2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hoş geldin canım, emeklerinin karşılığını bebişini kucağına sağlıklı bir şekilde alarak görürsün inşaAllah.

Cok guzel galiba cocuk sevmeyi ozledim bir de kizim var acaba kiz kardes mi erkek kardes mi olacak diye de heyecanliyim.Tabiki en buyuk duam insallah hepimiz saglikla hayirla elimize aliriz
Amin inşallah hepimizin tek dileği o sağlıkla gelsinler inşallah. Benim de bir oğlum var aynı telaşlar bende de var

Adet günüme 4 gün kala betam 60 çıktı yarın regl günüm ve bel ağrım ara ara da kasık ağrım var çok korkuyorum ya kimyasal olursa diye

Ağrılar gayet normal korkmayın tekrar baktirsaydiniz betaya
Canım bından önce kimyasal geçirdim o zaman sürekli nir kan verdim durdum o zaman beni çok strese soktu o yüzden dedim perşembeye kadar bekleyeyim yarın adet günüm zaten ama çok korkuyorum bel ağrısı başladı bugün normal midir diyorsunuz

Tabii ki çok normal ben 5+2 yim yeni yeni kasık ağrılarım geçiyor belim hala ağrıyor. Bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdim vücut gebeliğe hazırlanırmış böylelikle hemen hamile kalan çok. İnşallah güzel haberler alcaksınız

Kızlar bugün de kan verdim. Yine yüzde 30 arttı.

Yabanci kaynaklardan turkceye google dan cevir diyip okuduğuma göre böyle yavaş atışlarda yüzde 85 sagliksiz gebelik, yüzde 15 sağlıklı gebelik ve doğum oluyormuş. Doktorum ise artis yeterli degil diyor. Sizce ne yapmaliyim. Baska doktordan da randevu aldim ama diyorum ki israr edersem ve cocugum diyelim ki dogdu. Engel ya da saglik problemleri olursa riske deger mi diyorum. Kafam çok karışık. Bana fikir verin

Aynen bencede korkmayın bak ben bugün yürüdüm biraz kaşık belim kopuyor hemen. Dinlenince geçiyor yani normal

Teşekkür ederiz evet 4. Hafta gibi olmuş oldu. Eğer beklediğin bi gebelikse zaten çok bekleyemez insan test yapmadan. İnşallah birdaha yada çok kez daha nasip olur sizede tekrardan

Doktor başka bir yorum yapmıyor mu yeterli değil tamam ama olası ihtimaller neler. Başka bir doktora daha görünün bence durumunuz daha netleşir . Kendinizi üzmeyin dicem mümkün değil Bu mübarek günde inşallah güzel hayırlı haberler alın

Doktor aldırmadan yana. Çünkü zaten sağlıksız olacak hatta bos gebelik olacak yuksek ihtimal diyor. Ne kadar erken o kadar iyiymis sanırım

Başka bir doktora da gitseniz. Kalp atışı duyulma haftasını bekleyin eğer sizin sağlığınızı etkileyen bir faktör yoksa. Sağlıksız gebelikse zaten kendisi sonlanır. Kendinizi üzmemeye çalışın. İnşallah güzel şeyler olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…