2021 Nisan Anneleri

Kızlar kasılma ve rahim altı ve bel de sancı var doğum mu acaba belim çok ağrıyor
Bende cözemedim kasiklarim cok agriyor Doktorum siddetlenirde dayanamazsan gel tarihi erkenede cekebiliriz dedi ama ben durmak istiyorum zaten haftaya dogum.

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun. Eminim en kısa zamanda toparlar minik
Kızlar kasılma ve rahim altı ve bel de sancı var doğum mu acaba belim çok ağrıyor
Ya ben sancı pek bilmiyorum ama gitsen iyi olur bence

Gözünüz Aydın :) hemen toparlanıp kucağınıza gelir inşallah sağlıkla büyütün

Hayırlı olsun Hemen kavuşursunuz umarım. Ama emin ellerde artık bebiş siz rahat olun

Allahım sağlıkla sıhhatle kucağına pamuğunu almayı nasip etsin canım benim maşallah rabbim nazarlardan korusun Gözünüz Aydın Darısı başlarımıza inşallah

Hayırlı olsuuun tam yazını okurken sabah ezanı okunmaya başladı Rabbim bu mübarek saatte inşallah dualarını ve dualarımızı kabul etsin insallah bizde bebislerimizde sağlıkla kavusalim hepimiz gülerek hastaneden çıkalım

Kızlar gitmedim hastaneye uyumaya çalıştım uyudum korkuyorum gitmeye doğum yapmak istemiyorum daha erken bı yandanda bebeğin suyunun azaldığını hissediyorum gitmem gerekiyor

Canim benim sen bu zamana getirdin insallah bebisinede en yakinda kavusucaksin cok sevindim bizede dua et cook sukurki saglikla dunyaya gelmis hemen zaman gecsin kucagina al bian once

Insaallah cok tesekkur ederim. Allah size de kolaylik versin. Guzelce kavusalim yavrularimiza
Saglikla kucagina alirsin insallah. Zor bir sürec gecirmissin ama sonucu cok güzel olacak, dogumlarda geldi catti zaten. Gecti gitti diyelim.
Amiiin sag olun. Bakalim bekliyoruz artik ne zaman gelecek bebis
Çok şükür atlatmışsın. İnsaallah sağlıcakla kavusursunuz. Senin gibi bir kaç arkadaşımız daha var. İmtihanınız cok büyük. Sonrası güzel olacak inşallah
Amin. Dedigin gibi, bu da boyle bir imtihandi, insaallah kazanmisizdir.

Canım hayirli olsun bebegin allah anali babali buyutsun.
Hemencecik cikar insallah küvözden de merak etme onlar cok guclu oluyorlar insallah biran once kavusursun yavruna.
Simdi kendi cok iyi bakmaya calis.

Dun randevum vardi, once nst ye girdim, sonra muayeneye. Nst sonucum iyi agrisiz, sancisiz. 37. Hafta bitti cok sukur. 38in ilk gunundeyiz artik. Doktor bebek henuz kanala girmemis dedi ve kafasi da epey buyukmus, doktorumun tabiriyle tostos gercekten bakiyorum %99da seyrediyor kafa orani. Bebegi boyle gosteren var mi aranizda arkadaslar? Artik yavastan kanala girse iyi olur, cunku gunden gune kilo aldikca biraz zorlar dedi doktor. Aslinda cok kilolu degil, kilosu tam haftasiyla uyumlu 3080 gr cikti. Boyu da 51 cm gosteriyor. Erkek bebek farki galiba su an daha iri gosteriyor. Tabi dogunca bunlarin degisebilecegini biliyorum, yanilma paylari oluyor. Mesela ilk bebegim kizdi, 39+0 da muayene olmustum ve ertesi gun dogum olmustu, ultrasonda 3200 gosteriyordu kilosu ama 2800 dogmustu. 400 gr fark etmis. Boyu da 49 dogdu. Bakalim bu sefer nasil bir fark ile dogum olacak. Erken dogum riski falan filan, sanki o 3 aylik sureci hic yasamamisiz gibi her sey normal yoluna girdi hamdolsun. Doktorum bu haftaicinde dogum olmazsa haftaya bol bol yuruyuslere baslayacagimi, pilates yapmam gerektigini soyledi. Cunku cok fazla igne ilac dozu aldim, onlarin etkisi hala surup 41i de gecebilme ihtimali varmis. Insaallah oyle de gec gelmez. Tabi her seyin hayirlisi. Ama yuruyusler yapabilirsin cumlesini duymak nasil bir mutluluk ya rabbi. Bu gunleri de gorduk elhamdulillah. Arastirdigim birkac dogumu hizlandirma yontemleri var, haftaya onlari denemeye baslamayi dusunuyorum insaallah, daha dogum olmazsa. Size de buraya yazarim.

Son düzenleme:
Kızlar gitmedim hastaneye uyumaya çalıştım uyudum korkuyorum gitmeye doğum yapmak istemiyorum daha erken bı yandanda bebeğin suyunun azaldığını hissediyorum gitmem gerekiyor
Her bebeğin bir vakti var sen böyle yaparak niye riske ediyorsun ki azaldıgını hissediyorum diyorsun ki eğer doğruysa bu bebeğine zarar verir bunuda biliyo olman gerek, bence bi doktora görünmelisin

Çok sağol Aguariius dualarınızla bu güne ulaştık Allah siz annelerin dualarıyla bana bi mucize verdi
Sen okadar mucize verdinku masallah kavuştun bebeğine rabbim bir ömür sıhhatli omurr nasip etsin canimmm bir hafta bir hafta diye diye şükürler olsun bak inşallah bizim.yerimizede kokla ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…