2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet devlette öyle malesef ne çıkarsa bahtına
Aynen oyüzden sevmedim ama bu doktorumu cok seviyorum Allah tan
Hadi ya üstüme ceket atsa hamile kalırım diyenlerden gibi Ne güzel olmuş allahtan arada var arkadaş gıbı büyürler
Ah sorma o dizilerdeki kadinlari çok kınardım her zaman millet o kadar ugrasiyo bunlar nasıl hemen bi kerede hamile kalıyorlar diye bende öyle oldum bugün kına yarin kapında işte yaş araligi ilk beni çok üzdü çok ağladım oğlum küçük diye ama şimdi bende iyiki olmus diyorum iki yıl sonra ikiside büyüms olur okulum biter çalışırım bende rahat rahat bi umut

Yok kuzum ya hatırlamiyorlar bile hatirlasada bişey demiyolar

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 14 haftalığım Haziran doğum ama benim bulantılarım iki haftadır arttı hiçbirşey yiyemez oldum benim gibi aranızda bu durumu yaşayan var mı hala ?

Çok enteresan peki kanama için ne diyorlar,hakkında hayırlısı cnm.

Allahım çok şükür aklım sendeydi ama yazmaya korktum hala bir umut var çok şükür inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına ❤ dualarim seninle ve miniginle

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 14 haftalığım Haziran doğum ama benim bulantılarım iki haftadır arttı hiçbirşey yiyemez oldum benim gibi aranızda bu durumu yaşayan var mı hala ?
Benimde iki gündür oluyo ama usuttum diye oluyor sanıyorum

Allahım çok şükür aklım sendeydi ama yazmaya korktum hala bir umut var çok şükür inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına ❤ dualarim seninle ve miniginle
Dün korkudan gidemedim kanama pıhtılaşma gibi olunca kesin düşüyor dedim psikolojim iyice bozuldu düşünmekten

Bizimki de öyle oldu bu sefer Aynen canım birlikte büyürler sen de sonda rahat edersin

Aynı hala sana sıkıntısı olmasın sonradan canım gerçi siz daha iyi bilirsiniz takip ediyorsunuz inşallah betanda artmıştır cok güzel sonuçlar alırsınız

Doğum günün kutlu olsun canım inşaallah bebeğinle musmutlu uzun ömürler dilerim

Benimde iki gündür oluyo ama usuttum diye oluyor sanıyorum
Bende de iki gündür arttı bende paniklemiştim hatta dün gece baya bulanıyordu limon kesip kesip yedim ,ama anlaşıldığına göre normal birşey

Benimde hâlâ kusmalarim devam ediyor iştahım hiç yok . İnşaallah 16. haftadan sonra son bulur diye ümit ediyorum

Kızlar benimde yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım küt küt atıyor kalbim ,vakit geçmek bilmiyor şimdiden yatıp uyusam sabaha kadar vakit geçse hem korku hem heyecan hem sevinç hepsini bir arada yaşıyorum ,Allahım inş sağlıklı sıhhatli çıkar ,ikili testi söyleyecekler ama yaptırmayacağım ,inş güzel haberlerle dönerim dua edin bana ,birde tahminde bulunursa çok güzel olur ama devlette pek sanmıyorum ,sağlıklı sıhhatli olsunda beklerim ben onu bir ay daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…