2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim de karnım baya şiş . Ama rahatsızlık hissetmiyorum canım . Aa ne aşısıymış acaba bilginiz var mı
Aşı ne için bilmıyorum ilk çocukta da olmuştum .benim şişlik baya fahatsız edıyo dokunuyorum baya sert olmuş daha çok mide kısmı hiç rahat vermiyo umarım geçer çok sıkıntı yapıyo 🤷🏻‍♀️

Hosbuldum canim❤ ben nerden şikayet edilir onu bile bilmiyorum 😅 hem haksız hem de neyse demicem kalkmis beni şikayet ediyor 😅 gizli gizli de mesajları Okuyordur kesin😅

Olsun ne güzel işte sen tecrübelerden tam yararlaniyorsun 😍 inşallah hayirlisiyla seninde 10 20 li haftalar in gelir 😍

Teşekkür ederim canım benim ❤ bende o kadar alos

Çok sevindim çok şükür kuzum rabBim gonlundekini nasip etti ❤ sağlıkla gelsin prenses ay sagalasın canım benim ağzın bal yesin amin inşallah darisi bana ve kız isteyen tüm annelere❤

Hosbulduk ballı Lokmam❤

Ahaha Aynen olucak varsa oluyor napcan işte 😅 haset mi yok 😅

Bende bu hamilelikte çay hiç icemiyorum 😕ama riskli değil diye biliyorum😅

Çok özledim valla çok alışmışim size 😅

Deme öyle demë nolur 😅😅😅 bende tatlı seviyorum bu hamilelikte😣
Aynen tesekkür ederkm 😊😊 ama burda kalirim sanirim. Agustos topigi hic islemiyor gibi🤣🤣 aktivlik yok. Beni cekersiniz artik🤣🤣🤣🙊

Aşı ne için bilmıyorum ilk çocukta da olmuştum .benim şişlik baya fahatsız edıyo dokunuyorum baya sert olmuş daha çok mide kısmı hiç rahat vermiyo umarım geçer çok sıkıntı yapıyo 🤷🏻‍♀️
Acaba gaz yapıcı besinler mi tüketiyorsunuz çok yağlı baharatlı gibi veya az mı hareket ediyorsunuz ? Aklıma bunlar geldi 🤓

Aynen tesekkür ederkm 😊😊 ama burda kalirim sanirim. Agustos topigi hic islemiyor gibi🤣🤣 aktivlik yok. Beni cekersiniz artik🤣🤣🤣🙊
Zaten bizi birakip gitme bi yere seni sevdik biz 😅 hem bizim topik daha eğlenceli boşver buyuturuz beraber😅 Tek duam2746 Tek duam2746 onunda bebebeği küçük Allahin izniyle sizin bebisler gobisler bizim topikte büyüsün 😅

Bayanlar bişey sorcam size. Ben kanda pıhtılaşma tehlikesi olduğundan kan sulandırıcı iğne kullanıorm hamileliğimin en başından beri. Dün dr dediki kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hamileler için 9 ay boyunca ilişki yasaktır... böyle bişey yaşayanınız var mı? Ya da hiç duydunuz mu etraftan böyle bişey ?

Iyı gunler hanımlar . ben gecen saglık ocagı kaydı açtırdım bana bir ay sonra gel aşı var dediler . biee bende aşırı hazımsızlık var karnım 7 aylık gıbı hiç abartmıyrm hemşire bile dedi baya geç gelmişsin ,bende dedim daha yeni hamileyım 😭 ama inanır mısnz midem taş gibi zaten karnımın üst kısmı şiş değişik bi durum yedıklerım bogazımda gıbı ilk covukta hiç boyle seyler yasmadım cok sıkıntı oluyo . boyle bişey yaşayan var mı 😞
Tetanoz aşısı yaptırılıyor bildiğim kadarıyla ama 20.haftadan sonra o da. Bizim sağlık ocağı hemşiremiz öyle dedi. Şişkinlik konusunda da 2.gebelik ise ilkinde zaten gerilmiş ve büyümüş olan kaslar vs çok çabuk kendiliğinden büyüdüğü için karın hemen şişiyomuş. Ki benimde öyleydi... daha 2 aylıkken sanki 6-7 aylık gibiydim. Ve çokta geriliyodu...

Bayanlar bişey sorcam size. Ben kanda pıhtılaşma tehlikesi olduğundan kan sulandırıcı iğne kullanıorm hamileliğimin en başından beri. Dün dr dediki kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hamileler için 9 ay boyunca ilişki yasaktır... böyle bişey yaşayanınız var mı? Ya da hiç duydunuz mu etraftan böyle bişey ?
Canım bende kullanıyorum iğne bana öyle birşey demedi dr

Acaba gaz yapıcı besinler mi tüketiyorsunuz çok yağlı baharatlı gibi veya az mı hareket ediyorsunuz ? Aklıma bunlar geldi 🤓
Yanı bahartalı ve yaglı normalded de yemem midem de sorun var . ama hareket yanı evın içinde ne kadar olursa o kadar yapıyrm ondan olur mu ki . yürüyüşe falan çıkamyrm kızım var 2 yaşında onu bırakamıyrm

Tetanoz aşısı yaptırılıyor bildiğim kadarıyla ama 20.haftadan sonra o da. Bizim sağlık ocağı hemşiremiz öyle dedi. Şişkinlik konusunda da 2.gebelik ise ilkinde zaten gerilmiş ve büyümüş olan kaslar vs çok çabuk kendiliğinden büyüdüğü için karın hemen şişiyomuş. Ki benimde öyleydi... daha 2 aylıkken sanki 6-7 aylık gibiydim. Ve çokta geriliyodu...
Ay ondandır o zaman ilk kızımda 7 aylıkken olan karnım bunda şimdiden oldu ve baya sert sanki dogum yapcam zaman ki gıbı . çok zorlanıyrm . bide benim sadece karnım şişiyo hamilelikte son aylar utancımdan dışarıya cıkamıyrdm bunda da oyle olacak sanırımm 🤷🏻‍♀️

X