2021 Nisan Anneleri

Iyi aksamlar kizlar yarin kontrolum var ne durumdayim bakalim birde birsey dicem gece uyku olmuyor cok zor uyuyorum gunduzde kafami koydugum an gidiyorum 2 3 gundur anlamadim herkes oyle mi ?🙈😊
Ben ayni durumdayim dun hic rahat uyuyamadim işe gittim uykusuzluktan fena haldeydim son zamanlar boyle herkes heralde😊

Iyi aksamlar kizlar yarin kontrolum var ne durumdayim bakalim birde birsey dicem gece uyku olmuyor cok zor uyuyorum gunduzde kafami koydugum an gidiyorum 2 3 gundur anlamadim herkes oyle mi ?🙈😊
Ben ben ben öyleyim🙈 Gece wc yatak arası mekik arada buz dolabına uğrama kasılmalar😁 gündüzde kahvaltıdan sonra kızım okuldan gelip yattımı bende yatıyorum gece uyuyamadığım o uykunun tam tersi mis gibi😁

Selam kizlar biz geldik, kontrol güzel gecti. Oglusum 2800 olmus boy 48 cm. Son kontrolümüzüde yapmis olduk. Haftaya persembe günü son hastane kontrolü yapilip cuma günü sabah 06:15 te yatisim olacak ve ilk dogum sirasindayim sezeryan icin. Erkenden oglusumu kucagima alacagim kismetse. Bizden bukadar öpüyoruz hepinizi 🥰
Ayy masallah ..Hadi bakalim sağlıcakla gelsin paşamiz..

Benim bebeğim de 3200 olmuş, doktor doğum olsa da merak etme hiç bir sıkıntı yok hatta inşallah olur dedi. Merak etmeyin artık 37nin içindeyiz sonuçta. Ne zaman gelmek istiyorsa gelirler ama çok şükür atlattık riskli zamanları. Bol bol hareket et dedi doktorum bana. Bu arada şekerim falan yok, bebeğim de haftalardır ilerde. Doktorum belki yorum yaparken bunu göz önünde bulundurmuştur ondan demiştir bilemiyorum.
Şimdi sizlerle konuştukça fark ettim zaten mart sonuna kadar doğum olursa 4 ü geçmez ve umarım sıkıntısız bir doğum olur. Ben biraz heyecanlandım tabii bir de bilinçaltında yardıma muhtaç olursam nasıl üstesinden gelirim var. O yüzden de panikledim galiba. Hepimiz sağlıkla kucağımıza bebeğimizi alalım🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Seninde nisan 15 falan diyelim😂
Eger ogluma benzerse tam 280.gun dogar 😅 ebe tahmini dogum tarihim bugun deyince benle dalga gecmisti canim benim oyle olmuyor dedi 15 gun oncd 15 gun sonra dedimki nisanim 06.40ta geldi sancim 5 dk 1 e dusti suan.😅😅😅honk oldu doktorum acilmaya bakin dedi 3cmdi dogum icin yatisa aldilar 😅😅ukala dumbelekleri.sanki ben illa dogurcam bugun die toplamiaim pilimi pirtimi gitmisim 😅

Arkadaşlar bana bir akıl verir misiniz. Karnımdaki sertlesmeler 7-8 dk da bire düştü ama ben hiç sancı hissetmiyorum . Acile gitsem mi nst için napsam ağrım yok ki

Eger ogluma benzerse tam 280.gun dogar 😅 ebe tahmini dogum tarihim bugun deyince benle dalga gecmisti canim benim oyle olmuyor dedi 15 gun oncd 15 gun sonra dedimki nisanim 06.40ta geldi sancim 5 dk 1 e dusti suan.😅😅😅honk oldu doktorum acilmaya bakin dedi 3cmdi dogum icin yatisa aldilar 😅😅ukala dumbelekleri.sanki ben illa dogurcam bugun die toplamiaim pilimi pirtimi gitmisim 😅
😂😂 Haha kiz bende oyle dusundum 15 gun oncesi 😂 ama belli olmaz tabikii allah hayirli zamanda dogum nasip etsin. Ben suan 36+4 um persembede ise gidicem sonra bitiyo cuma 37 oluyorum

😂😂 Haha kiz bende oyle dusundum 15 gun oncesi 😂 ama belli olmaz tabikii allah hayirli zamanda dogum nasip etsin. Ben suan 36+4 um persembede ise gidicem sonra bitiyo cuma 37 oluyorum
Yok senin dusunmen cok dogal suan hepimiz icin o gecerli ama onune gelse gebe dogumhane katina birseyi vardir elbet dersin 😅😅😅durup dururken mi cikmis gelmis 😅😅😅 Bende 32 de calisir aldim ama evden calisma seklinde devam ettik.37 ye kdrda bir degiskklik lmazsa oyle olcak bizim daha haftamiz erken.Sizin sevindim artik dolmasina.Zor oluyordur

Yok senin dusunmen cok dogal suan hepimiz icin o gecerli ama onune gelse gebe dogumhane katina birseyi vardir elbet dersin 😅😅😅durup dururken mi cikmis gelmis 😅😅😅 Bende 32 de calisir aldim ama evden calisma seklinde devam ettik.37 ye kdrda bir degiskklik lmazsa oyle olcak bizim daha haftamiz erken.Sizin sevindim artik dolmasina.Zor oluyordur
Dimi yani 😂😂 valla bugun zorladi ama son 2 gunum cok sukur sonra evdeyim dicemde sonraki haftada dogum uykusuz her gece😂

Arkadaşlar bana bir akıl verir misiniz. Karnımdaki sertlesmeler 7-8 dk da bire düştü ama ben hiç sancı hissetmiyorum . Acile gitsem mi nst için napsam ağrım yok ki
Sancı ağrı yoksa kasılmalar normal cnm bendede şuan oluyor hatta az önce kızımı yıkadım saçlarını yap derken belim koptu biranda karnıma sancı saplandı wc koştum ishal geldi ishalede Doğum başlangıcı derler ama değildir herhalde henüz🤭

Sancı ağrı yoksa kasılmalar normal cnm bendede şuan oluyor hatta az önce kızımı yıkadım saçlarını yap derken belim koptu biranda karnıma sancı saplandı wc koştum ishal geldi ishalede Doğum başlangıcı derler ama değildir herhalde henüz🤭
Ayyyyy çok heyecanlı yaaa artık herşeyi doğum belirtisi mi diye soruyoruz 😀 belki yediğin birseydendir canım. Ben de sıcak bir duş aldım daha iyiyim şimdi . Sancım yok sadece kasılma var , söz verdim sancım olana kadar hastane demicem bir daha 😂

X