2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Hep akraba tanıdık burası küçük bi yer.
Herkes villayı oturmak için alıyor yabancıya kiraya verende yok.
Mesela kaynanamlar ilk oturmuş yandaki villalar satılmış el değiştirmiş
Biz yılın 6 ayı burdayız ben kimseyle çok samimi olmam zaten.

Hanımlar merhaba,
Bugün doktoruma randevuya gittiim. 62kilo olmuşum biraz dikkat et dedi. Ben fazla tatlı ve beyz ekmek yer oldum hemen kendimi frenlemem gereklii

onun dışında bebişimin bütün organlarına baktı, detaylı ultrasonun raporunu inceledi. Suyu normalmiş, 23 hafta ile uyumlu herşeyi. Bebeğim bu sefer taklalar atmadı. Kafası aşağıdaydı. Bize yan profil de kendini gösterdi eşime benzettik İdrar kan testi istedi, kan bu hafta verdiğimden idrarına bakalım protein kaçağı varmı bilelim dedi. Şeker yükleme testini sordu bende yaptırmak isteniyorum dedim sıkıntı etmedi. 3 hafta sonra tekrar görüşüce

Bebeğim de 600 gr olmuş

Kv’lerde şans yokmuş anladım canım kiraya verilmemesi daha iyi. El değiştirmesi kötü olur sadece

Hiç korkma, inanılmaz keyifli, bizim de sitede, kocaman da bir bahçemiz var, iki üç günde bir çıkıp çimlere basmak bile öyle havamızı değiştiriyor ki, çocuk için de inanılmaz avantaj olacağıno düşünüyorum, ben çok memnunum, mutluyum, öneririm

Ya biz ona çözümü leylandilerde bulduk, iki yanı uzun leylandiler, önünü de sarmaşık güllerle doldurduk, mesafe de var zaten aslında, iki araçlık otoparkı var yan tarafında çünkü, mesafe de oluyor, leylandi ya da çit mazı iyi geliyor komşudan korunmaya, öneririm

Suan bizde ayni sorunu yasiyoruz surekli bir hoplama kosma gum gum sesleri geliyor. Sanki dambil atarsin ya yere surekli oyle kac cocuk var yukarda hic bilmiyorum guvenlige uc kez soyledik biri gece 1:30 kesif yapip tutanak tutuyoruz dediler. Site yonetimine sikayet edin dediler en son care, cok zormus cok cocuklu bir yerde oturmakta kotu de olmak istemiyoruz kimseyle ama dayanilcak gibi degil insanin siniri bozuluyor. Mustakil ev Istanbul icin cok zor ama bilseydik biraz daha sartlari zorlayip dubleks loft gibi olanlara bakardik

Tamam yaptık dersin eşim de çocuğuma gürültü yapabileceği bütün şeyleri alıcam bütün ortamları hazırlıcam diyor bebek doğunca bizim evde şenlik var
Ordan taşındık ev psikolojimi bozmuştu bu evde çocuk yapmam diyodum olmadı zaten
İntikam sırası sizde

Bizim komşulara beton duvar yapsan ancak engel olursun
Burası küçük bi yer diye öyle canım. Büyük şehirde zaten aşırı bir samimiyet olmuyor daha özgürsün. Tabi yine sıkıntılı komşular olabiliyor. Kişisel sınırlar içinde bahçenin mesafeli olması güzel bişey

Beton duvar da yapılmaz tabii, en sevmediğim komşuluk şekli o öyle, bir türlü mesafeni ayarlamana müsaade etmeyen tip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…