2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Doktor araştırırken sezaryen sonrası normal doğum yaptıran görmüştüm canım istersen araştır
Canim burda ilk doğumdan sonra 5 yıl geçmeden yapmıyorlarmış bir de 15bin üstü istiyorlarmış o da bizim için cok zor maalesef.
Mecbur paşa paşa sezaryen olucam

Canim burda ilk doğumdan sonra 5 yıl geçmeden yapmıyorlarmış bir de 15bin üstü istiyorlarmış o da bizim için cok zor maalesef.
Birde çok zor riskli diyorlar. 1 kere sezaryen olan 2. kezde olur zaten. Bende sezeryan olsam 2.yi normal doğurmaya çalışmam.

Merhaba canım biliyorsun benim 2.hamilelik daha dün net hissettim.
Ilkinde 17.haftada hissetmiştim.
Ama belli olmaz tabi birkaç güne yine hissedersen bebektir diyebilirsin
Doğrudur canım bu balon patlama hissi ilk defa oldu ama içerden cimdikleme ve gıdıklama hissi arada oluyordu bakalım ay biran önce göstermeye baslasakta rahatlasak ya çok merak ediyorum

Kızlar ben ilk bebeğimi 14 haftalıkken hissetim. Hatta siz olamaz falan diyince kendi eski msj baktım ama cidden 14 haftalıkken hissetmeye başlamışım. Grupta benim gibi hissedenlerde varmış. Hatta doktora sormuşlar olabilir tekme değil ama kayma tarzı şeyleri erken hissedebilsiniz özellikle yağ dokunuz azsa falan demiş. Ben şuan da gerçekten hissediyorum bebeğimi. Tamam Haklısınız erken ama cidden hissediyorum. Hepimiz 17 haftalık falan olacak diye bir şey yok demek ki. Daha ilk gebeliğimi 14 haftalıkken hissetmişim.

Ben 3 farklı doktora gittim. En son gittiğim doktor çok iyiydi ama o şehirde doğum yapmıcam bi daha göremem umarım onun gibi içşme sinen bir doktor bulurum.
İnşallah canım benim de doktorum çok iyi çok bilgili ama tüp bebek alanında çalışıyor gebelik takibi pek yapmıyor ben de başka şehirde doktor arayışındayım

Anladım canım ben de doğumdan biraz korkuyorum kararı bebeğe bırakıyorum o yüzden mesela tanıdığım biri normal normal tutturdu 41. Haftada sezaryen olmak zorunda kaldı bebek nasıl geleceğinin kararını veriyor

Bende bir iki hissediyorum ama bakalım daha çözemedim şu 17 haftaya gelelim biran once

Ben de bazen içerde seğirme gibi bişey hissediyorum bazen bebek diyorum bazen de erken diyorum olabilir mi acaba

Benimde yok hatta rüyamda bile eşime olmaz bebek var diyorum o kadar etkilenmisim
Canım yani Brad pitt gelse dünya ahiret abimsin derim her yerim ağrıyo böyle rahmim geriliyo resmen hiç onu düşünecek halde deilim. Ama ben rüyamda cinsel içerikli şeyler görüyorum nedense

Bende bazen hissediyorum yani bi kaç kez oldu. Ama her zaman her hafta hissetmiyorum. Doktor mümkün değil demişti ama ilk 12.haftada bi tıkırtı itme tarzı bişi hissetmiştim.

Erken doğacak diye demişssin belli miydiki önceden? Prematüre mi sayılıyor kızın?

Bende bazen hissediyorum yani bi kaç kez oldu. Ama her zaman her hafta hissetmiyorum. Doktor mümkün değil demişti ama ilk 12.haftada bi tıkırtı itme tarzı bişi hissetmiştim.
bende her gün hissetmiyorum zaten o yüzden emin oluyorum. yoksa bağırsak hareketi her zaman oluyor.

Bende bir iki hissediyorum ama bakalım daha çözemedim şu 17 haftaya gelelim biran once
Ben de bazen içerde seğirme gibi bişey hissediyorum bazen bebek diyorum bazen de erken diyorum olabilir mi acaba
Bende olur olamaz diyemiyorum işte. Net bir şey söylemek mümkün değil hepimiz farklı bireyleriz. Ben kendimden eminim sadece. İnşallah biran önce net hissetmeler başlar.

Kızlar bugün iyi hissetmiyorum kendimi biraz ağrım oldu belimde felan sizde de oluyor mu ağrılar?

İlk gebeliklerde 16 dan sonra diyorlar ama bilmiyorum eğer karın yağın azsa neden olmasın . Ben ilk gebelikte 15+5 te bunda da 14 . Haftada hissetmeye başladım 2. Ler erken hissedilir derlerdi doğruymuş

Kızlar bugün iyi hissetmiyorum kendimi biraz ağrım oldu belimde felan sizde de oluyor mu ağrılar?
Kendinizi yorduysanız olur tabi ben temizlik yaparsam ondan sonra başlıyor . Solunuza doğru uzanıp dinlenin bir süre geçmiş olsun

Geçmiş olsun eğer kendimi yorarsam bende de aynı oluyor hatta uzun süre oturursam belim çok ağrıyor çalışırken arada yürüyorum iyi geliyor. Biraz dinlenin inşallah hemen geçer

Kızlar hamile kıyafetleri alanlar nerelerden aldınız ben de tayt almak istiyorum malum mağazalara gidip bakamıyoruz alanlardan fikir alayım dedim

Kızlar hamile kıyafetleri alanlar nerelerden aldınız ben de tayt almak istiyorum malum mağazalara gidip bakamıyoruz alanlardan fikir alayım dedim
Defacto dan:))taytı Lc Waikiki den pantalonu Defacto dan aldım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…