2021 Nisan Anneleri

Saolun kızlar tek tek alintilayamadim hayırlısı inşallah sağ salim gelsin tek istediğim o ama çok moralim bozuldu beklemiyodum açıkçası ağlayasım var surekli:cry:
Hastanede kontrol altında olman iyi bişey canım, çok geçmiş olsun🙏 Hem belki de bebeğini kucağına alacaksın çok yakında sağlıkla gelsin :KK51:

Bende grip nezle gibi birsey oldum sanirim burun akintisi birazda yutkunmada sorunvar sanirim kizimdan bulaşti neyapacagim ben ihlamur ictim 2 bardak başka yapabilecegim birsey var mi kizlar ☹
Bende geçen hafta atlattım daha.. 2 hafta kadar sürdü ama ilaç alamayınca tabio_O oğlumdan bulaşmıştı. Limonlu sıcak su içmek iyi geliyordu. Ihlamurla ikisini içerek anca 2 haftada iyileşebildim. Çok geçmiş olsun..

Evdede 13 14lerdeydi cnm genelde oynuyordu hep ama.hic beklemiyordum hastanede yatmayı yani çok canim sıkıldı bu duruma
Canım çok geçmiş olsun, hafif ödem hepimizde var sanırsam ama sendeki çok muydu? Yani gözle görülür bir ödemin mi vardı? Kendin de rahatsız oluyor muydun?
Şunun için soruyorum ben daha birkaç güne 35e gireceğim, ama şimdiden yüzüğümü gece çıkarmazsam iz yapmış olarak uyanıyorum, gündüz bi skntı yok ama geceleri şişiyor gibiyim hafif de olsa.

Bende grip nezle gibi birsey oldum sanirim burun akintisi birazda yutkunmada sorunvar sanirim kizimdan bulaşti neyapacagim ben ihlamur ictim 2 bardak başka yapabilecegim birsey var mi kizlar ☹
Bana da kızımdan geçti cuma başladı hala geniz akıntım devam ediyor. Ilık nane limon içtim hep bir de bol meyve

Nişan olsa bile şuan gitmeyi düşünmüyorum canım sancı başlarsa öyle giderim😊
Canim yanlis anlama ama henuz ilk dogumum sen gitsende nişan bile olsa hadi doguma demezler agrin olursa gel derler ama son zmanlarda nişan degilse gelen kan cok iyi karsilanmaz riske atma en azindan bebegin iyimi baktir evde bekleme derim ben

Ysmnondr Ysmnondr canim allahin izniyle hic bisicik olmaz insallah dualrimiz seninle❤

Canim yanlis anlama ama henuz ilk dogumum sen gitsende nişan bile olsa hadi doguma demezler agrin olursa gel derler ama son zmanlarda nişan degilse gelen kan cok iyi karsilanmaz riske atma en azindan bebegin iyimi baktir evde bekleme derim ben

Ysmnondr Ysmnondr canim allahin izniyle hic bisicik olmaz insallah dualrimiz seninle❤
Bebeğin hareketleri iyi diye içim rahat aslında. Pazartesi de gittim bi sıkıntı yoktu 😊

Bebeğin hareketleri iyi diye içim rahat aslında. Pazartesi de gittim bi sıkıntı yoktu 😊
Son ayda nisandan başkası olmaz mesajda atamadım bak ekran görüntüsü atsam.kadınlar gidip rezil oluyor açılma hemen olmaz şancı siklSmadan gidilmemeli lütfen... ilk doğum çok onemli

Son ayda nisandan başkası olmaz mesajda atamadım bak ekran görüntüsü atsam.kadınlar gidip rezil oluyor açılma hemen olmaz şancı siklSmadan gidilmemeli lütfen... ilk doğum çok onemli
Yok canım bende kolay kolay gitmek istemiyorum. Sancımı evde çekip hastaneye öyle gitmek istiyorum nasipse.

X