2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim danam hala ayak ucuna basıyor. Doktor "yürütece mi bindiriyorsunuz " diye soruyor ama yürütece de binmiyor. Bir Tan Sağtürk yetişiyor evimde 😁 Şaka maka emeklemiyor da. Biraz tembel. Aman arkadaşlar er geç yürüyecekler. Yürüyünce çok yorulacağız. O yüzden çok acele etmeyelim🤪

Bir yazmış da yürüyor diye onun üzerine sordum.aldığım cevaplar çok hoş 😂 benimki emeklemiyor da ama yere koyunca döne döne 1 dakika içinde halıdan parkeye gidiyor.salonda yanlız bırakamaz oldum.mutfağa bişey almaya gidiyorum dendiğimde parkede oluyor.geçen onu düşündüm yürüdüklerinde bıraktığımız yerde de durmayacaklar nasıl yemek vs yapacağız bilemedim.uyurken de yapamam benimki çıt desen uyanıyor.şu çitlerden mi alsak kullanan oldu mu?

Bir yazmış da yürüyor diye onun üzerine sordum.aldığım cevaplar çok hoş 😂 benimki emeklemiyor da ama yere koyunca döne döne 1 dakika içinde halıdan parkeye gidiyor.salonda yanlız bırakamaz oldum.mutfağa bişey almaya gidiyorum dendiğimde parkede oluyor.geçen onu düşündüm yürüdüklerinde bıraktığımız yerde de durmayacaklar nasıl yemek vs yapacağız bilemedim.uyurken de yapamam benimki çıt desen uyanıyor.şu çitlerden mi alsak kullanan oldu mu?
Citleri yikma noktasında tutunup kalkmak istiyo bağırıyor bu defa. Bu ise yaramadi bzde çıkmadıkça sinirleniyo

Aynısını bizim oğlan bende hep bunu düşünüyorum 😁

Şu ürün nasıldır ki?

Eklentiler

• IMG_3363.png
    IMG_3363.png
    320,5 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba ben de bugün işbaşı yaptım. Mühendisim. Biz bütün gün ayrı kalıyoruz. Yollarla beraber sabah 7 aksam 7 arası evde olamıyorum. Daha 2 hafta önce bir bakıcıyla anlaşabildik, o duruyor oğlumla. Açıkçası çocukları daha küçükken işe dönmek durumunda kalan arkadaşlarım var. O yüzden kendimi nispeten şanslı sayıyorum. Düşündüğümde ise bize bebeklerimizle yeterince zaman geçirme imkanı vermeyen kreşsiz iş yerleri, büyük şehirlerdeki yol çilesi, evde kalmak isteyen anneyi de çalışmaya mecbur bırakan ekonomik sorunlar ve bir kadını bunun vicdani muhasebesini yapmak zorunda bırakan eşitsiz aile yapılarına sinirleniyorum. Vicdanınız rahat olsun siz bebeğinizin en mükemmel annesisiniz. Suçlanacak o kadar çok şey var ama bunlardan hiç biri bunu düşünen anneler değil.

Böyle durumlar için küçük stick formda kremler satılıyor. Görmüşsünüzdür mutlaka. Ben onlardan kullanıyorum. Henüz düşmedi benim oğlum ama. Bir defa arkadaşıyla oynarken koca bir oyuncağı kaşına geçirdi. Bir de ben temizlik mopunu yanlışlıkla gözüne çarptım. 😔 Ama sarışın olmasına ve çok kızarmasına rağmen her ikisinde de bu stickten anında sürdüğüm için ne morlukk ne herhangi bir kızarıklık kalmadı.

Benimkide yuremeye başladığından beri hep bir tarafa kafasını çarpıyor. Beyaz ten çabuk kızarıyor fakat akşama normale dönüyor.oyle çok morartmali çarpma olmadı. Stick kremler varmış. Buz koyuyorum çok kızarirsa bende.
Çok teşekkürler

Kızlar brokoli bebeğe gaz yapar mı
Dün ve bugün versim bu akşam hrp ağladı bi anda ağlaması hep arttı sonra azaldı sancı gibi diş mi karın ağrısı mı bilemedim

X