2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizimkide koltukta yatıyor 😅 oğlum besikte yatmadigi için normalde 3 kişi yatardik simdi bn hamile olunca ben rahat edeyim diye koltuğa taşındı belkide beni bahane edip kendi rahat yatmak istedi bilemiyorum 😅
Yok ya seni düsünmüstür olgusunda rahat yatın diye:) aslında en iyisi ama insan yalnız sıkılıyo ya su getir üstümü ört kime diycen😂

Yok ya seni düsünmüstür olgusunda rahat yatın diye:) aslında en iyisi ama insan yalnız sıkılıyo ya su getir üstümü ört kime diycen😂
Yok kuzum ben normalde de hiç o kadar prenses olamadım 😅😅 herseyimi kendim halletmeye o kadar alışmışim ki bir kere su da baska bisey istediğimi hatirlamıyorum 😅😅Üst ortme olayı da bendedir geceleri hala zombi gibi kalkar ben üstünü orterim oğlumun da eşimin de bu yüzden koltukta yatmasi bana bişey kaybettirmedi cok rahat valla😅😅

Ah canım bende öyleyim ama aslında çocuklar biraz yoruyor bizi farketmesekte ev is çocuk üçgeninde hiç bişey yapmamış gibi dursakta ister istemez peslerinde gezip yoruluyoruz ilk gebelik öyle değildi ki ev işi bitti mi yat aksama kadar çocuk yok bişey yok😅
Ilkinde evden calisiyordum hafta 1 ya da 2 kezde ise gidiyordum ayaklarimj uzatip onemde laptap la is yapiyordum simdi kizimi yeni emmekten kesebildim ama en az 5 ogun yemek hazirliyorum ve yediriyorum ve 21 aylik suan hic yerinde durmaz sabah 8 de bardak kirdi bgun mesela supurkeydi silmesiydi sabahtan yoruldum yani ama yattigimda dinlenemek tuaf geliyo heryerim agri icinde cok huzursuzum yuz ustu yatmaya aliskinim ben ondan sanirim

Ilkinde evden calisiyordum hafta 1 ya da 2 kezde ise gidiyordum ayaklarimj uzatip onemde laptap la is yapiyordum simdi kizimi yeni emmekten kesebildim ama en az 5 ogun yemek hazirliyorum ve yediriyorum ve 21 aylik suan hic yerinde durmaz sabah 8 de bardak kirdi bgun mesela supurkeydi silmesiydi sabahtan yoruldum yani ama yattigimda dinlenemek tuaf geliyo heryerim agri icinde cok huzursuzum yuz ustu yatmaya aliskinim ben ondan sanirim
Evet canım yüz üstü yatmaya aliskinsan asla uykuşunu alamıyo insan hamilelikte bende öyleyim gece uyuyamıyorum gündüzde zombi gibi geziyorum😑

Bizim ki yazık köşeye siniyor ben başka yerde yatayım sen rahat ol diyor ilk hamileliğimde iner yerde yatardı 😂
Arkadaşımın eşi de karnı büyüyünce ondan uzaklaşmış, çarparım diye korkmuş, ilişki hiç olmamış. Benim eşimde hiçbir değişiklik olmamıştı. En gamsız benimki galiba 😄😆

Merhaba güzel anneler ♥️ Yeni yaşıma karnımda bebişkomla girmemin heyecanını yaşıyorum 🤗 Hayatımda aldığım en güzel hediyem 😍 Kızlar 14+larda ya da 15+1 de gidersem cinsiyet kesinleşir mi artık meraklardayim. İki haftam var daha gitmem için
Maşallah 🧿 Nice güzel yaşlara yavrunla 🥰

X