2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa ama bende birşey olmadı,banane ya yicem ben ama tamam çatalla yerim bundan sonra nolur nolmaz

Ye ye bende yiyorum şifa olsun miniğine inşallah
Sadece dokunmamaya çalış, nolur nolmaz vücudunda doğum lekesi olursa kesin çilekten diye vicdan azabı çekeriz
Körün taşı misali

İlk gebelikte bende çilek falan dikkat etmiştim ama zeytini duymamiştim yemiştim demekki bişey olmuyormuş rahatliği var artik şu ankinde

İlkler öyle olur ya zaten
Doğunca da özenle dikkatle titizlikle büyütülür ikinciler hep salınır kendi haline
Demekki ikinci gebelikte de öyle oluyo

Ye ye bende yiyorum şifa olsun miniğine inşallah
Sadece dokunmamaya çalış, nolur nolmaz vücudunda doğum lekesi olursa kesin çilekten diye vicdan azabı çekeriz
Körün taşı misali
İnşallah seninkinede kuzum doğru valla çatal kullan önlemini al
Benim sırtımda var bir tane küçük,anneme hesap sormaya gidiyorum hemen

Çok teşekkür ederim canım ilaç konusunda da içim rahatladı hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım inşallah

Bugün kızımın hareketlerini net bir şekilde hissettim eminim artık çok şükür öncekiler gibi belli belirsiz değildi bu sefer tamdı

İnşallah seninkinede kuzum doğru valla çatal kullan önlemini al
Benim sırtımda var bir tane küçük,anneme hesap sormaya gidiyorum hemen

Ay ben yaptım
Bileğimde doğum lekesi var çileğe mi dokundun yada ne aşerdin de yemedin diye garibim şaşırdı cevap veremedi ciddiyim sandı

Sağol canim kesinleşti inş iyi yapmişin Daha isime hiç karar veremedik ikna edicez artık bi sekilde Sen kararlısın demi Masalımızda
Amaan daha çok var ikna edersiniz prensesi olmazsa da Çilek koyuverirsiniz canım ne olacak
Yok valla değilim pazar günü gıcık kaptığım yakın bir akrabamız koydu sinir oldum koymayacağım
Başka isim arayışındayım

Çok teşekkür ederim canım ilaç konusunda da içim rahatladı hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım inşallah
Bende pregnom diye bir balık yağı kullanıyorum. Doktorum 36. haftaya kadar kullan diyor. İçinde folik asit var. Bende hiç sormadım vardır bir bildiği şeklinde ilerliyorum. Doktora sağlık ocağının yaptığı aşıyı soracaktım unuttum. Herkes yaptırdı mı acaba?

Bugün kızımın hareketlerini net bir şekilde hissettim eminim artık çok şükür öncekiler gibi belli belirsiz değildi bu sefer tamdı
Ben bugün doktoruma bunu da sordum ne zaman hissederim diye en en en erken 18 haftadan önce hissedemezsin dedi. Ortalama 20-22 haftada hissedersin dedi. İlk Çocugum benim

Ay ben yaptım
Bileğimde doğum lekesi var çileğe mi dokundun yada ne aşerdin de yemedin diye garibim şaşırdı cevap veremedi ciddiyim sandı
Ayy kıyamam
Bende sordum şimdi herşeyi yedim valla dedi

Tetanoz asısı canım daha cagirmadilar yaptirmadim

Masallah nelere dikkat ediyorsun nasil besleniyorsun canim yazabilir misin? Ben hep yetersizmisim gibi hissediyorum..
Sağ ol canım. Hiç yapay vitamin kullanmadım çok şükür bulantım olmadığı için rahatça beslendim.

Her gün yediklerim: Yumurta, muz, maden suyu, 1 kase yoğurt, bir bardak süt, peynir, kuru yemiş, 3 litre su ( bunları her gün kesin yiyorum ama yanındaki sebzeler değişiyor. Brokoli, karnabahar, pırasa vb.)
Haftalık yediklerim: iki kez somon, iki kez kırmızı et, iki kez bakliyat

Regenesis max banada verdiler kullanıyorum ama midem bulanıyor. Sağlıkla kucağına al ilk doğuranlardan biri olacaksın sanırım

Canim cok tesekkur ederim masaallah cok guzel, ben de buna uymaya calisiyorum baligi 1 kez yiyebiliyorum sadece ama insaallah yemeye devam edebilirim. Tam duzenli olmuyordu son sira ama bu yazdigini bir kagida yazip asicam buzdolabina :) cok tesekkur ederim, Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…