2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Esinin bu durumda yaninda olacagini bilmen onemli. Ben soyle dusunuyorum. Karnimizda bir yasam beliriyor ve ona iyi bakmak zorundayiz. O bebis sana muhtac her duygundan etkileniyor. Bu yuzden sen nasil mutlu isen oyle davran. Icinden ne soylemek geliyosa da soyle. Bahanemiz hazir ahh hamilelik hormonlari ahhh

canım yazdıklarını okudum da sakın kimseye tavır yapma. Şu an hormonlarından dolayı biraz fazla sinirli olabilir misin?
Beklentilerin bana biraz fazla geldi kadın yapmış davet ediyor çok şanslısın.
Benim etrafımda onu yapan bile yok. Yakında annem oturuyor o da korona var diye görüşmek istemiyor. Bir çorbasını görmedim gebe kaldığımdan beri. Yine bişey demiyorum.
kaynanam zaten uzakta. Ne annem ne kaynanam doktora gittiğimi bilmez. Annem arıyor yine miden bulanıyor mu diye yalandan soruyor. Kaynanamın aklına gelmiyor.
Hatta geçen eşim seviyor diye içli köfte yapıp göndermiş kargo ile ben de et yiyemiyorum şu an kızartma falan midem bulanıyor. Difrize kaldırdım aradım teşekkür ettim. Bu sefer sürekli arayıp pişirdin mi diye soruyor. Midem bulanıyor difrize kaldırdım diyorum. Oğluma içli köftemi yedirmiyor musun hain gelin dedi şakasına en sonunda. Alındım biraz ama tavır yapmam kalp de kırmam çünkü normalde dünya iyisi bir insan.
beklentilerimizi minimumda tutarsak daha iyi olur galiba. Sinirlenebiliyoruz fazla alınganlık gösterebiliyoruz bu dönemde. Ne eşimizin ne etrafımızdakilerin kalbini kırmamaya özen gösterelim biraz hormonlardan sıkıntıdayız.
Bu arada kaynananın evi yürüme mesafesinde mi bilmiyorum ben olsam her gün gider yemek yerdim hem yürüyüş olurdu

Çok iyi canım ya iyi fikir bunu yapmalıyım

Canım normalde benim de bir beklentim yok ama anlatıp isterseniz gelirsiniz demesi artık bana batmaya başladı galiba evlerimiz pek yakın olmasa da uzak da değil benden sürekli aranmak ilgi istiyor doğal olarak ben de istiyorum o yüzden sanırım. Çalışırken yemeğe bize gelin rahat edersiniz diyordu laf olsun diye 6 da çıkıp orda yemek yapıp üstüne bulaşıkları hallediyordum kim rahat ediyordu acaba ama maymun gözünü açtı

orda yemek mi yapıyordun yok artık saçmalık. Yemeğimi yapsın ben bulaşıkları toplarım da yine
Akşam yemeğinde hem yalnız kalmıyor hem işini yaptırmış çakala bak
Neyse yüzyüze bakıyorsunuz boşver yine de gerçekten. Böyle şeyler zamanla birikiyor birikiyor soğukluk giriyor

Evet canım sonra gitmemeye başladım zaten 2 kişiyiz ne olsa yeriz 2 tabak bulaşığı makinaya koymak da zor değil. Zaten bizi asla yalnız bırakmadılar evlendiğimizden beri ya bize geldiler ya zorla çağırdılar nereye gitsek kuyruk gibi peşimizdeler. Çocuk isteyip duruyorlardı en sonunda eşimin amcası çocuk çocuk diyorsunuz bir rahat bırakın demiş

rabbim sana bağışlasın. aslında 4 çocuk benim de hayalim ama eşim imkanlardan dolayı ikiye anca bakabiliriz diyor. çok şanslısın. peki cinsiyeleri ne onların hamileliği nasıl geçmişti. ikinci üçüncü hamileliğinde çatladın mı tekrardan. ben kızımda çatlamıştım acaba yeni çatlaklar mı olacak yoksa eskileri mi gerginleşecek diye merak ediyorum.

İnşallah rızkı veren Allahim inşallah onların rizki ile yaşayanlardan oluruz hayırlı evlat olurlar hepimizi ki tabi sıkıntısız olur mu hepsinin arasında 4 yaş var ömrümüz boyunca evimizde hep sınav giren çocuğumuz ders geç kalkmasın diye erken kalkan saat kuran Allah için ne yaptınız diyen bir anne olucam Allah'ım uzun ömür versin hepimize sağlıklı sıhhatli hep şükrediyorum en büyük oğlum 13 yaşında kızım 9 yaşında oğlum 5 yaşında
İlk oğlum da hiç bişey hissetmedim ama diğeri olabileceği kadar di mide bulantısı kusma yaşadım bundan yaşıyorum elbet sonu güzel olucak inşallah
Çatlağım oldu ama öğle çok değil az

Onu duymamıştım hiç demek ki olabılıyr, bana da erkek buyuk ıhtımalle dedı dr

ne güzel maşallah sana. çocuklarında büyümüş kızına bir arkadaş gelir inşallah.

MahidevranSultan hoşgeldin iyi ki döndün seni çok özledik gitme bı daha
Sağol arkadaşım gitmem bir daha söz
Senin de kızın oluyormuş hayırlı olsuun çok çok çok sevindiiiim ha bide S Snglmhmt seninde kıza dönmüş ben bilmem ben demiştim valla hayırlı olsun canım beniiim bu yıl kız yılı

Hepinizi sonradan gördüm zaten arkamda bir ordu varmış gibi hissettim
Olsun kız cansın sen

Ayy canıım sağolasın bir daha en ufak bir şeyi bile açmam zaten
Evet yaa bundan sonra bebişlerimiz olsun hep iyiki varsın kuzum

Ay çok şükür geldin canım valla hep giriyorum senden haber yok yazasım gelmiyor geri çıkıyorum inşallah biran önce toparlarsın kuzum
Toparladım bilee sizin sayenizde keyfim yerine geldi keşke kapatmasaymışım oyy sağol canım arkadaşım beniim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…