2021 Nisan Anneleri

Aynen canım hiç hastane de beklemek istemiyorum zaten gidim doğurim çıkim istiyorum

Valla benim ilk gebelik oldugu icin sadece bilgi olarak biliyorum bizzat yasamadim yasayanlar daha tecrubelidir ne sekilde olduguna dair

36+0 dan herkese selamlar
Bugün 14.30 da randevum var ben de meraktayim en son 15 gün önce gitmiştim , bakalım neler dicek doktor.
Bide doğuma alırmış beni diyorum eşime nasıl heves ediyoruz böyle diyince de
Yaaa çok tatlısın ben öyle olmuştum ama tabiî böyle bir şüphem olmadan gitmiştim şok şok şok
Güzel haberlerle gel canım.

Yaaa çok tatlısın ben öyle olmuştum ama tabiî böyle bir şüphem olmadan gitmiştim şok şok şok
Güzel haberlerle gel canım.
Benim kasilmalarim oluyor ya ondan şüpheliyim nst de düzenli çıkarsa hoop hadi doguruyorsun falan der diye bekliyorum hep bundan iki hafta önce doktor doğum başlamış durdurucaz dediğinde hüngür şakır ağlamıştım ama şimdi öyle düşünmem . Artık büyümüştür biraz daha .

Nst de sancı çıkmazsa ve çatı muayenesi yapmak isterse yine yaptırmalı mıyım sence??

Dün gece 2'ye kadar bebek toplanması ve belimden kasıklarıma doğru yayılan kasılmalardan uyuyamadım, düzenli olmadığı için sessiz sessiz uyumaya çalıştım, sonra sızmışım.
Sabah bel ağrım geçmişti, toplanma devam ediyor. Kolum kalmıyor bugün, tansiyonumu ölçtüm 9-6.
Maceralı birkaç gün beni bekliyor gibi

2 hafta önce rahim ağzı kontrolü yaptı mi sana? Çatı muayenesi isterse usg de ya da nst de birsey görmüş demektir.
Mesela benim bebeğin kafası kanala girmiş, dün usg de gördü ama nst temiz çıkınca çatı kontrolünü haftaya yapalım dedi.
Doktorun neyi önerirse gönül rahatlığıyla dinle. Haftanda çok ideal.

Yapıldı canım . Hatta şöyle oldu nst ye bile bağlamadan yaptı. Usg de bebek biraz aşağı inmiş dedi hemen çatı muayenesi yaptı tabi o durumdan sonra bende kendimi kastım ve kasılmalarım arttı nst ye yansıdı buda. Öyle olunca bir gece beni misafir ettiler hastanede. Velhasıli ilaçlar serumlar derken kasilmalarim durdu , şimdi ne olacak hiç bilmiyorum tahmin edemiyorum o yüzden .

Çatı muayenesi çok etkilemez kasilmalarini demek ki kasılmam da varmış, zaten bebeği aşağı iten şey kasılmaların varlığı, hani geçen benim de 15 dk ya kadar düşmüştü ya kasılma araligim o sırada bebek kanala girdi demek ki. Senin o şekilde olmuştur muhtemelen.
Zaten bebek büyümüş aradan 2 hafta geçmiş, doktor bakalım ne diyecek? Çatalda kendini kasma başka şeyler düşün nefes al ver hemen olup bitiyor.
Haber ver çok merak ederim

Benim sabahları ve gece oluyor şuanlik bisey yok

Doktor kontrolün ne zaman canım bahset doktoruna ne diyecek bakalım. Artık son zamanlar herşeyden huylanır olduk.
25i canım ama acile gitmeyi düşünüyorum bakalım gitmem galiba

Demekki varmış ben hiç hissetmedim ondan sonra hissetmeye mi başladım nedir . İkincide tecrübeli olacam daha iyi çıkar çıkmaz yazarım canım. Sesim çıkmıyorsa bilin doguruyorum

Kızlar siz kaç güne bir gidiyorsunuz kontrole? Benim doktorum her hafta düzenli olarak gel diyor Nst 'ye de alıyor,her şey yolunda çok şükür Bu hafta yine sordum 15 günde bir gelsem olur mu dedim, niye riske atıyorsun dedi ben de her haftayı abartı buluyorum ama öyle diyince doktor, gitmeyince de gönlüm razı değil

Bende 3 haftadır her hafta gidiyorum ama çok sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…