2021 Nisan Anneleri

Bide bitter cikolata yemen gerekiyorms canim ikisi bir arada olunca daha da etkiliymis ama bu dediklerim spinal anestezi icin. Genel olunca gerek kalmiyormus dr sordm gecen gun. Umarim hersey gonlunce olur
Sağol canım. Herşeyi bilmek gerek ne olur ne olmaz hazırlıklı olmak lazım

Uzatacak bir durum yok bence..
Dogum yapti ilk yazanlardan tebrik edenlerden biri de bendim..
Polemik yaratmanin anlami yok..
Ben muhattap olmam gereken kisiyle muhattap oldum zaten aciklamami da yaptim..
Isterse aralik annesi olsun cokta onemli degil burayi satın almadi hicbirimiz sonucta isteyen yazar kime neden yazdin diyen de olmadi..

Maalesef erteleyemiyordu dr, eğer bebek doğum kanalina girerse " kanama olur ve anne bebek hayati riski olur " dendi o yüzden olacaktim pazartesi simdi sehir hastanesinde bakilacak duruma ,cok sağ olun
Bazı özel hastanelerin covid için ayırdığı kat oluyor. Benim bildiğim acıbadem’de var mesela. Devlet hastanesine gitmek istemezseniz araştırabilirsiiniz

Benim haftam erken diye mi acaba bilmiyorum erken doğum olabilir dedi çok panik yaptım bi de ikiz benim .bu haftalar da düşmemesi lazım dedi inş daha da düşmez

Benim bebiş o kadar aşağida hareket ediyor ki bugün her hareketinde tuvaletimi kaçıracak gibi oluyorum dedim oğlum tamam gelmeye niyetlisin anladım da bari haftasonu geçsin. Haftasonu olunca acayip gergin oluyorum pazartesi olunca rahatlıyorum

Ay benim gibisin sende doğurmaktan değilde o corona testi ve epidural iğneden korkuyorum sırf o yüzden dayanabilirsem epiduralsiz olsun diyorum eşimde senşn korku anlayışında başka ya diyor sağol canım teşekkür ederim battaniyeyi müslin beyaz 4kat kenarları pileli yaptırdım instada çünkü bende öbür kızımdan hep kışlık battaniye var bitane müslin battaniye yeter dedim gerisini düz aldım herşeyi beyaz aldım ben Ya bu ara beyaza takığım odamızıda bugün bitirdim hazır artık

Eklentiler

• DBBFA5BD-9EAC-4721-B465-5D8A3439C118.jpeg
    70,4 KB · Görüntüleme: 84
  • 94C2BF39-3669-4BF6-BC61-0968533E118C.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 79
  • 29BDA5AF-1D44-4AEF-9E7F-B0934EFAFAEC.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 93
Benim eşimde doğumdan korkmuyorsun iğneye mi takılıyorsun diyor, sezaryenden korkuyorum mesela sırf o dikişleri gorucem diye, yara bere kan goremem ben, bayılacak gibi oluyorum. Bu hafta kontrolünde doktoruma sorucam epiduralsiz yapsak diye hayır 2 tane doğurdum ben o ağrı siziyla ama igne demesinler bana, damar yolu zaten yeterince korkutuyor
Bayıldım detaylara sağlıkla büyüsün odasında ben de hep beyaz bir de toz pembe yapmaya çalıştım başka rengimiz yok muslin örtü ben de istiyorum hep kalın var ablasindan kalan, muslin örtü yazın üstüne örterim uyurken diyorum ama 4 kat kalın olur mu ki? Hangi sayfada yaptırdın canım.ben de bir incelesem.

Hangi hastane canım o? Koru mu?
Bende öyleyim bende
Selam kıslarr Buda benim tontiş yanaklı kızım saolsun dün bize güzel fotoğraf verdi kuzum ama belli ki canı sıkılmış gün sayıyo
Ay ne kadar güzel bayıldım resmen benim sıpanin totosu dönük hep

Canım geçmiş olsun inşallah negatif çıkar bu sefer can sıkıcı bir durum hastane böyle şeylere hazırlıklı olmalı ne demek başka yere git saçmalık
Bu test negatif cikti ama hastane bu testi kabul etmedi gelin birde biz yapalim denildi oraya da verdim sürüntu yarin aksam artik neyse çıkacak, ınsalllah kurtulurum bu durumdan gerçekten 3 günde yıprandım

Teşekkür ederim cnm, valla incele ama tam karerinde bir kalınlık yani yazın teri meri emer üşütmez vs ben çok sevdim 100x100 dü sanırım ölçütü, özellikle fırfırlı diye istedim bu attığım sayfa yaptı Ama bitanede cigit den aldım oda 90x90 daha inçe kenarsız ekru renk aldım 89dan 26ya mı ne düşmüş orayada bak derim, onuda altına sererim çarşaf gibi dedim oda güzel, aynen bende sezeryandan çok korktuğum için normal istiyordum çünkü ben orda yatarken tepemde işlenirlerken ben yatamam öle kusarım dedim doktorda normalde farklı mı demişti olsun orda bende eşlik etcem size farketmem öle düz durmucam demiştim farklı bir bakış açısı demişti halbuki kesme biçmeden kesik acısından korkuyorum ben yoksa sancı Allahtan gelen dayanılıyor aralıklı vuruyor ama kesik acısı ilk günler zor

Eklentiler

• 7B8F44B0-4602-43B9-9CE4-879F44A7C0AC.png
    389 KB · Görüntüleme: 73
Bu test negatif cikti ama hastane bu testi kabul etmedi gelin birde biz yapalim denildi oraya da verdim sürüntu yarin aksam artik neyse çıkacak, ınsalllah kurtulurum bu durumdan gerçekten 3 günde yıprandım
Gerçekten çok zor inşallah negatif çıkar. Hamilelik zaten zor doğum stresi keza öyle bir de böyle bunaltiyorlar, ben hastaneyi merak ettim benim doktorumun anlasmali hastanelerinden biri değildir inşallah.

Cok guzel bir oda olmus bayildim.

Çok sağol ya hemen incelicem sayfayı, diğer yer cigit dedin di mi ona da bakayım
Ben üniversitede kaza geçirmiştim kırılmayan kemigim kalmamıştı nerdeyse, dikiş doluydu yüzüm ben dikişle yaşadım alınana kadar ama dikişe bir kere bakmadım dokunamadım. Doğum bana normal geliyor eskiler doğurmuş ne şartlarda doğanın bir süreci yani. Ama diğer yara iğne dikiş böyle değil. Haaa basa gelse napalim nasip dicem ama korkuyorum yine de... Allah verdiğinin dayanma gücünü de verir deyip takilmamayaçalışıyorum. Ben dişçide bile anestezi yapılınca uyuşmuyor nasil korkmam diyorum eşime, ya hareket edersem ya yanlış yere yapılırsa iğne diye paranoya yapıyorum, agrimla doğururum ben diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…