2021 Nisan Anneleri

Kızlar dün akşam iç çamaşırım da kırmızımsı akıntı gördüm soluk kırmızı salı akşamı fitil kullanmıştım enfeksiyon için ondan mı kaynaklıdır acaba

Kızlar dün akşam iç çamaşırım da kırmızımsı akıntı gördüm soluk kırmızı salı akşamı fitil kullanmıştım enfeksiyon için ondan mı kaynaklıdır acaba
Nişan olabilirmiki acaba sümüksü kati bi kivam acik pembe kahreverengide olabilirmis

Gunaydin bacilar valla sizleri takip ederken heyecanlaniorm Azze benim nişanim jöle kivaminda degildi dumduz soluk kirmizi 3 damla kandi sora koyulastiacaba nişanin mi geldi eger nişansa devami gelir benim ole olmustu

Kaşıklarım yanıyor mu ağrıyor mu desem ağrı sonra asagialra iniyor belde öyle bir agrım yok hafif sizi catlicam artik

Gözün aydın canım nisa nin gelmiş hiç belirtim yok diyordun

Kaşıklarım yanıyor mu ağrıyor mu desem ağrı sonra asagialra iniyor belde öyle bir agrım yok hafif sizi catlicam artik
Bacim idrar tahlili verdinmi yakinlarda acaba enfeksiyon da mi kasık yanman.ben 2 ayri ilac basladim dün enfeksiyon icin biri antibiyotik valla agrilar okadr cok ki bendede doktor normal dio baska bisi demio he bide 45 dakka yuru hergun dio

Gunaydin bacilar valla sizleri takip ederken heyecanlaniorm Azze benim nişanim jöle kivaminda degildi dumduz soluk kirmizi 3 damla kandi sora koyulastiacaba nişanin mi geldi eger nişansa devami gelir benim ole olmustu
Gerçekten mi ya bende ciddiye almadım hiç internette farklı yazıyodu. Devamı olmadı canım. Dün gece yatmadan farkettim zaten

Bacim idrar tahlili verdinmi yakinlarda acaba enfeksiyon da mi kasık yanman.ben 2 ayri ilac basladim dün enfeksiyon icin biri antibiyotik valla agrilar okadr cok ki bendede doktor normal dio baska bisi demio he bide 45 dakka yuru hergun dio
Kız inan hafta başı kullandım tek kullanımlık antibiyotik bol şu felan ben takip ediyorum kasilmayla birlikte oluyor...

Gerçekten mi ya bende ciddiye almadım hiç internette farklı yazıyodu. Devamı olmadı canım. Dün gece yatmadan farkettim zaten
Bacim senin bebekde ondeydi galiba cok yuksek ihtimal nişan olabilir sen bi doktorunla görus
Kız inan hafta başı kullandım tek kullanımlık antibiyotik bol şu felan ben takip ediyorum kasilmayla birlikte oluyor...
Tek kullanimliklar sonlara dogru hic etki etmezmis enfeksiyonda bilgin olsn ayrica enfeksiyon kasilmalari tetikler bunu da bi arastir isterse sen yinede suyu cok ic bakalim belki hafifleme olur bacim

Sağlık ocağı gel dedi ama ben idrar vermeye gidemiyorum sabahları yataktan çıkamıyorum akşam uyku uyumuyorum

Kontrolüm de haftaya bugün olmadı acile gidebilirim

Canım ilk aylarda haftalarda benimde dolgunlaşmıltı baya şişmişti damar damar olmuştu ama dediğin gibi son aylar sönmeye başladı araştırdım sütle alakalı olmadığını söylüyor doktorlar normalmiş

Ben daha yeni kullandım ondan bilemedim ama tahlile gideyim bi
Aynen benim gecmedi 14 gun kullandim bide tek kullanimliklardan kullandim ustune. Simdi yine ic dedi doktorum piyeloseptil gunde bir aliyorum az kaldi zaten dogumada. Cok sık oluyomus son haftalarda hamilelerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…