2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba,bebislerinz günde kac kez emiyordur,benimki gündüz ve gece toplamda 5 defa oluyor genelde
Cok azaldi gibi,ama ekde cok cok az yiyor nasl acikmiyor anlamiyrm,agzini kasiga kitliyor cogu zaman cok zor bisey ya

Kızlar merhabalar hangi sulukları kullanıyorsunuz .Bebek su içerken sürekli öksürüyor ben Philips avent tek delikli bol geliyor onu bıraktım yazabilirmisiniz alayım bugün

Kızlar merhabalar hangi sulukları kullanıyorsunuz .Bebek su içerken sürekli öksürüyor ben Philips avent tek delikli bol geliyor onu bıraktım yazabilirmisiniz alayım bugün
Ben munchkin pipetli suluk kullaniyorum cok memnunum. Pipetten suyu cekmesi icin emmesi gerekiyor hizli gelmiyor o yuzden su kacmiyor bogazina

Kızlar selam herkese benim bir sorum var aslında sorunum kızlar bebekleriniz uyku düzeni nasıl uyku eğitimi veren var mı benım kızım uyumamak için doğmuş gibi sabah 7 de kalktı öğlen 12 de 40 dk uyudu saat 20.20 de zorla uyuttm yarım saat uyudu uyandı uyumak istemiyor bizde eşimle arabayla uyuttuk bakalm ne zaman uyanacak önce diş dedim atak dedim ama o dönemler geçince de düzelmiyor bitkisel ilaç falan asla kullanmayı düşünmüyorum sorun bende mi bilmiyorum artık fikrinize ihtiyacım var

Son düzenleme:
Herşeyi istisnasız ağzına götürüyorama eline bişey verdiğimde yemesi için , oynayıp yere atıyor
Kesinlikle alışması lazım , tabakla koymayı deneyeceğim, muhtemelen hepsini yere atacak
Ben şöyle yaptım. Onun eline verdiğim her ne ise elinden ben yedim. Bazen ona hiç vermeden karşısında kendim yedim yemek istediğinde genelde ağzına değil eline verdim. Yemek sofrasına hep aynı anfa oturduk o yerken hep bizde bir şey yiyor olduk ekmek bile olsa . Armut elma gibi tatlı şeyleri eline verdik kontrollü. Her şeyi olmasada bazı şeyleri artık kendisi yiyor.
Yürüme arkadaşı aldım aynı şekilde kayıyor düşüyor yavrucum. Ben yürüteç aldım ne kadsr karşı olsamda. Annelik aslaları yapmakmış. Ayakları inı tam basmaya başlamıştı zaten. Şimdi bazen içine oturtuyorum ama geç aldığımız için genelde ondan tutunup iterek ilerliyor yürüme arkadaşı mantığınfa ama fışt diye kaymıyor.
Ben veriyorum buzdolabına koyuyorum buz dolabı poşetinde ertesi günde veriyorum yine pişirip. kalanını da ben yiyorum vitamin vitamindir:)
Bende avent kullandım ne zaman su içse hep boğazına genzine kaçıyordu munchkin miydi ne onun pipetli suluğunu aldım 2 günde alıştı ve çok keyifli içiyo artık başını kaldırması gerekmediği için kaçmıyor

uyku konusu bizde baştan beri sıkıntı 6.30-7 arası kalkıyor. 10.30-11 gibi uyuyor bazen 15 dk bazen 45 dk sürüyor. sonra 15 gibi uyuyor yine max 45 dk sürüyor.. gece de kaç kere kalktığını bilmiyorum artık o kadar çok yanii.. kızımda böyleydi 3 yaştan sonra düzeldi uykuları sürekli sabır diyorum kendime.. 2 yıl daha sabır. uykusuzluk yapıştı üstüme resmen

Philips aventten bende hic memnun kalmadim sürekli genzine kaciyor yavrumin nuk magic cup aldim 8.aydan sonra onuda kullanamadi bende pipetli alayim.diyorum insallay ondan icebiilir

Teşekkür ederim canım içim biraz daha rahatladı . Bir uzman görüşü özellikle 9. Kontrolünde doktorumuza soracaktım bende
Sor canım mutlaka, için rahat olsun
Bende birkaç gündür önce ağzına sonra eline veriyorum , yavaş yavaş alışacak gibi yemeye başladı eliyle

Yürüteci bende alsammı diye gittim gittim geldim kafamda
Annelik gerçekten aslaları yapmaktan ibaret
Bakalım iyce ayakları güçlensin belki tutunurken kaymaz diye umut ediyorum

Benim oglumda artik 2 .uykuyu yapmak istemiyor daha 10 aylik cok erken degil mi ya 4 gundur tek uyku yapiyor cok yorucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…