2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar ben yine bitik haldeyim
41-46 atak haftasındayız ve ben artık bu sabah büyük bir kriz geçirdim
Çok ağladım ve iyi de oldu sakinleştim
Okadar ama okadaaaar huysuzki vallahi delireceğim hunileri 5 er 6 şar taksam yeridir
Varmı aranızda bu halde olan
Mama sandalyesinde 5 sn durmuyor ağlıyor inliyor zıklıyor
Yani beni benden alıyor
Sıfır iş yapabiliyorum heryer heryerde
Kahvaltı yapamıyorum yemek yiyemiyorum
Gün boyu oyunlar aktivitelerle oyalamaya çalışmaktan bittim tükendim
Toplanıverin kızlar diyiverin bana bişeyler

Ayniyiz ben saldim evi b.k götürüyor ben benden geceli cok oldu artik oyunda bulamiyorum oyalayacak oyle deli evinden hallice bizim ev

Kızlar bizdede süreç çok zorlu ilerliyor yeni diş mi geliyor atak mı bilmiyorum. Oda dan çıktığım an emekleyerek koşuyor resmen ağlıyor hemen. Sürekli kucak istiyor. Mememi ağzında geveliyor ucu yara oldu canım acıyor vallahi. Ne iş ne yemek hiç birşey yapcak derman yok. Gece de en az 3 kez uyanıyor… meme de uyumak istiyor

Selam güzel anneler. Biz hala ilk dişimizi çıkartamadık doktora sordum, sen hiç dişsiz insan gördün mü, dedi. Yemeklerle arası fena değil. Demir takviyesi yapmıyorum 3 çeşit denedik. Hangisini denediyse, yarım doz vermeme rağmen tolere edemedi vücudu çok ciddi sancılsr cektı, ben de vermıyorum artık. Tutunup kalkıyor adımlıyor. Biz de durumlar böyle.

Ayniyiz ben saldim evi b.k götürüyor ben benden geceli cok oldu artik oyunda bulamiyorum oyalayacak oyle deli evinden hallice bizim ev

Kızlar çok üzgünüm yaşadıklarınız için bu denli ağır olmasa da bizim ki de çok düşkünlük yapıyor deli gibi ağlıyor. Gece uyutmak ayrı dert değişmedi, düzelmedi.

Bir huysuz Bebe de benden gelsin, Insllah bu durumlar gecicidir
Hepimi aynı şeyleri yaşadığımıza göre kızlar demekki ataktayız , daha da bitmesine çok var hunileri hazır edin
(Diye diye büyüttüler bebeleri)

Evi falan boşver de kahvaltı yapman lazım. Ben mama sandalyesine oturtup önüne yiyeceği şeyler koyuyorum. Salatalık kaşar peyniri vs onlarla oyalanırken ben kahvaltımı yapıyorum.

Benim oglumda cok huysuz hic oturmuyo surekli evde kollarinin altindan tutup yüruyoruz artik belimi hissermiyorum mama sandalyesine kavga dövus oturuyoruz ondada onune ne koysam yere atiyor kollarini acip agliyor al diye geceleri 3 4 kez uyaniyo uyanincada en az 1 saat basindayim dalamiyor uykuya sabahta 6 dedin mi ayakta butün bunlarin üstune 15 gundurde alerji illetiyle ugrasiyoruz cok huysuz inat burnuna dokundurmuyor nefes alamiyor tikanikliktan geceleri milyon kez uyanip agliyor ve sakinlesmiyor derken agliyor yine cok üzuluyorum hem bebise hem kendime artik tükendim annem olmasa bende cay bile icemem asla durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…