2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba kızlar. Bebeğimi sallamaya, bütün gece uykusuzluğa artık dayanamıyorum. Aranızda uyku eğitimi alan varmı? İnstagramdan biraz arastırmaya basladım. Uyku eğitimi alıp ve basarılı sonuc alan varsa kişiyi benimle paylaşabilir mi

Hiç yok galiba başarılı sonuç alan. Aralık bebekleri baş kaldırmada sınır tanımıyor :)) Kızlar nerdesiniz ya hu? Herkesler iyi değil mi? Bebeler mi yorgun düşürdü yoksa güzel annelerini:))

Hiç yok galiba başarılı sonuç alan. Aralık bebekleri baş kaldırmada sınır tanımıyor :)) Kızlar nerdesiniz ya hu? Herkesler iyi değil mi? Bebeler mi yorgun düşürdü yoksa güzel annelerini:))
Yıkılmadım ama ayaktada degilim bu bebeler bizi bitirdi vallaa hic halim yok uyku yok istah yok full aglama bol kucak

Ben sallamayi 6.ayda biraktim kendi kendime ama yine gece cok uyaniyor onu bi turlu halledemedik 3 4 kez uyaniyor hic kesintisiz uyumadim 9 aydir cok ihtiyacim var

Kızlar bebeğimin kollarında böyle bir şeyler çıktı. Yanlış hatırlamıyorsam Temmuz ayında da yine aynı şey oldu. Doktora götürdüm telaşlanıp "korkmayın sinek ısırığı" dedi. Görünürde de sinek yok. Hiiçbir şey anlamadım bu işten. Var mı aynı durumda olan. Nasıl baş ediyorsunuz sinekciklerle

Yaz gelmeden tum camlara sineklik yaptirdimda rahatladim evin heryeri agac yoksa sinekten durulmazdi ama sinej isirigi gibide durmuyo pek sanki bisey alerjimi yapti acaba

Ben sallamıyorum ama meme de uyuyo gece kaç kere uyandığını inanın sayamiyorum beşik süs olarak bekliyo beraber yatıyoruz

Bu sene bizide cok ısirdi doktoe sinek kovucu 2 yasindan sonra kullanilabilir dedi bende sineklik yaptirdim camlara ama disarida oynarken gezerken hep isirdi oglusumu

Ben sallamıyorum ama meme de uyuyo gece kaç kere uyandığını inanın sayamiyorum beşik süs olarak bekliyo beraber yatıyoruz
Benim memedede uyumuyo yanina yatiyorum ninni soyleyerek uyutuyorum sık uyaniyo ve zor uykuya daliyo kendi yataginda odasinda yatiyo ben surekli kalkip yanina gidiyorum uyandikca

Kızlar bebeğimin üst iki dışı çıkma asamasindaydi patlamışti ağzını çamaşır selesinin kenarına vurdu biraz kanadı sonra da dişi morardı sanırım kan oturdu bisey yapmama gerek varmi sizce o panikle soğuk uygulama da yapmadım. Elim ayağıma dolaştı ama çok kanamadı hemen durdu

Kızlar. Bebeğimin vücudunda kırmızı dökümtület var göğüsünde sırtında kollarında. Dün ceviz vermiştim sabah bir de ililkli kemik suyu çorba. Alerji yaptı diye düşünüyorum acile gitmelimiyiz tecrübe eden oldu mı böyle bir şey

Benim oglumdada 3 kez dökuntu oldu birincisi antiboyotiktende diger ikiside viral.enfeksiyona bagli dökuntuydu doktorunuza resim atin isterseniz

Gecmis olsun bebise insallah gecmistir kiyamam bizde bugun basimizi masaya vurduk kazalar basladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…