2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Arkadaşımın eşi de karnı büyüyünce ondan uzaklaşmış, çarparım diye korkmuş, ilişki hiç olmamış. Benim eşimde hiçbir değişiklik olmamıştı. En gamsız benimki galiba
Benim esimde oyle aslinda biz ayri yatamiyoruz Vallaha boyle beraber sarilmak daha iyi

kızlar benim belim sürekli ağrıyor bazen kesin düşük yapıcam diyorum o kadar şiddetleniyor. arkadan kalçamdan bacağıma uzanan bir kemik ağrısıda var. anlamadım gitti daha 3 aylık olmadım 2 büklüm geziyorum. çoğunuz mağnezyum eksikliği demiş doktorum bunun için bana ilaç verebilirmi çünkü aşırı kötü durumdayım.

Tek duam2746 canım inşallah bebeğin büyür ve seninledir. Ne mucizeler oluyor o ol deyince. Özele gitme gibi bir imkanın varsa bakılmak için bence o imkanı zorla ve git. Sağlık konusunda paranın lafı edilmez sonuçta. Allah korusun daha önemli bir sorun bile olabilir.

Ankaradayim ben ozel dedigim yerde tip merkezi mahalle arasinda onumdeki kadin 11 haftalikti ona bile soyledi erkek olunca daha erken belli oluyormus ama doktor kemik yaoisindan anlamis oyle demis doktordan fark ediyo maalesef
Banada kemik yapisi erkek gibi dedi nerden anlıyorlar ki dogru çıktımı peki cinsiyeti

Kiz belirtileri mi yaşıyordun
Ben hep kız olmasını istiyordum tabiki sağlıklı ve hayırlı olsun da önemlisi o. bir belirtim olmadı zaten bu güne kadar sadece en baştan beri bel ağrım vardı doktorum 8. Haftada bile bence erkek diyordu şimdide kesinleşti

Inşallah güzel haberlerle gelirisin
Ben dayanamadım başka bir devlet hastanesine yarın için kadın doğum randevusu aldım, gideyim bir rahim uzunluğunu olctureyim bebeğimi göreyim

Magnezyum çoğu ağrının sebebi hamilelikle. Doktor büyük ihtimal verir ama sen gidene kadar maden suyu iç iyi geliyor

Dün korkudan gidemedim kanama pıhtılaşma gibi olunca kesin düşüyor dedim psikolojim iyice bozuldu düşünmekten
Güzel düşün güzel olacak Allah in izniyle
Bende de iki gündür arttı bende paniklemiştim hatta dün gece baya bulanıyordu limon kesip kesip yedim ,ama anlaşıldığına göre normal birşey
Aynen ben de diyorum soğuk biseyde yemedim midemi nasıl usuttumde bozdum hamilelikten olacağıni bile dusunmemisim
İnşallah güzel haberlerle gel cinsiyette gönlünden geçen olsun hayirlisiyla saglikla inşallah
Ayy ne güzel doktor ya bizim ki 12. Haftada bile anlamadı aglicam

Allah razi olsun balim benim rabbim cumlemize saglikli sihatli hayirli evlatlar versin cocugunun nefesini nefes almadan dinleyen tum anneler dunyanin en muhtesem annesidir hepimizin bebegi anneleri ile olma sansini yakalar ins

Ben son 2-3 gündür genişlemişim resmen gebelik takviminde önümüzdeki 2 hafta bebek çok hızlı büyüyecek yazıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…