2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende 11+5 de özele gittim suan belli olmaz dedi ayin 31 ine randevu verdi
Ankaradayim ben ozel dedigim yerde tip merkezi mahalle arasinda onumdeki kadin 11 haftalikti ona bile soyledi erkek olunca daha erken belli oluyormus ama doktor kemik yaoisindan anlamis oyle demis doktordan fark ediyo maalesef

Burada bir market kasiyere öyle hamile kaldı. Bebeklerinin arasında 2 ay vardı. Ben çok şaşıyorum. Nasıl korunmadan ilişkiye giriyorlar hamileyken
Benim bi arkadasimda lohusayken korunmadan eşiyle ilişkiye girmişti süt korur demisler ona oda inanmış çocukları arasında 11 ay falan vardı yani gerçekten büyük cesaret
Allah yardimcimiz olsun
Amin
Ankaradayim ben ozel dedigim yerde tip merkezi mahalle arasinda onumdeki kadin 11 haftalikti ona bile soyledi erkek olunca daha erken belli oluyormus ama doktor kemik yaoisindan anlamis oyle demis doktordan fark ediyo maalesef
Anladım canim demekki öyle aslında ayni doktorum oglumda da erken söylemişti ama bunun pozisyon olarakta çok uygun değildi sanirim baya uğraştı çünkü görebilmek için

Canım benim 3 yıl çocuğum olmadı. Tüp bebekle oldu. Sonra dedik ki nasılsa olmuyor. O ay hamile kaldım

Bende görmüştüm süt korur diyerek hamile kalani kim uydurmuşsa o yalani da.
Heralde adet olmadıkça hamile de kalamam sanıyor insanlar

Sen şimdi kendi asıl doktorunu bıraktin mi şehir hastanesine gidiyodun galiba nasil yaptin su an özele mi devam ediyorsun artık
Kuzum ben hep ozele gittim doktorum sadece bi kaç tahlil istemişti devlette yaptır demişti o tahliller için ik kere falan gitmiştim

Canım benim 3 yıl çocuğum olmadı. Tüp bebekle oldu. Sonra dedik ki nasılsa olmuyor. O ay hamile kaldım
Yaaa nasip benim yengemde öyle olmustu tüp bebekle ikizleri oldu onlar yaşına girmeden ıkinciye hamile kalmisti şimdi ucuz gibi cocuklari senin çocukların yas arası ne kadar bir yaş varmi

Bende görmüştüm süt korur diyerek hamile kalani kim uydurmuşsa o yalani da.
Heralde adet olmadıkça hamile de kalamam sanıyor insanlar
Aynen aslında çok büyük bi yanılgı ben oğlum 40 Günlükken spriel taktirmistim ona rağmen eşim yine korunuyor du ne kadar çok korktuysam ikinci cocuk fikrinden sonuç sadce bir kere spriele güvendik hamile kaldim ondada allahtan oğlum 22 aylık ti

Spirale rağmen mi hamile kaldın . Bir ara bende düşünmüştüm taktirmayi ama hem cesaret edemedim gitmeye hem de güvenemedim

Spirale rağmen mi hamile kaldın . Bir ara bende düşünmüştüm taktirmayi ama hem cesaret edemedim gitmeye hem de güvenemedim
Evet spriele rağmen oldu yani oda cok etkili bir cozum degilmis bu çocuk doğduktan sonra nasıl bi önlem alsam bilmiyorum hiç bir önlem kesin sonuç vermiyo
He öylemi anladim cnm
Aynen kuzum ama sehir hastanesindende çok memnun kalmıştım çok güzeldi Dr larda ilgiliydi tek problemi belli Dr un olmuyo tahlil isteyen doktoruma tahlil sonucu bile gosterememistim başka dra göstermiştim

Ne güzel ya Bizimde ilk bi yıl olmadı catlatma ıgnesı ıle ıkıncı ay olmustu bu sefer dusenelım zamanla olur dedık ılk aydan oldu sok oldum cok şükür

Evet devlette öyle malesef ne çıkarsa bahtına

Hadi ya üstüme ceket atsa hamile kalırım diyenlerden gibi Ne güzel olmuş allahtan arada var arkadaş gıbı büyürler

Benim ilk gittiğim bi dr vardı 5 haftalık daha cok minikken sonra gitmedim Şimdi ona gitsem arada bir başka gittiğim gözükür mü acaba aynı hastane değil tahliller gozukuyor sanırım boyle arada gıttıgınızde bısey dıyo musunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…