2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hiç yok galiba başarılı sonuç alan. Aralık bebekleri baş kaldırmada sınır tanımıyor :)) Kızlar nerdesiniz ya hu? Herkesler iyi değil mi? Bebeler mi yorgun düşürdü yoksa güzel annelerini:))
Yarım saat uyutmaya uğraşıyorum yarım saat uyuyor kârdamiyim zararda mi bilmiyorum :)) ama neyse uyutmaya çalışırken biyerlerden düşme tehlikesi yok en azından.

uzun zaman sonra yazılanları okuyabildim. oğluşum 10 aylık oldu. maalesef kilosu çok az.. kaç farklı doktora götürdüm. resmen aylarca beslenme reddi yaşadık ne biberon ne emme ne ek gıda. hepsini reddetti.. meğerse demiri çok düşükmüş. demir eksikliği hem huzursuzluk hem iştahsızlık yapıyormuş. demir takviyesini artırınca çok şükür bebeğim yemeye başladı. birden gelişimi hızlandı diş çıkardı vs burda benzer durumu yaşayanlar olmuş gerçekten takviyeler önemliymiş ve sebepsiz huzursuzluk diye bir şey yokmuş

Selamlar. Oğlum düşğyo kalkıyo başını çarpıyo suratı morluk içinde çok üzüyo brni bu durum evet normal ama çocuk mosmos yüzü sizler düşünce ne yapıyosunuz

Selamlar. Oğlum düşğyo kalkıyo başını çarpıyo suratı morluk içinde çok üzüyo brni bu durum evet normal ama çocuk mosmos yüzü sizler düşünce ne yapıyosunuz
Böyle durumlar için küçük stick formda kremler satılıyor. Görmüşsünüzdür mutlaka. Ben onlardan kullanıyorum. Henüz düşmedi benim oğlum ama. Bir defa arkadaşıyla oynarken koca bir oyuncağı kaşına geçirdi. Bir de ben temizlik mopunu yanlışlıkla gözüne çarptım. Ama sarışın olmasına ve çok kızarmasına rağmen her ikisinde de bu stickten anında sürdüğüm için ne morlukk ne herhangi bir kızarıklık kalmadı.

Benimkide yuremeye başladığından beri hep bir tarafa kafasını çarpıyor. Beyaz ten çabuk kızarıyor fakat akşama normale dönüyor.oyle çok morartmali çarpma olmadı. Stick kremler varmış. Buz koyuyorum çok kızarirsa bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…