2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286

Aa tamam canim cok tesekkur ederimm ben telefonda sordum da 184 u ya da 155 i arayip bilgi alabilirsiniz dedi acibademin kadin dogum bolumu teyit icin aradiginda bende mail atmalarini istiyim

Bence senin nisan sonu olur hatta ben kendim icin bile nisan sonunda gelir diyorum bende o siralarda hazirlicam cantamii pijama vs de almamiz lazim kendimize aslinda baya ufak islerimiz var

Canım elevit vitaminin içinde domuz katkısı var üreten firma kabul etti ve hatta bebeğe bir zararı yok açıklaması yaptı
Bu gibi konulara dikkat ediyorsanız uyarma gereği hissettim
Bende bu vitamini kullanıyorum hem laktoz yok hemde inek ve domuz jelatini içermiyor dr.sorabilirsin

Bence senin nisan sonu olur hatta ben kendim icin bile nisan sonunda gelir diyorum bende o siralarda hazirlicam cantamii pijama vs de almamiz lazim kendimize aslinda baya ufak islerimiz var
12 nisandan 3 Mayıs’a kadar zamanı olarak gösteriyor merakla bekliyorum . Aynen aslında azıcık azıcık ama bi sürü işimiz varrrrr çok heyecanlıyım

Kızlar kaç aya kadar yanınızda yatıracaksınız bebeleri yani ayni odada
Ben gidişata göre karar vericem, bebeğin ve anne baba olarak bizim duygusal ihtiyacımıza göre.. belli bi yaş veya ay sınırı koymadım, belki 6 ay belki 2 sene.. zaten çalışan bi anne olacağım için ne çocuğumu kendimizden mahrum bırakmak istiyorum ne de biz ondan mahrum..

Bu durumdan haberdar değildim canım ya sağol söylediğin için

Kızlar 18 haftalık bebeğin boyu kilosu ne kadar olmalı? Hatırlayanlar varsa yazsın lütfen

Hiç hatırlamıyorum ben ama bu durum genetik fizyolojik olarak çok çok değişkenlik gösterir canım genellemeye koymak pek doğru sonuç vermez
Ben düzenli süt, yumurta, balık yemiyorum bebeğe etkisi oluyor mudur o yüzden içim rahat değil

Arkadaşlar böyle bir şey arıyorum nerde bulabilirim acaba

Eklentiler

• 1E00A370-BAFC-433E-B6A8-FB1F95B465A5.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 53
Ben düzenli süt, yumurta, balık yemiyorum bebeğe etkisi oluyor mudur o yüzden içim rahat değil
Canım ben de herşeyi çok düzenli yapmıyorum yediğim içtiğin senin için senin depoların boşalmasınndiye. Çocuk anne rahmine düştüğü anda boyu kilosu genetik özellikleri herşeyi belli zaten. Ben doktoruma yumurta yiyemiyorum demiştim yemek zorunda değilsin dedi mesela. Çok fazla pimpirikli olmaya gerek yok ama dikkat etmekte fayda var

Ben hamilelik dönemi boyunca bir kez bile balık yemedim omega 3 takviyesi alıyorum ama her gün yumurta, peynir, yoğurt tüketmeye çalışıyorum bi düzeni yok açıkçası canım istemediğinde de yemiyorum. Bebeğe bi zararı olur mu bilmiyorum ama senin vücudunda yetersizse eğer o zaman belki etkileyebilir. Çünkü çok ihtiyaç duyuluyor kalsiyuma, doktoruna danışsan belki sana bi takviye verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…