2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Merhabalar, benim kizimda pozitif evde yapilan testlerden yaptik. Bu surecte neler yaptiniz calpol ve dolveni donusumlu ver dedi doktoru baska yapilcak bir sey var mi? Corba bile icmiyor kusuyor ictigi sutte gidiyor. Bir de temassiz ates olcer her yerinden farkli cikariyor. Manuel olandan koltuk altindan bakiyorum 38.5 a kadar cikti daha fazla cikmadi ustunu cikarip bekliyoruz. Kac derecede olursa acile gitmeliyiz ve en guvenilir manuel mi sizce?

Günaydın kizlar uzun zamandır bakamadım ben şimdi girince de bir duygulandım açıkçası dün gibi bebiş beklediğimiz günler ya gerçekten gözyaşım pıt ...

Koltuk altindan ve kulaktan olculenler tam sonuç verir. Çok geçmiş olsun sizden mi bulaştı?

Koltuk altindan ve kulaktan olculenler tam sonuç verir. Çok geçmiş olsun sizden mi bulaştı?

Cok sukur bugun atesi gecti bizden bulasmis herhalde testten onceki gece ilk bebek ateslendi hic ihtimal vermedim distendir dedim, sonra hepimizin pozitif oldugunu ogrendik

Bebeğimin cinsiyetini öğrendiğimde bu postu bulmuştum.
Ben de mayıs kız bebeği olanlardanım.
Karsu meleğim çok hareketliydi,çok yaramaz olacak derdim. onu çok özlüyorum.. Rabbim Karsuma vermediği ömrü tüm mayıs bebeklerinin ömrüne eklesin,sağlıklı uzun ömürleri olsun.

Allah Rahmet eylesin, isiklar icinde uyusun Sizin de Allah yardimciniz olsun cok uzuldum

Geçmiş olsun umarım hafif bi şekilde atlatmışsınızdır. Nasıl oldunuz şimdi? Birde bu testleri mereden alıyorsunuz. Ben bulamadım da

Geçmiş olsun umarım hafif bi şekilde atlatmışsınızdır. Nasıl oldunuz şimdi? Birde bu testleri mereden alıyorsunuz. Ben bulamadım da
Cok tesekkur ederim, ilk 2 gun ciddi ates, kusma ve ishal oldu agir gecti. Tam iyilesti dedim bugunde oksuruk ve geniz akintisi basladi testleri esim eczaneden almis ama bir kismini da is yerinden vermislerdi. Eczanede 50 e ve 100 e iki cesit satiliyormus, dogru sonuc versin diye 100 tl lik almis ama bence hepsi aynidir

Benimde büyük kızımın bir gün burnu aktı ateşi hafif oldu sonra küçüğe geçti. Ateşi olmadı ama bir haftadır burnu akıyor. Devamlı temizliyorum serum fizyolojikle, bende şüphelendim ama götürmedim de doktora.

Bizde burun akintisi cok oldu hala daha akiyor ama kizimin ilk iki gun oldu burun akintisi. Dun cok iyiydi ama bugun oksuruk geniz akintisi olunca bende daha fazla acmaya basladim burnunu Acile goturduk ateslendiginde zaten hic bir sey yapmiyorlar calpol dolven donusumlu verin dedi o kadar. Simdi oksurukte olunca cigerlerine mi iniyor diye endise ettim, cumartesi randevu aldim ama yarin daha da artarsa oksuruk goturucem. Insallah sizde oyle bir sey yoktur, kacisi da yok artik. 2 yildir ne kadar dikkat ediyoruz, esim evden calisiyor yine de olduk nasil oldu anlamadim

Çok geçmiş olsun. Benimki de grip oldu iki gündür burnu akıyor öksürüyor geceleri uyanıyor burun tıkandığı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…