orda söylerler belki

Kızlar günaydın mutlu hafta sonları. İnşallah gününüz benimkinden iyi geçiyordur Mide bulantım fazla diye doktor meypamid yazdı günde üç defa içebilirsin dedi. İlacı alıp geldiğimde eczacıların üstüne yapıştırdığı bilgilendirme kağıdında 5 günden fazla kullanmayınız yazıyor. Ne doktor ne de eczacı böyle bir şeyden bahsetmedi. İlacı da alışmamak için her gün içmiyorum ama midem çok fenaa

Merhaba siz ne zaman görmüştünüz bebeği? Ben 6+1 de gittim yolk sac göründü sadecw doktorum erken dedi

Kızlar progestanı sağlık ocağı yazıyor mu? Yarısını devlet karşılasın diye hesap yapıyorum da kafamda şu anda

5 günden fazla kullanmayınız şu için. Başka nedenden dolayı mide bulanıyorsa ve 5 gün boyunca kullanmana rağmen hala geçmemişse başka bir sorun olabilir, doktora git demek oluyor. Endişelenme doktorun bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…