Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Şimdi okuyuyorum nasılsınız , benimde 2 gün önce kanamam oldu
Merhaba, hoşgeldin aramıza. 2 hafta olacak benim kanamam devam ediyor. Ama hamd olsun ilk günki gibi değil. İlk gün bir anda bir pedi dolduracak bir kanama oldu. Doktor progestanı arttırdı. 8 saate bir kullanıyorum. Geçen hafta işten izin aldım. Dinlendim çok iyi geldi. İlacı yaymak dinlenmek. Ben adet tarihlerime denk gelmesinden şüpheleniyorum. O yüzden buna dikkat etmeye başladım. Ama artık abdestli ve temiz gezmek istiyorum. Mevlam neyler neylerse güzel eyler. İnşallah hepimize hayır kapılarını sonuna kadar açsın, annelik çok zormuş. Daha başında yorulduk. Çok şükür bu günümüze

Merhaba, hoşgeldin aramıza. 2 hafta olacak benim kanamam devam ediyor. Ama hamd olsun ilk günki gibi değil. İlk gün bir anda bir pedi dolduracak bir kanama oldu. Doktor progestanı arttırdı. 8 saate bir kullanıyorum. Geçen hafta işten izin aldım. Dinlendim çok iyi geldi. İlacı yaymak dinlenmek. Ben adet tarihlerime denk gelmesinden şüpheleniyorum. O yüzden buna dikkat etmeye başladım. Ama artık abdestli ve temiz gezmek istiyorum. Mevlam neyler neylerse güzel eyler. İnşallah hepimize hayır kapılarını sonuna kadar açsın, annelik çok zormuş. Daha başında yorulduk. Çok şükür bu günümüze
Teşekkür ederim hoşbuldum 🥰 Aynen öyle rabbim bugünlere ulaştırdı ya bizi inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız günlere de ulaştırsın 🤲🏻 aminn.. annelik zor fedakarlık gerektiriyor bebişlerimiz iyi olsun da ben razıyım. Bende progestan ampul kullanıyorum 2 doz, benim kahverengiye döndü dediğin gibi dinlenmek iyi geliyor. Benimde adet zamanına denk geldi aynı dönem bazı yerlerde okudum bu zamanda oluyormuş. Ben 2 tane kan sulandırıcı kullanıyordum birini bıraktırdı kanama geçene kadar, tamamen geçince tekrar başlayacağız dedi hayırlısı hepimiz için 🤲🏻🤲🏻

X