2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet devlette öyle malesef ne çıkarsa bahtına 😁
Aynen oyüzden sevmedim ama bu doktorumu cok seviyorum Allah tan 😅😅
Hadi ya üstüme ceket atsa hamile kalırım diyenlerden gibi 😂 Ne güzel olmuş allahtan arada var arkadaş gıbı büyürler 😊
Ah sorma o dizilerdeki kadinlari çok kınardım her zaman millet o kadar ugrasiyo bunlar nasıl hemen bi kerede hamile kalıyorlar diye bende öyle oldum bugün kına yarin kapında işte 😅yaş araligi ilk beni çok üzdü çok ağladım oğlum küçük diye ama şimdi bende iyiki olmus diyorum iki yıl sonra ikiside büyüms olur okulum biter çalışırım bende rahat rahat bi umut 😅

Benim ilk gittiğim bi dr vardı 5 haftalık daha cok minikken sonra gitmedim Şimdi ona gitsem arada bir başka gittiğim gözükür mü acaba aynı hastane değil 🤔🤔😃 tahliller gozukuyor sanırım boyle arada gıttıgınızde bısey dıyo musunuz acaba 😃
Yok kuzum ya hatırlamiyorlar bile hatirlasada bişey demiyolar😅

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 14 haftalığım Haziran doğum ama benim bulantılarım iki haftadır arttı hiçbirşey yiyemez oldum benim gibi aranızda bu durumu yaşayan var mı hala ?

Evet şimdi çıktım ama hâlâ aynı gelişmemiş detaylı ultrason baktılar bebek görünmedi yinede bir hafta sonra gel dediler kan verdim tekrar beta bakacaklar inşallah bir haftaya bebeğim gelişir dualarınızı bekliyorum 🙏🙏😊
Çok enteresan peki kanama için ne diyorlar,hakkında hayırlısı cnm.

Evet şimdi çıktım ama hâlâ aynı gelişmemiş detaylı ultrason baktılar bebek görünmedi yinede bir hafta sonra gel dediler kan verdim tekrar beta bakacaklar inşallah bir haftaya bebeğim gelişir dualarınızı bekliyorum 🙏🙏😊
Allahım çok şükür aklım sendeydi ama yazmaya korktum 😕hala bir umut var çok şükür inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına ❤ dualarim seninle ve miniginle😍

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 14 haftalığım Haziran doğum ama benim bulantılarım iki haftadır arttı hiçbirşey yiyemez oldum benim gibi aranızda bu durumu yaşayan var mı hala ?
Benimde iki gündür oluyo ama usuttum diye oluyor sanıyorum 🙈

Allahım çok şükür aklım sendeydi ama yazmaya korktum 😕hala bir umut var çok şükür inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına ❤ dualarim seninle ve miniginle😍
Dün korkudan gidemedim kanama pıhtılaşma gibi olunca kesin düşüyor dedim psikolojim iyice bozuldu düşünmekten 😔😔

Aynen oyüzden sevmedim ama bu doktorumu cok seviyorum Allah tan 😅😅

Ah sorma o dizilerdeki kadinlari çok kınardım her zaman millet o kadar ugrasiyo bunlar nasıl hemen bi kerede hamile kalıyorlar diye bende öyle oldum bugün kına yarin kapında işte 😅yaş araligi ilk beni çok üzdü çok ağladım oğlum küçük diye ama şimdi bende iyiki olmus diyorum iki yıl sonra ikiside büyüms olur okulum biter çalışırım bende rahat rahat bi umut 😅
Bizimki de öyle oldu bu sefer 😂Aynen canım birlikte büyürler sen de sonda rahat edersin 🥰

Aynı hala sana sıkıntısı olmasın sonradan canım gerçi siz daha iyi bilirsiniz takip ediyorsunuz inşallah betanda artmıştır cok güzel sonuçlar alırsınız ❤️❤️🤲

Merhaba güzel anneler ♥️ Yeni yaşıma karnımda bebişkomla girmemin heyecanını yaşıyorum 🤗 Hayatımda aldığım en güzel hediyem 😍 Kızlar 14+larda ya da 15+1 de gidersem cinsiyet kesinleşir mi artık meraklardayim. İki haftam var daha gitmem için
Doğum günün kutlu olsun canım inşaallah bebeğinle musmutlu uzun ömürler dilerim

Benimde iki gündür oluyo ama usuttum diye oluyor sanıyorum 🙈
Bende de iki gündür arttı bende paniklemiştim hatta dün gece baya bulanıyordu limon kesip kesip yedim ,ama anlaşıldığına göre normal birşey 😇

Benimde hâlâ kusmalarim devam ediyor iştahım hiç yok . İnşaallah 16. haftadan sonra son bulur diye ümit ediyorum

Kızlar benimde yarın kontrolüm var çok heyecanlıyım küt küt atıyor kalbim ,vakit geçmek bilmiyor 🤩 şimdiden yatıp uyusam sabaha kadar vakit geçse 😅 hem korku hem heyecan hem sevinç hepsini bir arada yaşıyorum ,Allahım inş sağlıklı sıhhatli çıkar ,ikili testi söyleyecekler ama yaptırmayacağım ,inş güzel haberlerle dönerim dua edin bana ,birde tahminde bulunursa çok güzel olur ama devlette pek sanmıyorum ,sağlıklı sıhhatli olsunda beklerim ben onu bir ay daha 😍

Kızlar ultrason görüntüsü bu bilgisi olan varsa bakabilir mi 😔
IMG-20201208-WA0013.jpeg

X