2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bi nebze teselli oldum köze oturmaktansa sancıyı tercih ederim
Şaka bi yana korkmuyorum ben mecburum bu bebeği doğurmaya öyle yada böyle çıkacak
Aynen katiliyorum kuzum giren cikacak elbette oylede boylede bende dogjndan korkmuyorum sadece basima ne gelecek o an biliyorsun ya o an endiseleniyorsun bilmesen karambole anlayana kadar doguruyorsun Rabbim verir kolayini kuzum hepimize ins kaldiramayacagimiz ne sanci ne aci verir guzel Allahim

Ovülü enfeksiyon olmadan vermesi uygun olmaz diye düşünüyorum sadece hormonal ya da dediğin gibi üşüdüğünde oluyordur belki de

Ayy kıyamam
Bende sordum şimdi herşeyi yedim valla dedi

Oh etmiş valla benimki de yemiş şimdilerde bende aklıma ne düşerse yiyorum, 1 buçuk ay yiyemedim bulantıdan diye öç alıyorum
9 ayın sonunda panda misali yuvarlancam bu gidişle

Bilmem var mı yok mu, etkisi var mı diye merak edip sordum yalnızca.

Evet ocak ayından itibaren 550 denildi

Teşekkür ederim

Merhabalar ben de kısmet olursa Haziran annesi olacagim. Doğum tarihi 7 haziran gibi görünüyor hayirlisi olsun. Birkac gündür mesajlarinizi okuyorum. İnsallah hepimiz bebeklerimizi saglikla kucagimiza aliriz. Benim ikinci çocuğum olacak insallah. 4,5 yasinda bir oğlum var.
Sizin bulantilariniz oldu mu ya da gecti mi cok merak ediyorum. Benim hala cok siddetli bulantilarim var doktorum ilac verdi aliyorum ama ister istemez tedirgin oluyorum. Sizlerde bulanti durumu nasildi?

Rica ederim

Merhaba hoş geldin hayırlı ugurlu gelsin bebegin benim gebeliğin başından beri hiç bulantı kusmam olmadı çok şükür öylede gidiyor yine burdan okuduklarıma göre kız bebek bekleyenler sanki daha çok bulantı kusma dan bahsediyorlar istisnalar vardır tabi senin oglunda bulantın kusman var mıydı ?

Hoşgeldin benim sabah kalktığımda açlıktan dolayi bulantı oluyor erken saatte içiyorum ilacı o yüzden fazla etkilemiyor galiba bulantı yapmıyor çok ama istahsizlik var ben de de fazla bisi yiyemiyorum daha çok gece geç vakitte acikiyorum

Cinsiyet belli olmuştur şimdiye kadar. Bi dahaki gittiğinde öğrenirsin.
[/QUOTE]
Ayın 5 inde gidicem o zamana net belli olur tabi gösterirse

Merhabalar bende yeni geldim
Benim çok oldu mide bulantısı
Bir kaç gündür daha iyiyim sanırım azalıyor artık

Saglikla gelsin bebegin canim bulantim oldu 7/24 saat hic gecmeyen cok sukur bir haftadir yemek yapiyorum bulantim var ama cok nadir ve cok az 12+3 gunluk oldugunda gecti prilam dr kullandim yatmadan once cok iyi geldi uyku yapiyor ama dr gece ic dedi hamileler icin uretilmis tedirgin olma bir zarari yokmus

Regenesiz bende kullanıyorum.

Hoş buldum ilk hamileligimde sadece sabah bulanti oluyordu cok afedersiniz bir kez cikariyordum gun içinde rahat oluyordum ilac vs ihtiyac duymamistim. Bu defa cok fena oldum öğretmen oldugum icin haftalarca rapor almak zorunda kaldim su anda canli ders verdigim icin evde idare ediyorum. Cinsiyet erkek gibi dedi doktor ama emin olamadi iki hafta sonra kontrolde bakacak hayırlısı olsun cinsiyetle alakali mi acaba

Hoş buldum sabah aksam aclik tokluk her halükarda bulantim oluyor. İlac yutmasam aksam olmuyor bir de calismak zorundayim. Bulantim oldugunda canli ders bile veremiyorum. Mecburiyetten kullaniyorum. İnsallah bir zarari olmaz.

Hepimizin bebekleri saglikla gelsin insallah. Ne güzel cok sevindim sizin adiniza bulantiniz hafiflemis. Prilam dr kullandim doktorum yazmisti iki kutu bitti etki etmemeye basladi kanser hastalarina verilen kemoterapi sonrasi bulanti önleyici bir ilac verdi o biraz rahatlatiyo yine de gecmiyor idare edecek duruma geliyorum. Zararli olsa doktorum vermezdi diyip teselli olmaya calisiyorum. İnsallah bir iki hafta sonra gecer . Boyle diye diye 15 haftayi geçtik

Tekrar hayırlı olsun inşallah zamanla gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…