2021 Nisan Anneleri

Aynen benim gecmedi 14 gun kullandim bide tek kullanimliklardan kullandim ustune. Simdi yine ic dedi doktorum piyeloseptil gunde bir aliyorum az kaldi zaten dogumada. Cok sık oluyomus son haftalarda hamilelerde
Çok gecmisnolsun canım idrarın nasıl 🤔akintin felan

Kızlar dün akşam iç çamaşırım da kırmızımsı akıntı gördüm soluk kırmızı salı akşamı fitil kullanmıştım enfeksiyon için ondan mı kaynaklıdır acaba
Senin haftan ileride canım ya nişan olma ihtimali var. Doktor kontrolün ne zaman?

Ben daha yeni kullandım ondan bilemedim ama tahlile gideyim bi🤔
Monurol kullandın sanırım bana da sistit olduğumda vermişlerdi gebelikten önce onu ağır bi antibiyotik değil ama sistite iyi gelmişti bende ama yanında bide başka hap antibiyotik de vermişti.Bide antibiyotik faydalı bakterileri de öldürdüğü için enfeksiyonu tekrarlıyo bi döngüye giriyo.Ben de geçen hafta dişim için antibiyotik kullandım ben de hemen vajinal kaşıntı yaptı faydalı bakteri florasını da öldürüyo

Kaşıklarım yanıyor mu ağrıyor mu desem ağrı sonra asagialra iniyor belde öyle bir agrım yok hafif sizi catlicam artik😬🙄
Enfeksiyon olabilir tatlım ya. Benim de çok açık sarı akintim var belli belirsiz haftaya çatı kontrolünde onu da soylicem.

Gogsunun altindan asagiya dogru bir hareker adi varmi bilmiyorum da.Oyle dinlemistim youtubeda bebegi masaj yapiyormus gibi gogsunun altindan karnina dogru dik sekilde seviyorsun bu kdr😅😅Ben hz yusufun duasini okuyarak yaptim.Bebek o an anneyle uyum icinde olurmus kolaylastirirmis sakinlesirmis oyle dinlemistim.Strese kapilmayinca anne bebekte sakinlesiyor sanirim.
Ya ne güzel bilgiler mantıklı tabiki bu yolda herşey mübah ❤️😊

Ama hiç ağrım sızım yok gitmem herhalde hemen doğurmam zaten nişansa da beklicem yani :KK70:
Nişan olabilir cnm benimde 2cm açılmadan sonda peçeteye gelmişti pembeli akıntı, sonra kesildi 2-3güne Doğum oldu ☺️ Sen doktoruna söyle yinede ben söylemiştim haber ver demişti☺️ Ben senle aynıyım ama bende sadece kasık ağrısı çatı ağrısı var bide yalancı kasılmalar var ama bebeğim çok yavaş hareket ediyor yani çok kibar kayıyor gibi seninde öylemi yarın kontrolüm var merakla bekliyorum bugün kuaföre geldim dip boya yapılıyor yarın sire gidicem ordan doktora çatı muayenesine 🙏🏻

Nişan olabilir cnm benimde 2cm açılmadan sonda peçeteye gelmişti pembeli akıntı, sonra kesildi 2-3güne Doğum oldu ☺️ Sen doktoruna söyle yinede ben söylemiştim haber ver demişti☺️ Ben senle aynıyım ama bende sadece kasık ağrısı çatı ağrısı var bide yalancı kasılmalar var ama bebeğim çok yavaş hareket ediyor yani çok kibar kayıyor gibi seninde öylemi yarın kontrolüm var merakla bekliyorum bugün kuaföre geldim dip boya yapılıyor yarın sire gidicem ordan doktora çatı muayenesine 🙏🏻
Yani illa böyle jölemsi kıvamda olması gerekmiyo. Devlete gidiyorum canım doktorla iletişim kuramam ama herhalde sancım felan olur doğum zamanı :) bugün benim de öyle gibi geldi. Hafif hafif hareketleri

Haftaya canım. Pazartesi gittim işte. O zaman bi sıkıntı yoktu
Sen devlet hastanesine gidiyordun galiba, nişandan hemen sonra doğum başlamıyor, 1 haftayı bulan bile oluyor. Ama sen kendini arada dinlemeye çalış, ağrın sizin, suyun gelir falan. Öyle gidersin acile. Bebek hareketlerini takip et.

Sen devlet hastanesine gidiyordun galiba, nişandan hemen sonra doğum başlamıyor, 1 haftayı bulan bile oluyor. Ama sen kendini arada dinlemeye çalış, ağrın sizin, suyun gelir falan. Öyle gidersin acile. Bebek hareketlerini takip et.
Evet devlete gidiyorum. Aynen ilk doğum olcak zaten şuanda başka bişey yok o nişansa bile beklicem 😊

Yani illa böyle jölemsi kıvamda olması gerekmiyo. Devlete gidiyorum canım doktorla iletişim kuramam ama herhalde sancım felan olur doğum zamanı :) bugün benim de öyle gibi geldi. Hafif hafif hareketleri
Yok cnm benm peçeteye gelmişti pembelik kan gibi bu zamanlar gelir zaten her wcden sonra heyecanla bakıyorum bende 🤭 ama Doğum hemen başlamıyor tabi sen kendini dinle seni rahatsız eden bir ağrın olursa ve geçmezse hayırlı olsun☺️ Al duşunu git ama erkense eve git istersen derlerse eve geç bekleme hastanede etkileniyorsun ☺️

İnşallah canım yeter ki vücut fonksiyonları normal densin her şey yolunda densin kuzumu elime versinler ben de çabucak toparlanacağına inanıyorum ama şimdilik sabır güvenilir ellerde sağlıklı olsun yeter diyorum Allah büyüktür geç olsun güç olmasın onun küçücük bedeni çok yoruldu ama benim gibi direniyor mücadelemiz sürüyor sonu güzel gelsin de 🤲🤲
Amin canim insallah biran önce hersey yoluna girerde kavusursunuz♥️

Kızlar bende nisanda doğum yapıcam ama bebeğim fazla kilo almamış doktor proteinle beslen dedi faydası olurmu bebekler günlük ne kadr kilo alır

Dogum sancisi belden kasıklara yayilirmis canikom sen bizden iyi bilirsin tabi ama😊
İlla belden kasıklara yayılacak diye bir şey yokmuş ben bu hafta doktora sordum da, ya böyle karnın kasılması işte bizim o toplanma dediğimiz şey dahi düzenli oluyorsa kasılmalar başlamış demekmiş, ben de belden ağrı bekliyordum ama üst karın ya da kasıktan da başlayabiliyormuş 😃

X