2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Evet kıyafetle ölçüyorlar 100-200 gram düşüyorlar

Aynen öyle iki ayda 11 cm uzadı 2600 kilo aldı, iki aylıkken 3 aylıktı persentil eğrisinde. Oyüzden şimdi çok uzamadı kilo da almadı. Ama tek sıkıntım doktor sütün yetmiyor tribine girer mi? Bebek çünkü bazen emmek istemiyor yada kısa emiyor sıcaktan bebce

Bizim sağlık ocağındaki ile doktordaki ölçümler birbirini tutmuyor pek. Sağlık ocağındaki eski tip tartı daha yüksek gösteriyor

Masallah canim benim doktorumda ilk ay mamaya baslayabiliriz ama haftaya da kilo takibi icin gel kilo almamissa o zaman baslayalim hemen baslatmak istemiyorum demisti. Haftaya da gittim, sonraki haftada gittim duzenli kilo aldigini gorunce mamaya gerek yok demisti. Sende istersen oyle bir teklif sunabilirsin haftaya da kilo takibine gelelim almiyorsa o zaman mamayi dusunelim gibi

Bez ve atleti 20gr ölmüştü doktorumuz
Hanımlar 3.ayla beraber gaz azalmıyor muydu biz de tam tersi gaz sancısı artışı var sürekli bir huzursuzluk uyuyamama yanına yatınca veya kucağımda ya süre biraz uzuyor ama yatırıp yerine koyduğum gibi uyanıp ağlıyor bebeğim uykusuz kalınca da çok huysuz oluyor bu ara çok zorluyor bebeğim

Evet evet öyle yapabiliriz şuan 6500 62 cm yani 3 aylık bebek boy ve kilosunda aslında

Benim dertlerim bitmiyor. Dudak bağından düzgün memeyi kavramıyor hala. Bir de sağ mememi iki gündür emmiyor ağlıyor sağ tarafa alınca. Uykusunda zar zor 5 dk verebiliyorum sağ göğsü. Bir de ağzında geçmeyen pamukcuk var. Ilacta kullandım karbonatta yaptım bana misin demedi. Doktor ilaca devam dedi. Uykuya dalma sorunu var safhada. Gece şükür biraz uyuyor 2 3 saatte bir kalkıyor da gündüzlerimiz felaket. Uyanıkken hep kucakta olmak istiyor. Birileri devamlı onunla konuşsun istiyor. Yoruldum artık valla ya. Isyan bayrağını çektim iyice

Muayene mi 1 saat bizim 10 dk bile surmuyor ya? Bak şimdi moralim bozuldu. Doktorumuzu sevmiştim ama çok kısa suruyo diye düşünüyodum. Acaba olması gereken bir süre var mı

Muayene mi 1 saat bizim 10 dk bile surmuyor ya? Bak şimdi moralim bozuldu. Doktorumuzu sevmiştim ama çok kısa suruyo diye düşünüyodum. Acaba olması gereken bir süre var mı
Hayır tabi ki yok. Aklındaki soruları ne kada sürede yanıtlayabiliyorsa kafan rahat çıkabiliyorsa ideali odur. Bizim bir de ilk tanışmamızdı doktorla. Ondan fazla bilgi vermiş oldu tabi. Her zaman o kadar süreceğini sanmıyorum.

Bizim de 40 dk kadar sürüyor. 10 dakikada ne yapabilir ki ? sadece kulak, burun, boğaz, kilo kontrolü vs 15 dk sürüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…