2021 Nisan Anneleri

Bi koşu alsin gelsinler 🐆🤗

Tuh ya ALLAH im şifa versin inşallah 😔

Kız özelde olsa gitme diyeceğim devlet özel fark etmez
Yaa gitmesin zaten suyu falan yok ben ozelde dogum yaptim suyum sonra nişanim geldim ilk oldugu icin gitmiştim hemen haa hic pisman olmadim gitme diyolar ya dedim kotu birsey mi var herkes gitme diyor normal olan tabiki evde daha cok kalsin sonra gitsin zaten 😉

Bende grip nezle gibi birsey oldum sanirim burun akintisi birazda yutkunmada sorunvar sanirim kizimdan bulaşti neyapacagim ben ihlamur ictim 2 bardak başka yapabilecegim birsey var mi kizlar ☹
Geçmiş olsun canım..Bende burun akıntısı gibi iki haftadır var başka birşeyim yok ama en korktuğum ameliyat ertelenmesi...Ihlamur iç başka da ne yapılır ki doğal..

Ya kızlar şuan oludukça korkar oldum. Tansiyonum şuan max 13/8 civarı oluyor. 3 hafta önce idrarda protein çıkmadı. Ödem de sabahları çok az oluyor. Sorum şu ki idrarda protein kaçağı tansiyonun yüksek olmasıyla mı ortaya çıkıyor. Yoksa tansiyon normal seyrindeyken protein kaçağı olabilir mi?
Bence tansiyonun yüksek olmasıyla çıkıyor. Çünkü benimde tansiypnum yüksek çıktığı için protein kaçağı var mı diye bakıldı

Bence tansiyonun yüksek olmasıyla çıkıyor. Çünkü benimde tansiypnum yüksek çıktığı için protein kaçağı var mı diye bakıldı
Ben de protein az da olsa çıkıyor sınırda dedi doktor ama hiç tansiyon problemim yok önemsemiyor o yüzden.Eğer tansiyon ödem ve kilo alımı fazlaysa çok dikkat etmek gerekiyormuş benim kilo normal gidiyor şimdilik.Ben de korkuyorum bu tansiyon işinden.Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde vaktinde bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Ben de protein az da olsa çıkıyor sınırda dedi doktor ama hiç tansiyon problemim yok önemsemiyor o yüzden.Eğer tansiyon ödem ve kilo alımı fazlaysa çok dikkat etmek gerekiyormuş benim kilo normal gidiyor şimdilik.Ben de korkuyorum bu tansiyon işinden.Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde vaktinde bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Yaa öyle mi. İnşallah canım. Hep sıkıntı böyle şeyler

Evdede 13 14lerdeydi cnm genelde oynuyordu hep ama.hic beklemiyordum hastanede yatmayı yani çok canim sıkıldı bu duruma
Sıkılma sakın canım benim biliyorsun 4 defa yattım ben 1 er hafta Allah’ın izniyle sağlıklı bir şekilde çıkarsın bu sayede bekledi bebeğim yeter ki iyi sağlıklı olun hiç stres yapma 😘😘

Ysmnondr Ysmnondr ne yaptın canım ne dediler?
Hâlâ takibe devam cnm bişy demediler nst tansiyon flan :işsiz: idrar topluyorlar bide bakalm yarın belli olcak çoğu şey sanırım:KK17: bunaldim duvarlar üstüme geliyo resmen hapis tutuyolar burda koridor yok bahçe yok cam yok kapı yok anksiyetem zirve yaptı çok zorlaniyorum :kızgın::cry:@Bigftm Z zuzuipek cok saolun kızlar inşallah güzel şeyler olur

Kızlar bende nisanda doğum yapıcam ama bebeğim fazla kilo almamış doktor proteinle beslen dedi faydası olurmu bebekler günlük ne kadr kilo alır
Kasarli yumurta ge sabahlari bak nasil kilo aliyor 😅Son ay 1 kilo aldi benim oglum ama nasil canim istiyordu bende her sabah 1 yumurta kiriyordum kasarda koyuyordum ustune ben ne bileyim boyle olacak 😅😅😅Protein zaten yumurtada peynirde 😅😅

Ben de protein az da olsa çıkıyor sınırda dedi doktor ama hiç tansiyon problemim yok önemsemiyor o yüzden.Eğer tansiyon ödem ve kilo alımı fazlaysa çok dikkat etmek gerekiyormuş benim kilo normal gidiyor şimdilik.Ben de korkuyorum bu tansiyon işinden.Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde vaktinde bebeklerimizi kucağımıza alırız
Resmen 1 haftada 4 kilo artmış yaa oncesindekilerfrfr fazla fazla artmıştı saçma şekilde ama şuan resmen zirve şok oldum:KK57:

Aa iyi canım çok sevindim açılmana tekrar baktılar mı?
Canım ben açıkçası doktorumu değiştirdim , bu doktor beni aşırı rahatlattı diğer doktorum da çok iyiydi kötü diyemem ama beni çok panikletiyordu. Bu doktor da açılmaya iki hafta sonra bakarım ama durumun iki üç hafta daha gider gibi duruyor dedi zaten son ay 1.5 cm açılma herkeste normaldir dedi 4 cm ile 20 gün gezen gebelerim oldu dedi haftaya tekrar çağırdı bakalım

Canım ben açıkçası doktorumu değiştirdim , bu doktor beni aşırı rahatlattı diğer doktorum da çok iyiydi kötü diyemem ama beni çok panikletiyordu. Bu doktor da açılmaya iki hafta sonra bakarım ama durumun iki üç hafta daha gider gibi duruyor dedi zaten son ay 1.5 cm açılma herkeste normaldir dedi 4 cm ile 20 gün gezen gebelerim oldu dedi haftaya tekrar çağırdı bakalım
İyi yapmışsın bak bende 3 cm le 18 gündür geziyorum yani hatta bir tanıdığım 3 cm le özel doktoruyla yoga plates yapıyor doğum için sadce bazı hareketleri yapıyormuş o kdar

X