2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bu demiri neye göre kullanıyoruz yani internette fazla demir de zararlı diyor hatta daha büyük sıkıntı bence azlığından , siz kan vs verdiniz mi kullanmaya başlamadan önce yani ya demiri yeterliyse ne yapmak lazım çok kararsız kaldım

Kızlar bebeğim 2 gündür hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor uyumuyor huzursuz. 5 ay 7 günlük. Diş olabilir mi? Damaklarında da bi şey yok ama. Vallahi ben oturup ağlayacağım artık dayanamıyorum bu haline çok ağlıyor yıpranıyor gözleri kıpkırmızı uykusuz huzursuz:KK43:((

Kızlar bebeğim 2 gündür hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor uyumuyor huzursuz. 5 ay 7 günlük. Diş olabilir mi? Damaklarında da bi şey yok ama. Vallahi ben oturup ağlayacağım artık dayanamıyorum bu haline çok ağlıyor yıpranıyor gözleri kıpkırmızı uykusuz huzursuz:KK43:((
Benimde öyleydi dün bişey yoktu bugün dişi gördüm. Hatta demiri kullanmayi bırakmıştım ondan oldu diye geri deneyeceğim tekrar

Kızlar 2 gün önce şurup vere doktor geniz akıntısı var ciğerler temiz dedi. Ama pek işe yaramadı balgam var gibi az biraz . gece artıyor öksürük hırıltı oluyor. Yavrum uyanıyor öksürürken…. Var mı bi öneriniz

Kızlar bebeğim 2 gündür hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor uyumuyor huzursuz. 5 ay 7 günlük. Diş olabilir mi? Damaklarında da bi şey yok ama. Vallahi ben oturup ağlayacağım artık dayanamıyorum bu haline çok ağlıyor yıpranıyor gözleri kıpkırmızı uykusuz huzursuz:KK43:
Off aynı arkadaşım. Gerçekten bugün en zor gecemizdi diyebilirim. Meme emmedi saatlerce ağladı, huysuzlandı. En son hadi çıkarıp biraz sakinleştirelim dedik, arabayla gezmeyi seviyor diye... Mıça mıça gittik toplaya toplaya döndük😬 Saat 20 den 1 e kadar uyumadı. Tü-ken-dimmm🤮

Kızlar 2 gün önce şurup vere doktor geniz akıntısı var ciğerler temiz dedi. Ama pek işe yaramadı balgam var gibi az biraz . gece artıyor öksürük hırıltı oluyor. Yavrum uyanıyor öksürürken…. Var mı bi öneriniz
Biz de yakın zamanda atlattık hastalık. Burnunu temizleyin bolca. Bir de Mustela göğüs balsamı kullanmıştım ben. Hırıltısı oldukça göğsüne sürdüm. Rahatlatmıştı.
Kuzucuk anne sütü alıyorsa, siz de bolca ıhlamur için çok rahatlatır.
Çok geçmiş olsun💓

Benimde öyleydi dün bişey yoktu bugün dişi gördüm. Hatta demiri kullanmayi bırakmıştım ondan oldu diye geri deneyeceğim tekrar
Ben de dişten emin oldum artık. Sünnet olmuştu cuma günü ama onla ilgili bir durum kesinlikle değil doktorunu aradım, başka doktora götürdüm. Çok zor geçiyor kucakta dolansam bile sürekli bir ağlama hali. Geceleri sık sık uyanma. Ben bunlarla uğraşırken sağdan soldan gelen asla talep etmediğim tavsiyeler ve çocuk benim boynuma sarılıp kafasını kaldırmadan ağlarken babası dısındakilerin ver bana ben uyuturum demesi yok mu, cinnet geçiriyorum.
Off aynı arkadaşım. Gerçekten bugün en zor gecemizdi diyebilirim. Meme emmedi saatlerce ağladı, huysuzlandı. En son hadi çıkarıp biraz sakinleştirelim dedik, arabayla gezmeyi seviyor diye... Mıça mıça gittik toplaya toplaya döndük😬 Saat 20 den 1 e kadar uyumadı. Tü-ken-dimmm🤮
Aynen ben de arabada uyur dedim, 3 dk uyudu 20 dk ağladı:/

biz bu belirtilerle hastaneye gittik bronşiolit dedi dr ilaç başladık 5. gün yeni yeni toparlıyoruz bi sr a görünün isterseniz

Kızlar biz kendimiz tarhana yapıyoruz ama salçalı oluyor bende bebiş için salçasız tarhana bakıyorum ama doğal nerden bulabilirim var mı alan
Benden 🤪🤪 ben de yazdan kendim yaptim ama salcasiz. Hic salca atmayiz. Pisirirken salca atiyorum. Bu arada salca sadece hafif bi popo kizarikligi yapiyor oyle cok buyuk alerjik bir sey degil. Yani buram buram salca yoksa tarhananda vermeyi deneyebilirsin. Vermem diyorsan da ebebekten falsn alabilirsin.

Geçmiş olsun. Benim oğlum da öyle bende de var. Düz yatırmayın ya yastıkla ya da anakucağında yatsın. Arada yüz üstü dizime koyup gaz çıkarır gibi masaj yapıp vuruyorum balgam söktürüyor. Burnu tıkanırsa serum damlatın. Emiyorsa iyi geliyor süt içmek.

X