2021 Nisan Anneleri

Hayirlisi olsun insallah tek tek basladi dogumlarimiz ❣gecen hafta bana kilosuna 3200 dedi bugu kontrolde 3kilo dedi gercekten olcumden olcume degisir sanirim bnde hic sesimi cikarmadim onemli olan saglikla.gelsin kuzucuklar
Bana da geçen hafta 3500 dedi bu hafta da bende bişe demedim biraz da dikkat ettim açıkcası yediklerime şekerli hamur işi tüketmedim

Bana da geçen hafta 3500 dedi bu hafta da bende bişe demedim biraz da dikkat ettim açıkcası yediklerime şekerli hamur işi tüketmedim
Banada hamurişi tatli fazla yeme dedi bende oyle cok tuketmiyorum dedim bu hafta com cok azdi hamurişi hic yoktu ondan mi oluyor ki etkiliyormu acaba cidden

Ben de magnorm kullanıyorum yarın randevum var 14.30 da danisirim doktoruma . Yaklaşık 20. Haftadan beri hiç aksatmadan düzenli kullanırım faydasını da gördüm açıkçası

Benim sabah oldu aksam oldu geçti yavaş yavaş başlaması çok normalnhele senin 10 gün ileri daha normal....

Tek basina zor gibi geliyordu korkarim gibi ama simdi siz boyle anlatinca aslinda kulaga huzurlu geliyor.
Yani tercih degilse bile su sartlarda boyle olacaksa Allah a siginmak asla yalniz hissetmemenizi sagliyor onu diyebilirim.Hos bu sefer belki beni hastanede odada tutarlar mi direk dogumhaneye alirlarmi bilmiorm genelde etrafimdaki herkes sezeryan oldu ama yasayip gorucez ben zaten aci cekerken biri varsa ve surekli ay iyimsn vs diye debelenince sinirleniyorumGeriyor beni o durum.

Ben ögleden sonra cok kotu oldum.Evde is hic bitmiyor surekli yemek,camasir as topla,etrafi duzelt odev yaptir.Resmen ateslencektim karnim tas gibi fenalastim.Sag tarafima bisi oldu ne yatabiliorm ne oturabiliyorm sanki iceride bisi takilmis kirilacak.Zor toplaidm kendimi.Sonra ogluma yemek vs isini halledincs yattim.Uyumusum 2 saat.Agrisiz uyandim cok sukur ama simdide basim agriyor tabiki

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı sarı renkte de akıntım var

Elimde asagiya dogru sevdim onu inisi kolay olur demislerdi yazmışsın cnm nasıl yani nasıl yapıyorsun onu

Elimde asagiya dogru sevdim onu inisi kolay olur demislerdi yazmışsın cnm nasıl yani nasıl yapıyorsun onu
Gogsunun altindan asagiya dogru bir hareker adi varmi bilmiyorum da.Oyle dinlemistim youtubeda bebegi masaj yapiyormus gibi gogsunun altindan karnina dogru dik sekilde seviyorsun bu kdrBen hz yusufun duasini okuyarak yaptim.Bebek o an anneyle uyum icinde olurmus kolaylastirirmis sakinlesirmis oyle dinlemistim.Strese kapilmayinca anne bebekte sakinlesiyor sanirim.

Kızlar burda ilk doğum benim olur herhalde diyordum ikiz erken gelir diye ama maşaallah bekledi benim uslu kızlarım dogum yapan arkadaşlar gecmiş olsun maalesef tek tek okumak mümkün değil artık ney denk gelirse bazılarını alıntılardan gördüm güle güle büyütün inşaallah buarada bişey sorucam sizin göğüsleriniz nasıl? Yaa benimkiler dahada küçüldü sanki kimisi karnın büyüdüğü için sana öyle geliyor diyor ama yok yaa en bastan catladı daha dolgunlasmıstı suan sönük sönük emzirmişimde sarkmıs gitmiş gibi süt falanda gelmiyor henüz bunlar kişiden kişiye degısır tabi ama inşaallah sütüm olur yaa iki tane bebiş birde

İnşallah canım yeter ki vücut fonksiyonları normal densin her şey yolunda densin kuzumu elime versinler ben de çabucak toparlanacağına inanıyorum ama şimdilik sabır güvenilir ellerde sağlıklı olsun yeter diyorum Allah büyüktür geç olsun güç olmasın onun küçücük bedeni çok yoruldu ama benim gibi direniyor mücadelemiz sürüyor sonu güzel gelsin de

Evet ben de dün farkettim hatta moralim bozulmasın diye üstüne düşmedim. Bi baktım göğüsler sönmüş emişmiş ve sarkmış gibi. Ki gebeliğin ilk aylarında normalde küçük olan göğüslerim kocaman olmuştu. Bakıp bakıp ne güzel oldu dedim. Nazar ettim galiba. Dur bakalım daha erken dediğin gibi göbek büyüyünce göğüs küçükmüş gibide olabilir. Emziririz Allahın izniyle bişey olmaz.

Benim de küçüldü. Dün aynısını düşündüm. Normal demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…