2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bizimki de çoğu zaman öyle canım. Gece gündüz oturmadı resmen. Akşam gece yarısına kadar ayakta. Gündüz uyuyor. Ama onu da sadece ana kucağında

Ne bileyim hep diyorlar ya 5 6 ay olmadım ben bir ayda iki kere oldum

Bende de var ama 4. Aydan başlıyor kullanımı. Yeni doğan aparatı var normalde. Almamıştım onu. Sizin de vardır belki öyle Bi aparatı.

Ne bileyim hep diyorlar ya 5 6 ay olmadım ben bir ayda iki kere oldum
Yani evet kimisi geç olabilir. İlk doğumda 4. Ayda oldum sanırım ben de. Bunda 2 ay sonra oldum. Ama emziren adet olmaz diye kafaya takmayın yani kolay değil 9 Ay boyunca adet olmuyoruz peşine doğum.rahim toparlanması Bi süreç. Belki o bir ayda iki kez oldum dediğin adet olmayabilir. Biri ara kanama falan olabilir

Bursaya dönünce doktora gidicem bakalım. Ne bileyim prolaktin düştü sutum azalacak diye korku oldu açıkçası

Sizde demi kırmızı lekeler oldu sanırım.ben 4/5 gundur gördüm.doktora goturcem daha ne yaptınız siz?

Normal dogum mu yaptiniz?acaba dikisler geriliyor olabilir mi?

Bi gün önce uyulmadığı içindir canm bizde de çok oluyor endişelenme

Emmesinde bir sıkıntı yok canım yani en azından bana göre öyle epey kalıyor memede çünkü güzelde emiyor. Doktorumizla konuşmuştum ne kadar vermem getektigini 90 hatta doymadigi zamanlar 120 ye kadar çıkabilirsin dedi. O yüzden bu haftalarda 90 vermeye başladım 75 veriyordum ağlıyordu bitince 90 ligi yeyince bir düşünmeye başlıyor acaba doydum mu diye bir kaç dakika bakıyor düşünüyor sonra keyfi yerine geliyor cadının

Ben ayaklarının altına minik bir yastık koyuyorum yüksek biraz ama ayakları havada kalıyor iyi geliyor gibi. Bi de ütü ile sıcak havlu yapıyorum karnına
Canim biogaoga bende kullandım ama biogaiga gaz damlası değil aklında bulunsun bağırsaklara faydalı bakteri içeren birdamla onun yanında birde gaz damlası kullanıyorum ben iki haftadır biogaigayi bıraktım gaz damlasına devam ediyorum (flatuben damlanın adı) bizde mamadan kaynaklı gaz çok oluyordu mamayi değiştirince epey rahatladı çok şükür öğlenleri rezene akşam da kimyon veriyorum kendimde iciyorum. Humana kimyonlu rezene çayı var ondan da içiyorum .gazı olunca sırtı göğsüme dön şekilde kucağıma alıp poposunu göğsüme dayiyorum hafifçe öne egiyorum o şekilde hem gazını hem kakasını rahat yapıyor

Benim kızda öyle çok düzensizdi. 20 gün sonra geldiği de oldu 60 gün sonra geldiği de

Ya yerim onu ben. Maşallah o zaman. Dr un dediyse bişey diyemem canım. En doğrusunu bilir. Kilosunu toparlar sa sen de rahat edersin

Canım etiketlerin yanlış oluyor sanırım

Benim oğlan doğdu doğalı uykuyu seviyor doktor normal dedi. Huy işte. Gaz sancıları bitti ise onun da etkisi vardır rahat uyumasında. Zaten 4.ayda bozulabilir hazırlıklı ol, uyuu gerilemesi oluyor o ayda. Bizim oğlan daha 4 aya girmeden sanki başladı bile gece 2 den evvel gece uykusuna geçmez oldu 4 gündür bir de destekli uyumak bilinenin askisen faydalı birşeymiş varsın sallansın dert etme. Bi süre uyumak için bile bize ihtiyaçları var, zamanı gelince bağımsız olacaklar zaten az sabır. Kızım önce her türlü uyumazdı, sonra sallanarak uyur oldu. Sonra 1 buçuk yaş civarı kendi kendine uyumaya başladı, çok şükür artık uykusu gelince itiraz etmeden kendisi uyur

Ya spiral de kime sorsam şikayetçi adetleri uzamış, kanamaları artmış hep. Anca hormonlu olanlar kanamaya etki etmiyormuş ama ben vücudumda yapay hormon istemiyorum

Var var 1 sene olmayan arkadaş var hemde 2 çocuğunda da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…