2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298

ben de gebelik öncesi sürekli yapıyordum yoga pilates yüzme. romatizmam var bana çok iyi geliyor. İlk 3 ay spor yapmadım da hemen ağrılar başladı.
şimdi ben de birebir yoga yapıyorum. Bizim evimiz çok yakın kadınla. Dedim ki ya sen gel ya ben geleyim. Burnumun dibinde onlinea gerek yok. Duruma göre birbirimize gidiyoruz. Bana da sosyalleşme oldu.

Reactions: H E
Ya çok iyi olmusss birebir daha güzel .
benımde sırtımda 3 adet fıtığım var tek iyi gelen yüzme ve pilates bıraktığımda çok ağrılarım oluyor maalesef .

Kızlar ben ilk gebeliğimde hiç yapay vitamin kullanmadım. Bilinçli beslendim. Kanım hep 13’tü. 7 kilo aldım. 4,5kilo tosuncuk doğurdum
Yumurta her gün yiyemiyorum yesem de beyazını yiyemem ben ceviz peynir süt yoğurdu şimdi evde yaptimdaha iyi olur diye bi de muz yiyorum her gün yemekten bıkıyor insan ondan da

Hep bebek olarak kalsalar güzelde büyüyecekler ergenlikleri var gittikçe artan problemleri o yüzden emin olamıyorum. Bu bebeğide 5.yılda yapabildim düşün düşün ancak
Ben ergenken annemlere atarlanıp odama gidip şey derdim kendi kendime senin çocukların da ergen olduğunda empati yapacaksın onları anlayacaksın falan derdim, inşallah başarabilirim bide erkek çocuklarınınki hiç çekilmez sadakatsizdeki gibi bir vaka çıkmaz inşallah

Kızlar bana hayal gibi geliyor anne olmak bir bebeğe bakmak o bebek sesini duymak koklamak hayal gibi geliyor biliyor musunuz 2 kere yarım kaldım ya ben 2 kere kucagım boş cıktım ya o hastahaneden acaba diyorum ben anne olmaya layık mı değilim ne bileyim acaba annelik bana yakışmıyor mu

Bizim mahallede çok fazla plates stüdyosu var şuan açık mı bilemiyorum gerçi.
Açıksa bile 2-3 kişi alıyorlar ama ben cesaret edemedim kapalı alan sonuçta ama siz eğer güvenirseniz oralarında tercih edebilirsiniz . Vaktiniz varsa muhakkak düşünün

Ya çok iyi olmusss birebir daha güzel .
benımde sırtımda 3 adet fıtığım var tek iyi gelen yüzme ve pilates bıraktığımda çok ağrılarım oluyor maalesef .

Çok geçmiş olsun.
O fıtıklar bende de var. İltihaplı romatizma eklemlerime zarar veriyor. Sırt bel kalçamda iltihap oluyor. Sırtımda fıtık oldu o yüzden, kemiklerde şekil bozulunca. Benim de hastalık teşhisim 3 yıl önce falan kondu. Öncesinde ağrıyor diye spor yapmıyordum bilmiyordum niye ağrıdığını doktorlar zorlama diyordu. Ben de ağrıdıkça oturuyordum. Teşhis kondu, kötü bir hastalık evet ama artık biliyorum en azından. Bol bol hareket spor. İyileştim resmen. 2 yıldır tutulmuyorum.

Reactions: H E
Penisilin tedavisi gördünüz mü? Romatizma zor gerçekten geçmiş olsun.

Sahi niye doğurmamış annen bezdirdin mi kadını tövbe mi etti nolmuş yoksa zirvede mi bırakayım dedi şaka bir yana tek çocukta güzel ya ilgili bir anne baba olduktan sonra.
Annem çalışıyordu işi bıraktıktan sonra da kisti olduğunu öğrenmiş bide erkek olur diye korkmuşlar sanırım ama herkesin buda bizim çocuk diyince 2.yok mu bakışı var ya sizene hayır yani sizene ama çok ilgi sıkıyor adamı tek çocuk olunca bütün ilgi sende bir yerden sonra patlama noktasına geliyorsun

Ah çok geçmiş olsun ya çok sevindim sporun iyi gelmesine yüzme de çok iyi gelir ama temiz bir salon bulmak çok zor . Nerde oturuyorsunuz tabi bilmiyorum belki sizin oralarda vardır . Ben yazın full yazlıktayım .

Guzel düşün canım hersey guzel olsun. Mutlu ol bebegın de seninle mutlu olsun ve hissetsin neden annelik sana yakışmasın ki bebegıne en guzel anne ol cnm inşallah

Guzel düşün canım hersey guzel olsun. Mutlu ol bebegın de seninle mutlu olsun ve hissetsin neden annelik sana yakışmasın ki bebegıne en guzel anne ol cnm inşallah
Bilmem benim hep hayallerim heveslerim yarın kaldı ben ilk bebeğim de oğlumda da cok hayal kurdum cok heves ettim ama yarım kaldım ne bileyim böyle yinr hayal kurarsam heves edersem sanki yine kursağımda kalacak ben bu dünya da en cok anne olmayı istedim ama hep anneliğim yarım kaldı ne bileyim bazen giriyor böyle düşünceler aklıma işte

Penisilin tedavisi gördünüz mü? Romatizma zor gerçekten geçmiş olsun.
Benimki deprem dede suna pekuysal hastalığı dedikleri şey var ya eğiliyorsun öne doğru ondan.
Penisilin değil daha farklı ağır ilaçlar kullanılıyor bizim hastalıkta.
Ama teşhis konduktan sonra doktorum bir dönem kortizonlu ilaçlarla tedavi etti çünkü yürüyemez haldeydim o dönem. Eklemlerim açılınca da beni biraz alternatif tedaviye yönlendirdi. Omega 3 q10 vitaminler falan bir sürü şey kullanıyorum öyle. Yüzüyordum haftada 2 gün pandemi girene kadar.
Çünkü bu hastlığın ilaçları kısırlık yapıyormuş. Doktorum başlattırmadı neyse ki.
Ama eğilmeyi önlüyor tabi ilaçları kullanmaya başladığımda bayağı ilerlemesi duracak. Önce çocukları aradan çıkarayım. Bundan sonra bir tane daha yapayım Allah izin verirse. Başlicam normal tedaviye.
Yine de spor inanılmaz iyi geldi. Doktorum da diyor hastalığın en iyi ilacının spor olduğunu kanıtladın diye. Yüzme inanılmaz faydalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…