2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok şükür benim ağrı eşiğim yüksekmiş. Doğumdan sonra iki gün minoset içtim. Bir daha ağrı olmadı.
Benim kız da üç aylık gibi doğdu. Bu sefer o kadar tombul olmasın diyordum ama iyi yemem lazım. Erken doğarsa küvöze girmesin diye.

Kullandıgım ilaçları söyledim ekstra balık yağı alırsan dvit demir decavite cok ağır olur dedı. decavit yerine regenesis max almamı söyledi içinde folik asit var diye almadım dedim bi sorun olmazmış yıllardır bu sekilde kullandırıyorum dedı başka kullanan var mı :)
Üçlü öneriyorum dedi onuda yaptirdik :)
178 gr olmus minnosum boyunu sormayı unuttum bi sürü değer yazıyor hepsini ayri ayri ölctü. Kizimi disciye götürücez arada yazim dedim

Maşallah
Regenesis max yarım kutusu duruyor folik asit var diye biraktimbıraktım 12haftada, Decavit bitince onu içeyim bari

Etleri eşim doğradı, buzluğa attı. Yemek yapacağım zaman direkt düdüklüye atıyorum ben. Eldiven en büyük çözüm bence
Benim esim eti gormeye bile tahamul edemiyor cig olarak bende butun attim kurban etinin cogunu dogranmis olsabile yikamak zorundayim hamile kalacagimi dusunmemisdim eldivende bitmis yapmak zorunda kaldim aksilikker iste

@bglm

Renkli doppler detaylı ultrasonudur
Antibiotik ne için?
Nefes almada sorunum vardı göğüs e gittiğimde zatürre dedi sırtımı dinlerken ses duymuş. Başka hiç belirtim olmasada antibiyotik verdi. Alerjim var galiba benim her mevsim geçişinde sorunum oluyo böyle

Anlayamadığım şey neden yiyince birşey olmuyor bir yerimize değdirince oluyor neden yani ya neden ben oğlumda ayva yedim gamzeli oldunar yemedim alerjim var hayatımda bir kere yedim onda da ölüyordum az kalsın çileği çok severim yiyemeyeceksek üzülürüm yani

Yemekle alakasi yok galiba kuzum ben hersey yedim 20 kilo aldim 2 kilo cikti cocuk bende agriya dayanirim dr bile dogurduma inanmadi bagirmiyorsun sesis takilma dedi ana basi cikarken cigirligi bastim .senin adina sevindim cogu insan sezeryan sonrasi bir iki hafda kendine gelemiyor gaz di yara idi zorlaniyor herkese dogumlar olur ins saglikla

Bende regenesis kullanıyorum aynısını bende dedim içinde ama folik asit var diye bir sorun olmaz olsa kimseye vermezdik dedi bütün hastalarım bunu kullanıyor dedi bu arada kızçende hayırlı olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Canim ben her iki gunde bir cilek yiyorum 1 kiloya yakin bir hafdadir ayva yemiyorum iki ayva yedim hergun zeytinde her sabah nar yemedim canim istemedi yandim desene ana yine olsa yerim yinede yiyecegim dogunca size soylerim keke olursa pek inanmiyorum ama bakalim olmaz ins

İnşallah yine kolay bir doğum olur. Hatta ikinci normal doğum daha kolay oluyor diyorlar
Evet benim çok rahat geçmişti. İkinci de öyle olur inşallah. Ben çok iyi beslendiğim için yemeyle ilgili olduğunu düşünüyorum. 7 kilo aldım. 39haftalık 4,5 kilo doğurdum. O yüzden bunda da aynı şekilde besleniyorum

Kız öyle olsaydı valla bizim çocuklar benli kuzu olurdu
Ben oğlumda çok çilek yedim hepsini de elimle tabiki çocuk da birşey yok,zeytini de ağzımın kenarına falan değmiştir yani onda da birşey yok,hikaye bunlar yaa inanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…