2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar ben ilk gebeliğimde hiç yapay vitamin kullanmadım. Bilinçli beslendim. Kanım hep 13’tü. 7 kilo aldım. 4,5kilo tosuncuk doğurdum
Doktor ısrar ediyor kullanmamız yönünde bende vicdanen rahat olayım diye kullanıyorum. D vitamini, balıkyağı, demir benim için şart bence onları besinlerden alamıyorum yetmiyor.

Olsun cnm nasip degilmis tabiki cok isterdim oglumun olmasini ama Napalim Allahtan gelen kabulumuz Belki 4. Nasip olur olmazszda 4 baci gecinip gitsinler zaten hep 4 cocuk istedik
İnşallah bir de prens gelir annemizeAyy 4 çocuk zor ama bir o kadar da güzel bende üçüncüyü düşünüyorum kalabalık aile candır

İnşallah bir de prens gelir annemizeAyy 4 çocuk zor ama bir o kadar da güzel bende üçüncüyü düşünüyorum kalabalık aile candır
Biz cok seviyoruz hep kalabalik ailede buyuduk esimde bende O yuzden ve hep yas ariliklari az oluyor buyuk kizimla ikinci kizim arasi 2 yas bu kizimlada 2,5 olcak insallah

Biz cok seviyoruz hep kalabalik ailede buyuduk esimde bende O yuzden ve hep yas ariliklari az oluyor buyuk kizimla ikinci kizim arasi 2 yas bu kizimlada 2,5 olcak insallah
Yaa arada az yaş farkı olması çok iyi birlikte büyürler ben tek çocuğum annem babam ve ben vardık hep güzeldi ama çok ilgi vardı üzerimde ve sıkıyordu bazen

Enox 6000 kan sulandırıcı :) neden ikna olmadınız anlayamadım herkesin aynı doz mu olmalı :)
Hayır tabiki ikna olmamak degil benden önce bi arkadaş kan sulandırıcı kullaniyormusunuz yazmış hayir yazmışsınız.Burda hepimizin olma sebebi birbirimizden biseyler öğrenmek ben lupus pozitifim sizin ki başka Allah hepimizin evladını sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Kızlar bebek daha doğmadan yeni bebek için plan yapıyorsunuz maşallah azminize istikrarınıza hayranım

Benim ayakkabımı eşim giydirdi ya şimdi de giydiriyor sağolsun Ama gebelikte ayak şişiyor bi numara büyük almam lazim Bu aralar ben de evde yoruluyorum duramıyorum bi şeyler yapıyorum sonra bel ağrisindan uyuyamıyorum gece

Reactions: H E
Hayırlısı canım benim de 4 olacak bunla evdekiler tuhafıma gidiyor bazen ne ara oldu dıe e sımdıde 4 ama ikisi kaza eseri kordon bağlamayı dusunuyorm artk cok cabuk hamıle kalıyorm

Yaaa olsun cnm ben ıkı ısmıde begendım ılk Beytullah dı sonra dedik olursa Zekeriya koycaz eşimle. Zekerıya peygamberimzin ismini koyalım dedik hayırlısı bakalım
Zor bir isim seçmişsiniz bence. Başka peygamberlerde var ismi kulağımıza daha aşina olan. Karar sizin tabi ben çocuk açısından düşünüyorum

Doktor ısrar ediyor kullanmamız yönünde bende vicdanen rahat olayım diye kullanıyorum. D vitamini, balıkyağı, demir benim için şart bence onları besinlerden alamıyorum yetmiyor.
Hemşire de bana doğal yoldan yetmez dedi. Ama kanım hiç 13’ün altına düşmeyince ısrar etmedi. Çok iyi beslendim. Haftada iki kez somon yiyince yetiyor. Haftada üç kez kırmızı et yiyip 2 saat öncesinde ve sonrasında süt ürünü ve çay tüketmeyin. Etin üstüne az limon sıkın.
Her gün bir yumurta, bir kase yoğurt, muz ve maden suyu tüketin.

Kızım 4,5 kilo doğunca Ameliyathanede çalışan herkes yanıma gelip ne yediğimi sordu

Kızlar bebek daha doğmadan yeni bebek için plan yapıyorsunuz maşallah azminize istikrarınıza hayranım
Yaa ama ben bir kızım daha olsun istiyorum
Senin de oğlan doğsun sonra 2.yi yapmak isteyeceksin bebeklere doyum olmaz, böyle mis kokulu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…