2021 Nisan Anneleri

O kasılmalar iyi bendede oluyor oldukça mutlu oluyorum Dayanamayacak bir ağrın olursa sancın hastane de

Ay okurken ben gerildim yorumlari Kendi dogumum ve 2.de olacaklari dusundukce Herkes dogurmaya basladi ben 30 nisanim en son ben dogurucam topicte dogurup burayi birakmayin
Vee iste o annn heycan dorukta siradaki benmiyim acaba? Patir patir dökülmeye basladik cok heycanliii

Arkadaşlar bana bir akıl verir misiniz. Karnımdaki sertlesmeler 7-8 dk da bire düştü ama ben hiç sancı hissetmiyorum . Acile gitsem mi nst için napsam ağrım yok ki
O sertleşme bende de var kisa kisa araliklarla oluyor agri yok bende o yuzde cok takmamaya calisiyorum normaldir diye ama içim rahat etsin dersen tabiki git bir acile bayadir boyle benim gecen hafta kontrolde sanci cikmadi nst de en fazla 30 40 oda o sertleşme aninda oluyordu dikkat ettim

Haklısın canım benim de kısa aralıklarla oluyor aslında tek başına sertlesme çok anlam ifade etmemeliymis. Burada bunu anladim

Arkadaşlar bana bir akıl verir misiniz. Karnımdaki sertlesmeler 7-8 dk da bire düştü ama ben hiç sancı hissetmiyorum . Acile gitsem mi nst için napsam ağrım yok ki
Nst'de benim o şekilde sertleşme olunca 60lara çıktı bir anda. Dinlenmeyle pozisyon değiştirmeyle geçmiyorsa ve hala düzenli oluyorsa gitmelisin bence.

Allah anali babali büyütsün gözün aydin darisi bizim basimiza

Dün sordum doktora ağrı, sızı olmasına göre yok düzenli hissettiğin bir şey varsa o zaman gel dedi. Şu uygulamalarda kasılma sayar var ya oradan bi takip edip bak istersen, eğer gerçekten düzenliyse ve süreler gittikçe kısalıyorsa bence de bir görün doktora.

Kızlar, persembe günü 37+0 oluyorum. Aktatabilecegim izin bitiyor. Simdi bir de çalışamaz raporu alacağım dimi?

Allah hepinizden razı olsun kızım dünyaya geldi sıkıntılarımızı biliyorsunuz zaten son aşamada tansiyonum çok yükseldi düşmedi acil sezeryana alındım bebeğimin fotoğrafını gördüm sadece bir kaç gün küvözde kalacakmış inşallah atlatacak onu kucağıma almak için saatler dakikalar sayıyorum Allah hepinizi kurtarsın dualarınızı eksik etmeyin

Kuzummm gözün aydin. O prenses cok güclü bak göreceksin annesi hemencecik toparlanip anneciginin kucagina gelecek mis kokulu Senin durumun nasil iyimisin?

Gözün aydın canım darısı bize inşallah

Gözünüz aydın canim benim. Tahminimizden daha güçlü erken doğan bebekler . Sen biraz toparlan, sütünü sağmaya calis bu arada. Ayrica artık emin ellerde prensesin. Saglikla tez zamanda kucağına alacaksin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…