2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Teşekkür ederiz 💕 evet 4. Hafta gibi olmuş oldu. Eğer beklediğin bi gebelikse zaten çok bekleyemez insan test yapmadan. İnşallah birdaha yada çok kez daha nasip olur sizede tekrardan
Sat 20 Mart benim, regl ye 1 hafta kala test yaparım sanırım 🤗 Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin , isteyenlerin kucağını doldursun inşallah 🙏🏻

Bunları doktorum istiyor nerde yaptırırız bana demedi birşey ne için gerekli
Genel kontrol için bunlar. Mesela kızamık toksoplazma rubella virüsleri anne su an o hastalıkları taşıyor mu yada önceden bağışıklık var mı ona bakılıyor igg ve ıgm antikor değerlerinden. Elisa hormon tam kan tahlili biyokimya vitamin değerleri.
Sağlık ocağında yaptırdım ben hepsini

Son düzenleme:
Arkadaşlar biraz lekelenmeler yaşıyordum bende cuma günü testle öğrendim hamile olduğumu dün beta hcg değerime bakıldı 632,99 çıktı. Dün çok hafif koyu renkli bi kanama gördüm böyle bir durum yaşayan tecrübesi olan var mı? Çok küçük olduğu için keseyi henüz görmedik o yüzden netlik yok :KK43:

Canım kanama koyu renk lekelenme şeklinde olursa sıkıntı değil ama kırmızı renk sıvı kıvamda olursa sıkıntı demişti benim bir doktorum, belki progestan falan başlatır doktorun panik yapma kontrole git bence hemen

Hayırlısıyla sağlıkla ilerlerse bu benim ikinci hamileliğim ama heyecan ilki gibi aynı, ve doğupta kollarıma gelene kadar hiç geçmeyecek o heyecan sanırım 💕
Benim de 2. Olacak. Kızım mayısta 3 yaşını dolduracak.. kaçıncı olursa olsun aynı heyecan olur sanki.. 🥰
Kızlar eşimden dolayı sağlık sigortam vardı ama bir sene hamile kalmama şartı varmış. O yüzden ondan faydalanamayacağım sanırım. Sizler ne yapacaksınız devlette randevu bulmak çok zor. Bu saatten sonra başka sigorta karşılar mı ya da doğum paketi vs mi almak mantıklı olur. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Allianz dan mı bahsediyorsun canım? Ben geçen sene yaptırdım. İlk 1 yılım bu ay doldu. Paketi yenilettik artık karşılayacak kismetse 🌸 Allianz da hamilelik sonrası da yapılan bir poliçe vardı onu araştır istersen

Allianz dan mı bahsediyorsun canım? Ben geçen sene yaptırdım. İlk 1 yılım bu ay doldu. Paketi yenilettik artık karşılayacak kismetse 🌸 Allianz da hamilelik sonrası da yapılan bir poliçe vardı onu araştır istersen
Yok mapfre sigorta. Telefonda ek alabileceğim bir poliçe var mı diye sordum bilgisi yoktu telefondaki kişinin şubeye sorun dedi. Sizin adınıza çok sevindim 🌸

Hamişler selam öncelelikle sağlıkla tutunsun bebişleriniz saglık sıhhat versin hepinize darısı insallah benim de basıma 🙏🙏size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum

Arkadaşlar biraz lekelenmeler yaşıyordum bende cuma günü testle öğrendim hamile olduğumu dün beta hcg değerime bakıldı 632,99 çıktı. Dün çok hafif koyu renkli bi kanama gördüm böyle bir durum yaşayan tecrübesi olan var mı? Çok küçük olduğu için keseyi henüz görmedik o yüzden netlik yok :KK43:
Canım bende de oldu iki gün koyu kahve leke sonra geçti hiçbir şey de olmadı birkaç gün sonra beta da baktırdım gayet güzel artmıştı telaş yapma normalmiş. Kırmızı ve yoğun kanama olunca sıkıntı

Hamişler selam öncelelikle sağlıkla tutunsun bebişleriniz saglık sıhhat versin hepinize darısı insallah benim de basıma 🙏🙏size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum
Bende hala göğüs hassasiyeti yok canım kişiden kişiye değişiyor regl ile ayırmak zor. Bat ne zaman?

X