2021 Nisan Anneleri

Saolun kızlar tek tek alintilayamadim hayırlısı inşallah sağ salim gelsin tek istediğim o ama çok moralim bozuldu beklemiyodum açıkçası ağlayasım var surekli:cry:

Saolun kızlar tek tek alintilayamadim hayırlısı inşallah sağ salim gelsin tek istediğim o ama çok moralim bozuldu beklemiyodum açıkçası ağlayasım var surekli:cry:
Üzülme tansiyonu kontrol altına alırlarsa taburcu olursun. Lütfen pozitif ol. Bebeğin hisseder senin hislerini. Aklımız sende topikce. 😘🥰

Kiz aglama neden aglican taburcu olucan belki belkide minnosunu alican kucagina korkma sakin artik haftalarimiz cok iyi canini sıkma. Ruh halinde tansiyonunu etkiler limon alsin eşin suya sık iç dusurur

Üzülme tansiyonu kontrol altına alırlarsa taburcu olursun. Lütfen pozitif ol. Bebeğin hisseder senin hislerini. Aklımız sende topikce. 😘🥰
24 saatlik idrar topluyorlar şimdi onda protein çok çıkıcam muhtemelen aşırı ödem toplamışım son 1 haftada 4 kg artmış kilom imkansız normal şartlarda napcaklar onu tam bilsem belki daha rahat olucam ama dgru düzgün bilgi verilmiyoki nolcak diorum bakıcaz duruma göre diyo neye bakıcaz işte hangi durumda ne olcak bi söyleseler sınır oluyorum

🤣🤣🤣 İlk gebelik dönemleri eve ultrason makinası alsak diye konuşuluyordu, devamlı gidip görmek, kalp atışını duymak istiyorduk, şimdi son günler gelince zor gelmeye başladı gidip gelmek. 🤣Yapacak bişey yok ne zaman gel derse Dr lar gidicez mecbur. Bitti gitti zaten. 🤰
Gerçekten o zamanlar bulantım geçti acaba bişe mi oldu diyoduk :KK70:

Kızlar beni yine yatırdılar hastaneye tansiyon fena diye aşırı ödem olmuş vücudumda ciğer geliştirici yapıolar 2 doz idrar toplantıyı yarınki sonuca göre herşey olabilirmis
Canım hakkında hayırlısı olsun gözlem için yatırmışlardır

24 saatlik idrar topluyorlar şimdi onda protein çok çıkıcam muhtemelen aşırı ödem toplamışım son 1 haftada 4 kg artmış kilom imkansız normal şartlarda napcaklar onu tam bilsem belki daha rahat olucam ama dgru düzgün bilgi verilmiyoki nolcak diorum bakıcaz duruma göre diyo neye bakıcaz işte hangi durumda ne olcak bi söyleseler sınır oluyorum
Bol su icmedinmi😔😡 4 kg hay maaşallah hic korkma tansiyon düzenleyici yaparlar fatmada öyle oldu 1 hafta 1.5 hafta daha idare eder

Bende grip nezle gibi birsey oldum sanirim burun akintisi birazda yutkunmada sorunvar sanirim kizimdan bulaşti neyapacagim ben ihlamur ictim 2 bardak başka yapabilecegim birsey var mi kizlar ☹

Her hafta gidiyorum 3 haftadır bunaldim.valla bazen miskinlikten ay bu hafta gitmesem diyorum 😂😂😂😂 sonra offf bu 4 hafta nasil geçecek bebeğimi özledim dediğim günleri hatırlayıp hazırlanıyorum 😂😂😂😂😂
36 haftadan sonra 3 gün de bir cagircakmis beni. Bebeğin durumu sıkıntıya düştükçe görüşme sikligimiz artar diyor doktorum, gün de 2 kez gördüğüm hastam da var gün aşırı gördüğümde diyor. Aman sorun olmasın da haftalık tıpış tıpış giderim 😂😂😂
O da doğru, yeter ki sorun olmasın🙏 benim ablamlar ne olursa olsun ayda bir gidiyorlardı ve çok şükür hepsi de sağlıklı çocuklar. Ben o kadar da dayanamam, şimdi doktor da gel diyip ben gitmeyince de hemen suyu mu azalmıştır, kordon mu dolaşmıştır açılma olmuş mudur diye okuduğum her şeyi kenndine uyarlıyorum😂

Benim doktor normal dogumcu günde 2 kez bize çok gelse de kesin bir bildiği vardır ama inşallah bizim.basimiza gelmez... 41. Haftayı gören anneler var amanının düşünsene ayyy 😬

O annelerden birtanesi benim ilk cocugum 41 haftalik dogdu bakalim bu kac haftalik dogacak 😂😂😂

Ay canım ya dualarımız seninle umarım herşey yolunda gider. Sakin ol pozitif ol herşey güzel olacak.

Bende grip nezle gibi birsey oldum sanirim burun akintisi birazda yutkunmada sorunvar sanirim kizimdan bulaşti neyapacagim ben ihlamur ictim 2 bardak başka yapabilecegim birsey var mi kizlar ☹
Bende ayni oldum hatta korona oldum sandim Allahtan negatf cikti sabah aksam ekmegin arasina 1 dis sarimsak koyup cigneyerek yuttum ekstra ihlamur kaynattim limonla balla ictim iyi geldi hamdolsun..

Ben de hep haftada bir gittim bir kontrolde doğum başlamış deyip yatırdılar hep 😂😂😂 öyle 40 lar falan göremedim. Bunda da galiba öyle olacak. Söyle bir heves bebek bekleyemedim hep bir panik havası 😬😬 doktor dün beni korkutunca bugün nevresimlerini attim makineye öyle paketli duruyordu 😂😂😂 bunda eşim o kadar bu bebek çok inatçı 40 'tan once doğmaz dedi ki sanırım bayagi inanmışım 😂😂😂 dün doktor beni kendime getirdi. Doktor bebek kafayı kanala sokmuş deyince ben panikle ama hocam benim hiçbir şeyim hazır değil eksiğim çok dedim 😂😂 o da bu zamanda eksik olmaz hemen toparla dedi 😂😂😂😂

Bende gec kaldim diye 32n haftanin icindeyken herseyimi haziraldim.😅😅😅😅 Bavulumda hazir bekliyorum😅 belki 40 i beklerse bir kez daha kadin alirim ev temizlensin diye. Ama nisan basi gelirse zor.Bekler die dusunuorm😅

X