2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Pax ın kokusu 2 haftada tamamen geçti için rahat olsun. Gündüz hep camı açıp havalandırdım. dediğin gibi diğer markalarda da koku oluyor, hatta Meltemden aldığım beşik kokusu daha yoğun.

Çok iyi ninni söylemisi , fiyatıda uygun aklımda olsun teşekkür ederim canim. eşime de göstereyim bakalım karar verelim

kızlarrrr eşimle kararlaştırdık şubatta alışverişe başlayalım diyoruz hasthne çantası için de 30. Haftadan sonra hazırlamaya başlayın diyorlar ben onu arabada taşımayı düşünüyorum kısmet olursa Mayıs 3 en geç doğum tarihi oluyo belki Nisan sonu filan da olabilir doğum amanınnnn çok heyecanlı

Senin çok az kalmış göz açıp kapayana kadar geçer

Ben bu salı yaptırdım canım aşı yerinde bir iki gün az bi sızlama oldu ama bugün o da geçti. Senin sızlama kötü galiba?

Benim koluma degince cok aciyor, mesela mont giyinip cikarirken kolumu kaldirmam gerekirken cok aciyor. Insallah gecer yarin filan

Kızlar bugün aşı oldum
Birde ilk doğudaki kilo takibime baktırdım
7.haftada 64 kilo
20.haftada 74kilo
30.haftada 84kilo
38.hafta doğumdan önce 96 kilo olarak bitirmişim
Şimdikinde
7.haftada 72.5
21.hafta 80.0
O yüzden sebze ağırlıklı beslenme mi ve meyveyide bir kase günlük tüketme mi önerdi, karbonhidrat haftada iki kere oda bulgur pilavı olmasınıhayırlısıyla doğuma gidelim inşallah

Bizde şimdilik oda yapamıyoruz. Kendi evimizdeyiz ama 2+1 evimiz. Bir oda eşimin çalışma odası, evden çalıştığı için o odayı bozamıyoruz. Sanırım ilk 4-5 ayı bizim odamızda bir yatak ve şifonyer ile geçireceğiz.

Kizlar ben randevumu 30 ocak cumartesiye erteledim seker yuklemede yapilsin diye de size bir sorum var. Simdi esim de benimle gelebiliyor mu hastane dilekce mi yolluyor maile nasil oluyor, sokaga cikma yasagindan dolayi
Ben hep cumartesi gününe alıyorum eşimle gidebilmek için canım. Hastane arayıp randevuyu teyit edip izin belgesi mail atıyor. Perinatoloğa gittiğimizde mail atmamışlardı polis durdurdu randevu mesajını gösterdik sorun olmadı.

İlk 6 ay ayrılabileceğimi sanmıyorum canım Sonrası ne olur bilemiyorum artık
6 çok erken zaten supriz bebek olmasaydı 2 yasa kadar ayirmazdim 2 yaştan sonra ayirirdim odalarını ama şimdi mecbur ayircam bu ay 1.5 yaşları dolacak onu bile diyorum bir hafta da bir haftadır 1.5 olsunlarda ayirayim odalarını içim gidiyor kızlardan cok benm alışmam lazım bu duruma sanırım ki gene mart sonuna kadar kadar yanlarında yatarım alışsınlar diye şimdilik plan bu da icraat nasıl olacak tam bir karmasa asiri düşkünler bana varsa önerisi olan ne yapsam daha kolay ve acısız olur alabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…