2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bizim baktığımız sitede 20 katlı herkesin çöpü bizim bahçeye düşer mi çok mu ayak altı olur ısınması zor olur mu bahçenin önünden çok kişi geçer mi emin olamadım
Bahçeye çit ağaçlandırması yapıldıktan sonra çok görünmüyor içerisi. Bizim minnoş leylandiler ektik 3 seneye kapatacak inşallah. Ağaçlandırma da ciddi bütçe isteyen bişi. Isınma petekle olacaksa zor olur. Yerden ısıtma olunca sıkıntı kalmıyor. Bahçe katı için istekli ve efor sarfetmeye hazır olmak lazım. Yoksa tam bir çileye dönüşebilir.

canım çok sağol ya çok kapsamlı anlatmışsın çok çok teşekkürler

Ankara kurak, çorak bildiğin bozkır.
Kendin ağaçlandırıp yeşillendirirsen ancak oluyor.

Site kendisi ekmiş ama daha küçük ağaçlar. Bahçenin bakımı siteye ait bahçe dediğim böyle verandalı bir masa koymalık yer aslında
2 hafta sonra gidicem bi bakıyım corona yüzünden hiçbir yere çıkamıyoruz biraz nefes alıyım diye istiyorum.

Benim ailem de Istanbulda evlerimizde arabayla yakin, hic sehir disindan gelip kalacak biri de yok. Sadece iste annem bebek dogunca ilk zamanlar kalirsa yatak da rahat eder salonda cekinir diye dusundum. Ama dogru soyluyorsunuz simdilik sigar bebek odasi da bozmiyim hic bu odayi zaten cok is cikaricak bize

Bunlar cok pahaliydi ya biz meltem mobilyadan en ekonomik olanini aldirdik babama aslinda cook guzeller ama 2 yilda ailem bana cok fazla maddi anlamda destek verdi ev alirken, ev hediyeleri simdi bebek odasi o yuzden pahali bir sey isteyemedim artik insallah ilerde boyle suslu seyler alirim ilkokula baslarken yeniden oda yapicagimiz zaman

Bizim bebek odamız büyük ama sanmıyorum yani tek başına orda oynasın. Bizim yanımızda salonda mutfakta durur bence odasında uyur sadece.

Bizim bebek odamız büyük ama sanmıyorum yani tek başına orda oynasın. Bizim yanımızda salonda mutfakta durur bence odasında uyur sadece.

Benim gorumcem oyun halisi ve cit almisti odasina 5 aylikken, 9 aya kadar oyle rahat ettiler ki hem bebek guvenli alanda oynuyordu hem de o islerini halledebiliyordu. Bende oyle bir sey sigar mi diye dusunmustum ama pek sanmiyorim

Benim gorumcem oyun halisi ve cit almisti odasina 5 aylikken, 9 aya kadar oyle rahat ettiler ki hem bebek guvenli alanda oynuyordu hem de o islerini halledebiliyordu. Bende oyle bir sey sigar mi diye dusunmustum ama pek sanmiyorim
Odasına sığmazsa salona yada yataklı misafir odasına koyarsın ay biz mi çok ayrıntılı düşünüyoruz herşeyi nedir daha doğmadan ne yapsak bilemez olduk

Kızlar herkese selam şöyle genel baktım ev konusu ve bebek odası gözüme çarptı. Biz ilk evlendiğimizde 2 sene önce ev işini halletmiştik neyseki. Şuan kiracıda kiracımız da çok iyi ama iyiyi bulana kadar neler çektik. Mersin’de evimiz var şükür suan şu şartlarda asla alamazdık sanırım. Ev araba resmen %100 arttı. İnşallah gönlünüzdeki gibi bi ev nasip olur
Bebek odası ben yapmıcam benim evim suan 2+1 ve tayinci olduğumuz için küçük oda kiler gibi yaptık baya düzenledik filan. Bi süre bizimle beraber kalır kısmet olursa. Sadece park yatak alcam şifonyer de hallettim ikeadan. Bizim odaya rahat rahat sığarız. Büyüdüğü zamanda hala burda olursak ona göre bi düzenleme yaparım diye düşünüyorum

Burası kendi evim olsaydı odasını yapardım o ayrı
Bugün şu meşhur hamburgerden yapcam bende bi deneyeyim

cheddar peynirini unutma tarife eklemeyi unutmuşum.

Bu arada ben de evim 3+1 olmasına rağmen ilk etapta oda yapmayacağım.
bebek odası için giyinme odamı bozmam gerekiyor, gardrobu kendi odamıza alırsak ilk zamanlar için bebek, ben ve eşim yatak odasında sıkış tepiş olacağız. o sebeple kızı odasına geçireceğimiz zaman kendi dolabımızı odamıza alıcaz, kıza güzel bi oda yapıcaz.
şimdilik park yatakla ve güzel geniş bi şifoniyerle başlayacağız. şifoniyeri giyinme odasına, park yatağı da yatak odasına koyacağız, zaten giyinme odasında alanımız geniş, hem bi açık dolabımız da var, hala yetersiz kalırsa bide dolap alırız diye düşünüyorum.

Odasına sığmazsa salona yada yataklı misafir odasına koyarsın ay biz mi çok ayrıntılı düşünüyoruz herşeyi nedir daha doğmadan ne yapsak bilemez olduk

Dogru soyluyorsun ya salonda tv aciliyor diye koymak istemedim acikcasi ama diger odaya yazin balkona bir yerlere koyarim

Iyi günler hamilelikte hangi ilaçları kullanıyorsunuz yazabilir misiniz?
Ben özelde doktora gidiyorum. Devlet hastanesine de gideyim dedim
Orada bana decavit, gyno ferro sanol, devit3 yazdılar. Ozeldeki doktoru aradım 3 ilacı bu ay kullan dedi diğer ay decaviti birakacaksin dedi.

Bencede çok mantıklı biraz aklı erince kendi de seçer. Daha mutlu olur.

Ben ogle uykusunuda gecmistim gece uyusa o yetecekti sabah 6 da yatip 9 da uyaniyordu ertesi sabaha kadar ayaktaydi yine benimde psikolojim bayagi harap olmustu esimde dalga geciyor simdiden uykusuz gunlere hazirmisin diye

Decavit kağıdında başka vitamin kullanıyorsanız dikkatli olun yazıyor ben şimdi 3 vitamiji kullanayim mi

Ferrum ve pregnom kullanıyorum ben onun dışında başka bişe kullanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…